Denní Věštec

Třetí výhra Nebelvíru

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 26. 02. 2021 12:00

Nebelvír zvládl i druhý zápas v sobotním dvojzápase a výhrou nad Havraspárem si zapisuje již třetí vítězství. Více info v článku.

V druhém zápase v sobotu 28. listopadu 2020 se Nebelvír postavil proti Havraspáru, zde měl situaci jednodušší. I v tomto zápase, který začal ve 20:04:52, vyhrál.

Nebelvírská kapitánka a odrážečka Clea Eowerová nasadila ke své pozici Ravennë Faelivrin. Jako střelce povolala Rose de Villiers, Ninu Pikeovou a Jamese Olivera. Do branky poslala Flouen Dark a jako chytače Mysteria Shadowa.

U kapitána střelce Havraspáru Johna van Smitha přišli na post střelce též Jamie Foster a Alice Stark. Potlouky odrážely Yenna von Everec a Paige Tintwhistle, do branky se postavil Benjamin Walter a zlatonku se pokoušela chytit Rosemary Ellen Wilde.

V tomto utkání se střelcům podařilo 20krát prohodit camrál obručemi, 4 z nich dali havraspárští střelci John van Smith (3) a Jamie Foster (1), ostatních 16 střel si připisují nebelvírští střelci Rose de Villiers (7), Nina Pikeová (5) a James Oliver (5). Alice Stark se v tomto zápase neprosadila.

Odrážeči byli v tomto zápase vcelku akční, dokázali rozdat svými potlouky pauzu v celkové době 1 hodiny, 30 minut a 56 sekund (skutečnost je 1:28:45). Lépe v tomto souboji vyšel Nebelvír se svými 50 minutami a 48 sekundami rozdanými pauzy (v reálu 48:47). Zbylých 39 minut a 58 sekund i ve skutečnosti má Havraspár, který tak odpočíval 51 minut a 43 vteřin (ve skutečnosti 49:32), jehož soupeř i ve skutečnosti odpočíval po dobu 39 minut a 36 sekund. Celkově se odpočívalo 1 hodinu, 31 minut a 19 sekund, v reálu to bylo o 2 minuty a 11 sekund méně.

Rozdílnosti mezi dobou omráčení potloukem od odrážečů a doby v omráčení a také rozdílnosti doby a skutečné doby jsou hned následující: 23 sekund v omráčení byla kvůli dlouhému držení potlouku 3krát omráčená Paige Tintwhistle, zřejmě buď hned nebo krátce po té, co sestřelila potloukem své spoluhráče. A to konkrétně Alici Stark a Jamieho Fostera, každého na 2 minuty a 22 sekund, a Johna van Smitha na 22 vteřin, tedy všechny své střelce. To by možná vysvětlovalo, proč má Havraspár méně vstřelených branek. Kvůli chycení zlatonky Mysteria Shadowa mají dobu v omráčení o 52 vteřin méně Yenna von Everec a o 47 sekund méně John van Smith. Alice Stark byla ve 20:35:23 na 2 minuty a 42 sekund omráčena a to do 20:38:05, byla však znovu omráčena ve 20:37:33 na dalších 2 minuty a 42 sekund. To znamená, že byla v omráčení najednou o 32 sekund méně. Díky těmto třem omráčeným hráčům má Clea Eowerová o 2 minuty a 11 sekund méně na rozdaném reálném omráčení než kolik nastřílela.

Jak bylo již zmíněno, zlatonku chytil Mysterious Shadow a to po 1 hodině a 17 sekundách hry. Zlatonka se více objevovala Havraspáru (10krát) než Nebelvíru (7). Ten ale nalétal 5 329 políček, o 528 více než Havraspár, který tedy nalétal 4 801 políček. Celkově se nalétalo 10 137 políček, z nichž nalétal 7 políček rozhodčí Jek James El.

Fanoušci se velmi bavili, byli ve velmi vyrovnaném počtu na obou stranách, více bylo ale slyšet nebelvírské. Tombola se uskutečnila hned po zápase, bylo losováno 9 výherců, 6 z nich bylo na jedno použití a 3 na dvě použití. Výherci na jedno použití jsou:

A výherci na 2 použití se stali:

Nebelvír opět vyhrává, upevňuje své první místo. I k tomuto zápasu připojuji statistiku zápasu.

Rose de VilliersNebelvír160:4021:03:10

Zlatonku v tomto zápase chytil po 1 hodině a 17 sekundách hry ve 21:05:09 Mysterious Shadow, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 310:40.