Denní Věštec

Vyrovnaný poslední zápas havranů a morčat

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 12. 02. 2020 10:00

V posledním zápase sezóny se utkaly týmy z Havraspáru a z Mrzimoru. Podrobnější informace naleznete v článku.

Poslední utkání famfrpálové sezóny 2019/2020 se uskutečnil v sobotu 7. prosince 2019 od osmé hodiny večer, v němž se utkaly týmy Havraspáru a Mrzimoru. Zahájen byl ve 20:07:03 a jak vyrovnaný to byl zápas to byl, se dozvíte dál v článku. Nejprve soupiska.

Havraspárský kapitán a střelec John van Smith si k sobě na post střelců pozval Jamieho Fostera a Rosemary Ellen Wilde, na odrážeče Paige Tintwhistle a Yennu von Everec. Zlatou chytaly Alice Stark a Natalia Korsakovna a v brance byl Benjamin Walter.

U Mrzimorského kapitána a střelce Henryho Mitchella nastoupily jako střelkyně Samantha Carter, Lara Cooperová a Amelie Brumm, jako odrážečky nastoupily Shuren Dee Kamiki a Lucy Hill. Chytači byli Sarin Coyle a Barbucha Kuřavová a v brance pobýval Martin Andrews.

Za celé utkání se celkem dalo 27 branek, 3 z nich dal Mrzimorský kapitán a střelec Henry Mitchell, zbylých 24 střel patří Havraspáru. Nejčastěji se trefil John van Smith (17 branek), 5 gólů dal Jamie Foster a dvakrát prohodila camrál obručemi Rosemary Ellen Wilde.

Zlatonku do chycení Barbuchy Kuřavové nikdo skoronechytil. Spatřili ji častěji Mrzimorští, celkem 17krát. Havraspárští ji spatřili 15krát.

I odrážeči byli na obou stranách velmi vyrovnaní, Havraspárští byli přeci jenom aktivnější a rozdali 47 minut a 4 vteřiny pauzy, Mrzimorští v tomto drželi tempo a rozdali 44 minut a 53 sekund pauzy. Zato jejich hráči i oni sami odpočívali 48 minut a 28 sekund oproti pauzám Havraspárských hráčů, kteří si oddechli na 43 minut a 56 sekund. Vezmeme-li v potaz součet rozdaných pauz odrážečů (1:31:57) a čas v omráčení (1:32:04), vyplývá nám, že 27 vteřin rozdaly volně se pohybující potlouky.

Celkově se za celý zápas nalétalo na 9 624 políček, 7 z nich klasicky nalétal rozhodčí Jek James El, 4 483 políček nalétali Havraspárští, Mrzimorští nalétali o 651 políček více, tedy 5 134.

V zápasu jsme viděli odvolání Natalii Korsakovny, chytačky Havraspáru, která vypadla ve 20:09:54, hrála 2 minuty a 51 sekund, což je asi nejkratší odehraný čas v zápase. Místo ní ve 20:15:41 nastoupila Alice Stark. Sledovali jsme i 2 střídání na straně Mrzimoru, ve 20:34:33 se vystřídali chytači, Barbucha Kuřavová vystřídala Sarina Coyla a pak na pozici střelců, kdy vystřídala ve 20:35:43 Lara Cooperová Amelii Brumm.

Na tribuně bylo daleko více Havraspárských, respektive těch, kteří fandili Havraspáru. Po klasické tombole, kterou pořádá rozhodčí zápasů Zaměstnanců Fiona z Albionu, si vzal slovo hlavní rozhodčí Jek James El, poděkoval všem, co se podíleli na sezóně a narážel na temné síly, které přerušili začátek sezóny. Vše se již dělo za obrovského ohňostroje.

Havraspár poslední zápas vyhrál a tím končí i letošní sezóna. Za nedlouho můžete čekat i souhrnnou statistiku za celou sezónu.

I k poslednímu zápasu bude statistika utkání.

John van SmithHavraspár30:24021:08:18

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině, 2 minutách a 21 sekundách hry ve 21:09:38 Barbucha Kuřavová, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 180:240.