Denní Věštec

První výhra Zaměstnanců

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 28. 09. 2021 10:00

Zaměstnanci po své první prohře v letošní sezóně vyhráli nad týmem Mrzimoru. Jak zápas skončil je popsáno dále v článku.

V sobotu 24. dubna 2021 se odehrál již 4. zápas 14. famfrpálové sezóny 2021 a odehrál se mezi týmy Mrzimoru a Zaměstnanců, ve kterém po své prohře nad Nebelvírem tentokráte vyhráli, byť zlatonku chytil protivník z Mrzimoru.

Pod vedením kapitána Mrzimoru Henryho Mitchella, který nastoupil coby střelec, též na jeho postu podpořili Martin Andrews a Samantha Carter, jako odrážeči přišli Loptr Stark a Shuren Dee Kamiki, v brance Sarin Coyle a zlatonku chytala Barbucha Kuřavová.

Kapitán a odrážeč týmu Zaměstnanců Johny Sait si ke svůj odrážečský post povolal Charlotte Chardonay, na střelecké pozice Kačku Valentovou, Jeka Jamese Ela a Charoline Swan, do branky Mazrima Taima a na chytání zlatonky Teómu Tejedora.

Viděli jsme na 22 gólů, všechny v režii Zaměstnanců. Nejvíce z nich dal Jek James El (12), dalších 9 dala Kačka Valentová a aspoň jednu branku si připisuje Charoline Swan. Henry Mitchell, Martin Andrews a Samantha Carter se v tomto zápase nějak střelecky neprosadili.

Celkově se rozdalo omráčení na 1 hodinu a 23 sekund, reálně to bylo o 36 sekund méně, více toho rozdali Zaměstnanci, kteří tak rozdali pauzu o 42 minutách a 9 sekundách, reálně o výše uvedených 36 sekund méně. Na druhé straně u Mrzimoru se rozdalo na 18 minut a 14 sekund i ve skutečnosti. Odpočívalo se ale více, konkrétně na 1 hodinu, 5 minut a 36 sekund, reálně o 1 a čtvrt minuty méně. Více odpočíval Mrzimor se 45 minutami a 40 sekundami (skutečný čas 44:44) oproti času 19 minutám a 56 sekundám (reálně 19:37) týmu Zaměstnancům.

Navýšení celkového času v omráčení se liší hned z několika důvodů, jednak tresty, jednou za zdržování brankáře Mrzimoru Sarin Coyle byl na jednu a půl minuty mimo hru, ale 20 sekund před odpykáním si trestu, musel zpět, aby mohl rozehrát, a Charlotte Chardonay byla potrestána též na jeden a půl minuty za porušení ochranné zóny odpálením potlouku. Do tohoto času také promluvilo i dlouhé držení potlouku, Loptr Stark třikrát tak dlouho držel u sebe potlouk, až ho omráčil na 39 sekund celkově. Johny Sait se s potlouky zaměřoval dost často na chytačku Mrzimoru Barbuchu Kuřavovou, že se mu podařilo ji trefit potloukem dřív, než se stačil probrat z omráčení, díky tomu Barbucha Kuřavová byla v omráčení o 36 sekund kratší dobu v omráčení, Charlotte Chardonay má díky této aktivitě reálně omráčeno o 29 sekund méně, Johny Sait též přišel o 7 sekund a ještě se dokázal potloukem omráčit na 1 minutu a 34 sekund, byl v omráčení o 19 sekund méně díky chycení zlatonky probuzenou Barbuchou Kuřavovou. Opět jsme viděli omráčení vlastního spoluhráče, Shuren Dee Kamiki tak omráčila Samanthu Carter na 1 minutu a 22 sekund.

Jak bylo již uvedeno, chytačka Mrzimoru Barbucha Kuřavová chytila zlatonku a to za stavu 0:220, mohla ji již chytit za příznivějšího stavu 0:60 po necelých 13 minutách hry, podruhé po 51 minutách hry ale již za stavu 0:190. Zlatonku viděli častěji Zaměstnanci (13) než Mrzimor (11). Bylo také nalétáno celkově 11 530 políček, aktivnější byli v tomto opět Zaměstnanci (6 038) oproti Mrzimoru (5 485), 7 políček z celkového počtu má rozhodčí Gabriela Gane.

Charlotte Chardonay nastoupila do zápasu o 12 sekund později, co bylo příčinou zpoždění nám není známo. Fanoušků se sešlo pomálu, byli to spíše skalní fanoušci Mrzimoru, občas se taky našlo několik jedinců fandící soupeři. Po zápase byla hodinová pauza, po 20. hodině se Mrzimor utkal s týmem za Zmijozelem, který byl pro diváky daleko atraktivnější a tombola byla uskutečněna až po něm.

I přes snahu Mrzimoru Zaměstnanci vítězí a zapisují si první své body do poháru. V závěru tohoto reportu klasická statistika utkání.

Kačka ValentováZaměstnanci0:22019:02:53

Zlatonku v tomto zápase chytila po 56 minutách a 26 sekundách hry v 19:03:23 Barbucha Kuřavová, přidala svému týmu 150 bodu a upravila konečné skóre na 150:220.