Denní Věštec

Vítězství Nebelvíru nad Mrzimorem

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 11. 02. 2020 10:00

V předposledním zápase 11. famfrpálové sezóny se utkaly týmy z Nebelvíru a z Mrzimoru. Jak tento zápas dopadl se můžete dočíst v následujícím článku.

V pátek 6. prosince 2019 se od deváté hodiny večer hrál předposlední famfrpálový zápas letošní sezóny. Síly si poměřili hráči z Nebelvíru a z Mrzimoru. Jak zápas, který byl zahájen vypuštěním zlatonky ve 21:04:00, skončil?

Na úvod nejdříve soupiska. Kapitánka a střelkyně Nebelvíru Gabriela Gane na soupisku připsala na post střelců i Rose de Villiers a Ninu Pikeovou, odrážeče Jamese Olivera, Cleu Eowerovou a Frankie Derdesovou. Jako chytače Mysteriouse Shadowa a do branky Terezu Lother.

U Mrzimorského kapitána a střelce Henryho Mitchella jsou k jeho střelecké pozici připsány střelkyně Samantha Carter a Amelie Brumm, jako odrážeči jsou psáni Shuren Dee Kamiki, Loptr Stark a Lucy Hill. Chytači byli Sarin Coyle a Barbucha Kuřavová. A v brance Martin Andrews.

Zápas byl gólově velmi bohatý, dalo se na 27 branek. Všechny tyto branky dal Nebelvír, Mrzimorští se pod tíhou síly soupeře ani na jeden nezmohli. Nejvíce jich dala Rose de Villiers, která si připisuje 15 tref, 7 průstřelů camrálu obručemi si píše Gabriela Gane a posledních 5 zásahů si na své konto přidává Nina Pikeová.

Zlatonka se více ukazovala Mrzimoru, který ji spatřil 8krát oproti 4 spatřením Nebelvíru. Na druhou stranu Mysterious Shadow šel na jistotu a zápas svým chycení rozhodl. Nikdo zlatonku skoronechytil.

I odrážeči podali výborný výkon, zejména z Nebelvíru. Ti dokázali rozdat pauzu hráčům na 1 hodinu, 12 minut a 31 sekund, Mrzimor rozdal jen 17 minut a 29 vteřin, zato odpočíval 1 hodinu, 15 minut a 23 sekund, Nebelvír si dáchl na 17 minut a 14 sekund. Vezmeme-li celkový čas odrážečů (1:30:00) a celkový čas hráčů v omráčení (1:32:37), vychází nám, že 2 minuty a 37 sekund oddechu rozdaly samovolně se pohybující potlouky.

Celkově se za celé utkání nalétalo 9 421 políček, 7 z nich klasicky nalétal rozhodčí Jek James El, více toho nalétal Nebelvíér s nalétanými 5 111 políčky a Mrzimor si připisuje 4 303 nalétaných políček. Rozdíl v nalétanosti je velký mezi prvním Mysteriousem Shadowem (1 869 políček) a druhou Gabrielou Gane (847 políček), kde je rozdíl přes 1 000 políček, dál obsahují klasické rozestupy zhruba 20-150 políček.

Za celý zápas jsme mohli zpozorovat 3 střídání, 2krát odrážeče, jednou chytače, jednou na Nebelvírské straně, dvakrát na straně Mrzimoru. První střídání přišlo ve 21:22:24, kdy vystřídala Clea Eowerová Frankie Derdesovou na postu odrážeče. Na stejném postu se také střídalo i na druhé straně ve 21:33:52, kdy vystřídal Loptr Stark Lucy Hill. Ve 31:34:05 se střídalo na postu chytače, kdy vystřídala Barbucha Kuřavová Sarina Coyla.

Tribuna byla na tomto zápase klidná, fandilo se sporadicky a více Nebelvíru.

Nebelvír vyhrává svůj poslední zápas. Mrzimoru zbývá odehrát poslední zápas sezóny s Havraspárem.

A nyní následuje obvyklá statistika utkání.

Nina PikeováNebelvír0:27022:02:43

Zlatonku v tomto zápase chytil po 59 minutách a 21 sekundách hry ve 22:03:21 Mysterious Shadow, přidal svému týmu 150 bodů a upravil konečné skóre na 0:420.