Denní Věštec 

Tajemství ukryté v poháru

Autor: Shuren Dee Kamiki <(at)>, Téma: Soutěže, Vydáno dne: 19. 03. 2020 21:30

Blíží se výročí zakladatelky Mrzimoru a přichází s ním i soutěž.

S přicházejícím časem výročí Helgy z Mrzimoru je pro vás připravena i aktivita, která ověří vaše znalosti o Mrzimoru. Anebo se třeba dozvíte i něco nového a nevídaného.

Jak dobře znáš nejméně nápadnou a neprávem podceňovanou kolej Bradavic, Mrzimor?
Je několik věcí, které byste o mrzimorské koleji měli vědět. Mrzimor je zcela jistě tou nejméně vychloubačnou kolejí, ale vzešlo z ní stejné množství skvělých čarodějek a kouzelníků jako z kterékoli jiné, jen necítí potřebu křičet to do světa; a možná právě proto se této koleji nedostává takového uznání, jaké bychom si zasloužili.

Ukaž, že znáš slavné osobnosti, zvyky a symboly Mrzimoru a odhal tajemství, které skrývá pohár naší zakladatelky, Helgy z Mrzimoru.
Odpověz na následující otázky a z každé odpovědi dosaď do příslušného políčka na pohárku písmenko uvedené v závorce za číslem otázky.

Př. 2. (5) znamená 5. písmenko z odpovědi 2. otázky do políčka na pohárku s číslem 2.

Jednotlivé odpovědi na otázky, výsledné znění tajenky s nějakou malou informací o ní zašli do sovy Martina Andrewse do 27. 3. 2020.Navnadilo tě to, chceš se dozvědět víc anebo se jen trochu zabavit? Tak se určitě zastav tuto sobotu (21. 3. 2020) na plese, který oslavuje výročí Helgy z Mrzimoru.