Denní Věštec 

Úvodní zápas přesunut díky záhadné magii

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 18. 04. 2021 12:00

Oficiálně první zápas musel být přesunut díky záhadné magii. Úvod sezóny se tedy odehrál v úterý 6. dubna 2021 od 21. hodiny.

První oficiální zápas se měl odehrát již v sobotu 3. dubna 2021 od 18té hodiny a to bez tomboly díky konání školní akce k oslavám Velikonočních svátků. Díky záhadné tajemné, možná i černé, magii, jejíž vliv trval v čase vyhrazeném pro utkání mezi Nebelvírem a Mrzimorem, byl zápas odložen. Akce k Velikonocím se již uskutečnila bez potíží. Kapitáni obou týmů se domluvili na náhradním termínu a to v sobotu 29. května 2021 od 20:00.

Při zpětné namátkové kontrole jsem si povšimla, že v článku Další famfrpálová sezóna přichází došlo k redakční chybě. Zápas mezi Havraspárem a Zaměstnanci se sice odehraje 26. dubna 2021, ale ne od 18:00, ale od 21:00, a utkání mezi Havraspárem a Zmijozelem se odehraje o dva dny později 28. dubna 2021 od 21:00, v obou dvou případech se jedná o zápasy s tombolou. Za chybu se omlouvám, došlo k přehlédnutí čísel z důvodů přepracování.

O půlnoci ze 7. na 8. dubna skončilo přihlašování hráčů do tzv. Juniorské famfrpálové ligy, o níž vás též budu informovat. Mé reporty budou vypadat obdobně jako při oficiálních zápasech, aby bylo menší porovnání, zahrnu jen některé atributy, a to góly, spatření zlaté a jeho skorochycení či úspěšnost odrážečů. Ostatní dám možná do souhrnu za celou sezónou juniorské ligy. Reporty obohatím hodnocením od hráčů, jejich pocity ze zápasů a celkový dojem ze hry přinesu formou rozhovorů. Některé interview přinesu i v samostatném článku. V současné době dochází k přerozdělování hráčů do týmů a ustanovení termínů zápasů, které bychom mohli znát každou chvíli.

Můžeme jen pevně věřit, že obě ligy v této sezóně proběhnou již bez potíží a že si je fandové, hráči i organizátoři naplno užijí.Korekturu provedla Shuren Dee Kamiki