Denní Věštec

Morčata porazila hady

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 04. 03. 2021 12:00

Předposlední utkání famfrpálové sezóny a kalendářního roku 2020 se odehrálo 15. prosince 2020 mezi Mrzimorem a Zmijozelem, který byl opět poražen. Více informací najdete v článku.

V úterý 15. prosince 2020 se utkaly týmy Mrzimoru a Zmijozelu v předposledním zápase famfrpálové sezóny 2020/20201 a kalendářního roku 2020. Zápas byl zahájen ve 21:02:45 a vyšel z něj vítězně Mrzimor. A jaké bylo složení a výsledky?

Ke kapitánovi a střelci Mrzimoru Henrymu Mitchellovi se připojili jako střelci Martin Andrews a Amelie Brumm. Jako odrážečky se přihlásily Shuren Dee Kamiki a Barbucha Kuřavová. Zlatonku chytal Sarin Coyle a v brance byla Lucy Hill.

Kapitánka a střelkyně Zmijozelu Hannys Leistrová postavila do svého týmu na posty střelců Gabriel de Montanue a Rinu Bennet. Jako odrážeče postavila Percyho Conela a Jane Vixen. Do branky poslala Lucy von Balbi a jako chytačku Naomi Dreams.

Střelecky vyšli lépe střelci Mrzimoru, kteří dali 21 gólů, se třemi trefami zmijozelské střelkyně Gabriel de Montanue jsme viděli 24 prohozů camrálu obručemi. Tři branky měla také Amelie Brumm, 5 střel Martin Andrews a nejvíce gólů, zbylých 13, si zapisuje Henry Mitchell. Hannys Leistrová a Rina Bennet vyšly v tomto zápase naprázdno.

Mrzimorští též vyhráli i co se doby rozdaného omráčení týče. Celkově rozdali pauzu na 1 hodinu, 42 minut a 27 sekund (ve skutečnosti 1:38:32) oproti zmijozelským 29 minutám a 26 sekundám, ve skutečnosti o 36 vteřin méně. Celkově se tedy rozdalo na 2 hodiny, 11 minut a 53 sekund (reálně 2:07:22). Na pauzách byli hráči celkově 2 hodiny, 12 minut a 12 vteřin (v reálu 2:09:11). Déle na pauze byli hráči ze Zmijozelu a to dobrou 1 hodinu, 46 minut a 48 sekund. Mrzimor byl na pauze jen 25 minut a 24 sekund, ve skutečnosti 26 minut a 18 sekund.

Výkyvy v časech jsou opět způsobeny několika faktory. V tomto zápase byla potrestána Amelie Brumm 1 minutou a 30 sekundama za porušení ochranné zóny pokusem o odebrání camrálu, 19 sekund byla omráčena i Shuren Dee Kamiki za dlouhé držení potlouku, jednou po 10, podruhé po 9 vteřinách. Byly odečítány časy i kvůli konci zápasu, což se povedlo ve dvou případech, kdy Shuren Dee Kamiki omráčila Naomi Dreams ve 22:06:08 na 1 minutu a 28 minut a Percy Conel ve 22:06:16 omráčil na 43 sekund Barbuchu Kuřavovou. Ve 22:06:23 Sarin Coyle chytil zlatonku a díky tomu byla Barbucha Kuřavová o 36 vteřin a Naomi Dreams o 1 minutu a 13 sekund kratší dobu na pauze. Opět jsme mohli spatři i zkrácení pauzy pomocí omráčení odrážeči. Barbucha Kuřavová podobně omráčila Hannys Leistrovou dvakrát po sobě, ale nešťastnou náhoudou podruhé o jednu sekundu dříve, než vyšla omráčená z první pauzy. Ve 21:29:56 omráčila Barbucha Kuřavová Rinu Bennet na 3 minuty. Bylo by to běžné omráčení, kdyby ji po 19 sekundách znovu neomráčil na 3 minuty Percy Conel a díky tomu má Rina Bennet o 2 minuty a 41 sekund kratší pauzu. Opět se tu, jako v předchozích případech, konala Zmijozelská tradice omračování vlastních hráčů. Percy Conel takto omráčil Hannys Leistrovou na 1 minutu a 59 sekund a byl pak zasažen od Jane Vixen a omráčen na 1 minutu a 52 sekund.

Ve spatření zlatonky na tom byl lépe Zmijozel v počtu 18 oproti soupeřovým 15 spatření. Mohli ji i 3krát chytit a to v časech 21:22:19, 21:25:34 a 21:50:12, než ji Sarin Coyle chytil ve 22:06:23, mohl ji chytnout i ve 21:25:28.

Nalétalo se celkem 10 656 políček, i v tomto vyhrál Mrzimor se 6 281 políčky oproti 4 368 políčkám jeho soupeře. Do celkového počtu políček je započítáno i 7 políček rozhodčího Jeka Jamese Ela.

Na tribunách sedělo více fanoušků fandících Mrzimoru, objevili se i diváci, kteří drželi palce oběma týmům, protože se jednalo o "bramborové" derby. V tombole o medailonky se losovalo 5krát na jedno použití a 2krát na dvě použití. Výherci na jedno použití se tak stali:

A výherci medailonku na 2 použití se staly:

Mrzimor v tomto zápase vítězí, po dlouhé době si bere opět body. Zmijozel má před sebou ještě poslední zápas, může ještě vyhrát a zamíchat kartami v pořadí. A na závěr jako vždy statistika zápasu.

Henry MitchellMrzimor210:3022:05:30

Zlatonku v tomto zápase chytil po 1 hodině, 3 minutách a 38 sekundách hry ve 22:06:23 Sarin Coyle, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 360:30.

5.Amelie BrummMrzimor1krát
5.Percy ConelZmijozel1krát

UmístěníHráčTýmČasReálRozdíl
1.Barbucha KuřavováMrzimor1:03:071:00:25-2:42
2.Shuren Dee KamikiMrzimor39:2038:07-1:13
3.Percy ConelZmijozel26:3826:02-0:36
4.Jane VixenZmijozel2:482:480:00
MimoOchranná zóna porušena odebráním camrálu1:301:300:00
MimoDlouhé držení potlouku0:190:190:00

Doba v omráčení

1.Hannys LeistrováZmijozel26:5126:50-0:01
2.Percy ConelZmijozel22:4622:460:00

1.Naomi DreamsZmijozel1:03:38
1.Percy ConelZmijozel1:03:38

7.Amelie BrummMrzimor626
8.Perc ConelZmijozel546