Denní Věštec

Zmijozel převálcovaný Nebelvírem

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 06. 02. 2020 15:00

Nebelvír jednoznačně vyhrál nad Zmijozelem. O tomto utkání přinášíme report v následujícím článku.

V sobotu 23. listopadu 2019 se od osmé hodiny večerní utkaly na školním famfrpálovém hřišti týmy z Nebelvíru a ze Zmijozelu, v němž Lvi přehráli svého soupeře v téměř všech pozorovaných sekcích. Zápas odstartoval přesně ve 20:08:27. Než přejdeme k hodnocení, projděme si soupisku obou týmů.

Ke kapitánce a střelkyni Nebelvíru Gabriele Gane se k jejímu postu střelkyně dostali James Oliver a Nina Pikeová, potlouky odráželi Mysterious Shadow a Clea Eowerová, zlatonku se pokoušeli chytit Cathy Beedle a Bílinka von Sala a v brance se objevila Tereza Lother.

Kapitánka a střelkyně Zmijozelu Hannys Leistrová do soupisky svého týmu připsala na post dalších střelců Gabriel de Montanue a Rinu Bennet, jako odrážeče Jane Vixen a Percyho Conela, chytat šla Naomi Dreams a do branky byla vyslána Hanare Takeda.

Mohli jsme vidět na 26 gólů a to jen ze strany Nebelvíru, Zmijozel nedal v tomto utkání ani jeden jediný. Nejvíce jich měla Nina Pikeová, která si připisuje 11 podařených střel, o jeden méně, 10 gólů, si zapisuje James Oliver. Zbylých 5 branek má na kontě Gabriela Gane.

Zlatonka se v tomto utkání objevovala rovnoměrně, oběma týmům po 19 spatření. Žádný ze zúčastněných chytačů ji neměl na dosah ruky před samotným chycením chytačkou Nebelvíru Cathy Beedle .

Nebelvírští odrážeči v tomto utkání vůbec nelenili. Rozdali Zmijozelským pauzu o celkové době 1 hodiny, 35 minut a 5 sekund. Zmijozelští se díky svým odpočinkům v trvání 1 hodiny, 34 minut a 27 sekund zmohli na rozdání pauzy o celkovém čase 1 minuty a 50 sekund. Nebelvírští si odfrkli 2 minuty a 53 sekund. Z časů rozdané pauzy (1:36:55) a celkové doby v omráčení (1:37:20) je zaznamenán čas 25 sekund v omráčení díky volně se pohybujícímu potlouku.

Nalétalo se téměř 10 000 políček. S Nebelvírskými 5 697 nalétanými políčky, Zmijozelskými 4 290 políčky a se 7 políčky, které nalétal rozhodčí zápasu Jek James El to celkem dává přesných 9 994 nalétaných políček. První příčky v této sledované sekci si rozdali chytačky Naomi Dreams (1 936) a Cathy Beedle (1 903) pouze s rozdílem 33 políček. Třetí Nina Pikeová (849) na ně ztrácí přes 1 000 políček.

Na Nebelvírské straně jsme mohli vidět po 12 minutách a 26 sekundách hry jedno střídání na pozici chytače. Ve 20:20:53 vystřídala Cathy Beedle Bílinku von Sala. Ve 20:24:02 jsme taky mohli vidět odvolání na pozici odrážeče u Zmijozelu, kdy Percy Conel po 15 minutách a 35 sekundách hry odchází ze hřiště.

Na tribunách se více vznášely ozvěny Nebelvírských chorálů, vypadá to díky tomu tak, že má daleko větší fanouškovskou základnu. Nicméně našlo se i pár fanoušků fandících Zmijozelu.

Zmijozel v tomto zápase prohrál a tímto zápasem pro něj letošní famfrpálová sezóna končí se 2 body. Nebelvír si připisuje další dva body do poháru a má před sebou ještě dva zápasy.

Nina PikeováNebelvír0:26021:06:19

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině a 40 sekundách hry ve 21:09:07 Cathy Beedle, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 0:410.

5.Nina PikeováNebelvír2krát
5.Percy ConelZmijozel2krát

3.Jane VixenZmijozel1:50
4.Percy ConelZmijozel0:00

Doba v omráčení

1.Hannys LeistrováZmijozel23:56
2.Naomi DreamsZmijozel22:03
3.Gabriel de MontanueZmijozel20:54
4.Jane VixenZmijozel10:54
5.Percy ConelZmijozel9:00

6.Cathy BeedleNebelvír48:14
7.Percy ConelZmijozel15:35

14.Bílinka von SalaNebelvír112
15.Percy ConelZmijozel46