Denní Věštec 

Omluva za zpoždění článků

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, Vydáno dne: 20. 06. 2019 12:22

Články a reporty z odehraných článků se zpozdí řádově až o několik týdnů. Odůvodnění k opoždění v článku.

Jubilejní 10. sezóna skončila. Vím, že jsem vám slíbila řadu článků a hlavně reporty ze všech zápasů. Sezónu máme již za sebou a nebyl vydán ani jediný článek z této jubilejní 10. sezóny a ani report ze zápasů. Proč tomu tak je?

Mimo studia na této Bradavické škole a práci pro Denního Věštce také podnikám a sloužím u mudlů. V polovině dubna, v době, kdy jsem psala již první report, jsem si vyrazila na jednu mudlovskou kulturní akci, která byla zdařilá až do chvíle, kdy jsem se nevinně dostala do konfliktu s jednou osobou a skončila jsem s těžkým úrazem hlavy v mudlovské nemocnici. V prvních 3 týdnech jsem měla minimální přístup do školy, ale vůbec žádný přístup do redakce Denního Věštce. Navíc jsem asi 2 týdny neviděla na pravé oko, a když jsem po operaci kostí v oblasti pravého oka otevřela ono oko, viděla jsem dvojitě, později rozostřeně.

Vzhedem k faktu, že celou událost řeší mudlovští strážníci, takzvaní policisté, a vzhledem k tomu, že jsem jim podepsala slib mlčenlivosti, více se k celé situaci v tisku ani v sově vyjadřovat nebudu.

Jak jsem si ale pročítala archivy, stejně tak jako tak bych nemohla po druhém zápase uveřejňovat své reporty, protože tam nebyly přidány. Se správcem archivu, panem inspektorem Johnym Saitem jsem si vyměnila sovu, do archivu je nepřidával ze svých studijních důvodů. Během června dojde k nápravě jak archivu, tak aspoň v tento moment i reportů z mé strany. Články o 10. sezóně budou možná příští sezónu.

Chtěla jsem se tímto omluvit za nedodržení mého slibu, ale měla jsem k tomu závažný důvod, který nebyl mou vinou zapřičiněný. V nejbližší době se budu snažit o nápravu, ale bude to chvíli trvat. Ono těžký úraz hlavy je těžký úraz hlavy a dlouho trvá, než se člověk dostane zpět do starých kolejí. A navíc mám ve svých projektech dvouměsíční skluz, který budu při svém třísměnném zaměstnání dohánět. Z těchto důvodů mějte strpení.

Samantha Carter v. r.