Denní Věštec 

Odpolední bowling v Praze

Autor: Teóma Tejedor <TeomaTejedor(at)seznam.cz>, Téma: Slety, Zdroj: LvB, Vydáno dne: 19. 03. 2022 10:21

Počátkem března se konal slet ...
Více informací v článku.

Dne 5.3. 2022 proběhl druhý EB slet tohoto roku, který jsem si úplně poprvé vzala v rámci organizace na starost já. Mezi 14. a 15. hodinou byl sraz na Hlavním nádraží v Praze u obchodu Tiger. Já byla z počátku lehce nervózní, zda organizaci tolika lidí zvládnu, protože až takový veliký zájem jsem popravdě nečekala, ale naštěstí jsem měla velkou podporu od svých úžasných, zmijozelských spolužáků, a tak nervozita brzy odpadla. Všichni byli časově dochvilní, takže jsme směr bowling mohli vyrazit i o několik minut dřív.

Přímo na místě jsme se setkali s Naomi Praychild, Hugo Pytlíčkem, Leiou Mackenzie a Vítkem Nehasilem. V tu chvíli jsme byli kompletní. Rozdělili jsme se do tří družstev a mohli jsme si od obsluhy vyzvednout bowlingovou obuv a začít hrát. První tým se skládal z čistě zmijozelského osazenstva – Lucy von Balbi, Jane Vixen, Naomi Dreams, Gabriel de Montanue, Avione Lars, Maty Anyus a naše kolejní Charlotte Chardonay. Druhý tým tvořil Richard Bufler s Rinou Bennet, Clea Eowerová, Maighread Seemana, Leia Mackenzie s Vítkem Nehasilem. A poslední tým tvořil zbytek účastníků – Barbora Mlýnková, Rock Holmesová, Rosemary Ellen Wilde, Hugo Pytlíček s Naomi Praychild a Amelie Brumm. Pevně věřím, že si všichni bowling užili a při hře se i někteří stihli občerstvit, popít a mezi sebou si popovídat. Bowlingové dráhy jsme měli na dvě hodiny, a pak jsme měli rezervovaný stůl, kde již probíhala volná zábava. Pokud někdo chtěl, mohl využít i zdejší stolní fotbálek, šipky či kulečník, ale nikdo této možnosti nevyužil a všichni se ochotně zapojili do hry s kostkami, která všechny účastníky držela až do 20h, kdy byl konec sletu a většina se poté rozešla do svých domovů.


Zleva v horní řadě: Rock Holmesová, Charlotte Chardonay, Amelie Brumm, Avione Lars, Gabriel de Montanue, Maty Anyus, schovaná Barbora Mlýnková, Rosemary Ellen Wilde, Naomi Praychild, Vítek Nehasil, Leia Mackenzie, Clea Eowerová, Maighread Seeman a Rina Bennet
Zleva v dolní řadě: Jane Vixen, Naomi Dreams, Lucy von Balbi, Hugo Pytlíček a Richard Bufler