Denní Věštec 

Konec školního roku

Autor: Muki Samurayová <(at)>, Téma: Aktuálně z E-B, Vydáno dne: 23. 06. 2015 20:00

Menší rozloučení s letošním rokem.


Vážení studenti, tak je to tady. Poslední týden školního roku. S tím také přichází čas nervozity, jaké známky studenti dostanou od svých profesorů. Zkoušky jsou za námi, klasifikace je uzavřená. Ti, co se celý rok pilně učili, chodili na hodiny a psali domácí úkoly mohou být v klidu, ti určitě od svých shovívavých profesorů neobdrží horší známku než přijatelnou, ti nejlepší se mohou těšit na to, že jejich vysvědčení budou zdobit samé vynikající. Ti co na školu celý rok s prominutím kašlali, ti si teď určitě samou nervozitou koušou nehty na rukou, aby alespoň prolezli do dalšího ročníku, nebo aby se jim alespoň podařilo složit reparát.
Na konci týdne se pak bude konat tradiční Závěrečná slavnost, na které bude udělen Školní pohár. Jak se to má s pořadím jednotlivých kolejí bohužel nevíme, tato informace je tajná. Pak bude následovat slavnostní hostina, na které domácí skřítkové určitě již pilně pracují.
Nicméně pro všechny je tady pak dvouměsíční volno, které můžete strávit třeba opalováním někde na pláži, nebo jakoukoli jinou činnosti. Pak se opět sejdeme zde v Bradavicích, přivítáme mezi sebou nové tváře, setkáme se se svými profesory, a opět se budeme učit. Takže užívejte volno do sytosti.