Denní Věštec

Historicky druhá remíza

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 31. 01. 2022 18:00

Třetí zápas letošní sezóny skončil historicky druhou remízou a opět u toho byl Mrzimor, neremizoval s Havraspárem, ale tentokráte s Nebelvírem. Více se dočtete v článku.

Ve středu 3. listopadu se odehrál třetí zápas sezóny mezi Mrzimorem a Nebelvírem Zápas byl zahájen ve 20:04:42 a trval jednu hodinu a 43 sekund. V tomto zápase se historicky podruhé remizovalo, a opět u toho byl Mrzimor, poprvé to bylo s Havraspárem 10. dubna 2020 s výsledkem 200:200.

Do tohoto zápasu nasadil kapitán a střelec Mrzimoru Henry Mitchell na střelecké posty Martina Andrewse a Samanthu Carter, na odrážečské posty Shuren Dee Kamiki a Barbuchu Kuřavovou, v brance byl povolán Loptr Stark a zlatonku chytal Sarin Coyle.

Odrážečka a kapitánka Nebelvíru Clea Eowerová nasadila do zápasu jako druhého odrážeče Henryho Danielse jako střelce Ninu Pikeovou, Jamese Olivera a Rose de Villiers, v brance byla Flouen Dark a zlatonku naháněla Cathy Beedle.

Střelci nastříleli celkově 19 branek, nejvíce si z tohoto utkání zapisují Nina Pikeová a Rose de Villiers, každá po 7 brankách, 5 střel si zapisuje i James Oliver, 3 zásahy má Henry Mitchell a jednu trefu Martin Andrews. Samantha Carter se v tomto utkání střelecky neprosadila.

Odrážeči celkově omráčili hráče na 57 minut a 15 sekund, více toho rozdali mrzimorští, konkrétně na 46 minut a 55 sekund oproti zbývajícím nebelvírským 10 minutám a 20 sekundám, zato si Nebelvír odpočinul na 46 minut a 58 sekund oproti Mrzimoru, který odpočíval na 12 minut a 6 sekund. celkově se pauzírovalo na 59 minut a 4 sekundy.

Vyšší čas na odpočinku od rozdaného omráčení je ze dvou důvodů, jednak "dlouhého držení potlouku", díky tomu si Shuren Dee Kamiki odpočinula na 8 sekund a Barbucha Kuřavová a 11 vteřin. Měli jsme tu i omráčení za porušení ochranné zóny, kdy Clea Eowerová odpálila potlouk, ale trajektorie křížila ochrannou zónu, tak byla na 1 a půl minutu mimo hru. Barbucha Kuřavová také stihla v zápase sestřelit i spoluhráče, respektive spoluhráčku Samanthu Carter na minutu a 27 vteřin.

Zlatonka se častěji ukazovala nebelvírským hráčům a to 21krát oproti 11 spatřením mrzimorských, ale zato oni zápas ukončovali jejím chycení. Sarin Coyle mohl 4krát zápas ukončit dříve, ale zlatonka mu unikla a to v čase 20:21:04 (po 16:22 hry) za stavu 50:10, 20:41:18 (po 36:36 hry) za stavu 100:30, 20:47:12 (po 42:30 hry) za stavu 120:30 a 20:53:37 (po 48:55 hry) za stavu 130:40.

Celkově bylo nalétáno na 13 190 políček, 9 z nich měl rozhodčí Jek James El, 5 868 nalétal Nebelvír a Mrzimor nalétal o 1 445 políček více, tedy 7 313. Po zápase se losovala opět tombola o medailonky, losovalo se 6krát, 5 z toho byl medailonek na jedno použití a jeden na dvě použití. Výherci medailonku na jedno použití se stali:

A výherkyně medailonku na 2 použití:

Díky této remíze si oba týmy připisují po jednom bodu do tabulky o famfrpálový pohár. A jako obvykle následuje statistika zápasu.

James OliverNebelvír40:19021:05:06

Zlatonku v tomto zápase chytil po 1 hodině a 43 sekundách hry ve 21:05:25 Sarin Coyle, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 190:190.