Denní Věštec 

Omluva za neúplný článek

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: Denní Věštec, E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 07. 04. 2018 19:13

Omluva za neúplný článek o analýze nadcházející EB famfrpálové sezóně. Dodatečné informace v článku.Dne 25. 3. 2018 se v Denním Věštci objevil můj článek s titulkem EB famfrpál začíná . Kdo vyhraje turnaj?. Na neúplnost článku upozornila Cathy Beedle. Tímto článkem bych jsem se ráda chtěla omluvit za nejasnost a neúplnost onoho „nešťastného“ článku a doplnit jej.

Z Nebelvíru odešli přes prázdniny hned 3 hráči do týmu Zaměstnanců, konkrétně se jedná o brankáře Mazrima Taima , odrážečku Cleu Eowerovou a chytačku Estrellu Torres, dříve známá jako Cleo Torres .

K chybě zřejmě došlo k napjatým termínům jak mé redaktorské činnosti, ale také jsem tuto skutečnost mohla neúmyslně opomenout nebo zřejmě k okolnostem situace většího oslabení Mrzimoru jsem tyto informace nepovažovala za zvlášť podstatné.

Ještě jednou se za celou situaci omlouvám a v brzké době bych tento článek vydala ještě jednou a to v opravené verzi a s úplnými informacemi.

Samantha Carter


Korekturu provedla Annabelle Fairy.