Denní Věštec

Zlatá nadbíhajíc Zaměstnancům

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 21. 02. 2022 14:00

V dalším sobotním zápase 4. prosince 2021 se utkaly týmy Zmijozelu a Zaměstnanců, kteří toto utkání vyhráli. Více v článku.

V sobotu 4. prosince 2021 ve 20 hodin, 3 minuty a 39 vteřin byl zahájen v pořadí sedmý zápas 15. ročníku famfrpálové sezóny 2021/2022 duelem mezi Zmijozelem a Zaměstnanci. V zápase trvajíc hodinu a 16 vteřin vyšli Zaměstnanci vítězně.

Kapitánka a střelkyně Zmijozelu Hannys Leistrová nasadila do tohoto utkání na post střelců Matyho Anyuse a Gabriel de Montanue, jako odrážečky Lucy von Balbi a Jane Vixen, v brance byla Avione Lars a zlatonku hledala Naomi Dreams.

Kapitán a odrážeč Zaměstnanců Johny Sait povolal jako druhou odrážečku Cornelii Haleovou, střelce Kačku Valentovou, Richarda Buflera a Amelii Brumm, v brance byl Mazrim Taim a zlatonku chytal Jek James El.

V zápase jsme mohli zaregistrovat 19 gólů, nejvíce jich měla Kačka Valentová se sedmi střelami, 4 trefy si zapisuje Amelie Brumm, 3 střely si zapisuje Maty Anyus, po dvou brankách odcházejí Hannys Leistrová a Richard Bufler a 1 gól si zapisuje Gabriel de Montanue.

Odrážeči omráčili hráče v celkové době 1 hodiny, 32 minut a 56 sekund, v reálu o 52 vteřin méně. Lépe na tom jsou Zaměstnanci s rozdaným omráčením na 1 hodinu, 19 minut a 50 sekund (reál 1:18:58) oproti zmijozelskému času i reálného 23 minut a 6 sekund. Zato ale více odpočívali a to 1 hodinu, 21 minut a 29 sekund (ve skutečnosti to bylo na 1 hodinu, 20 minut a 37 sekund). Zaměstnanci odpočívali jen 26 minut a 20 sekund. Celkově se hráči nacházeli v omráčení na 1 hodinu, 47 minut a 49 sekund (reálně 1:46:57).

Za rozdíly mezi časy může v tomto zápase nejen samovolný útok potlouku, díky kterému byla Cornelia Haleová 1 minutu a 36 sekund mimo hru. Na 8 sekund byla Kačka Valentová na odpočinku a devíti sekundovou stopku měla kvůli dlouhému držení potlouku i Lucy von Balbi, která byla jednou na minutu a půl mimo hru kvůli porušení ochranné zóny odpálením potlouku a Kačka Valentová byla též potrestána jednou na minutu a půl též za porušení ochranné zóny ale pokusem o odebrání camrálu. Johny Sait omráčil Jane Vixen na minutu a 42 sekund, po 50 sekundách ji omráčil znovu na stejnou dobu, což ji zkrátil dobu strávenou na odpočinku o 52 sekund.

Zlatonka se častěji objevovala Zaměstnancům a to 25krát, o dvě více než Zmijozelu. Než Jek James El chytil zlatonku a ukončil tím zápas, mohl ji mít již šestkrát, čímž vyvolal kontroverze, zejména na straně soupeře. Ti ho podezřívali z vlastnění magnetu na zlatonku, který měl mít v kapse. Podle neověřených informací ho měl po zápase z kapsy nenápadně vyhodit do křovin. Jedno skoro chycení má i Naomi Dreams. Celkově se nalétalo na 12 783 políček, více se nalétalo na straně Zaměstnanců a to 6 825 políček, 5 951 políček nalétali zmijozelští. Zbylých sedm políček má rozhodčí Gabriela Gane.

Na zápase byli spíše slyšet fanoušci Zmijozelu, po zápase se hojně diskutovalo o tolika skoro chycení zlatonky Jeka Jamese Ela, podezřívali ho i během utkání hráči z úplatků a z magnetu. Ten jim osobně chtěl vyzradit za vánočku tajemství tolika skoro chycení. Čtvrt hodiny po začátku zápasu byla ve 20:20:03 odvolána Cornelia Haleová za neaktivitu, ovšem do zápasu naskočila o 5 minut a 47 sekund později a to ve 20:25:50. Co je příčinou její neaktivity a odvolání nám není známo. Po zápase se uskutečnila tombola o medailonky a losovalo klasicky 5krát na jedno použití a jednou na dvě použití. Výherci na jedno použití:

A výherce medailonku na dvě použití:

I přesto, že se Zmijozel snažil, po výkonu Zaměstnanců prohráli svůj poslední zápas v této sezóně. A jako vždy na závěr přichází statistika.

Kačka ValentováZaměstnanci60:13021:03:38

Zlatonku v tomto zápase chytil po 1 hodině a 16 sekundách hry ve 21:03:55 Jek James El, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 60:280.