Denní Věštec 

Konec další sezóny část 2.

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 25. 03. 2022 18:00

Posledním zápasem mezi Havraspárem a Zaměstnanci skončil 15. ročník famfrpálové sezóny 2021/2022. V reportu nabízíme souhrn za uplynulou sezónou.

Vzhledem k limitům, které jsou stanoveny pro články Denního Věštce, a vzhledem k množství informací o souhrnu famfrpálové sezóny, jsem nucena rozdělit článek na dvě části, zde vám přináším zbytek statistiky.

Odehranný čas

UmístěníJménoKolejPočet zápasůČasPrůměr
1.Benjamin WalterHavraspár44:12:471:03:12
1.John van SmithHavraspár44:12:471:03:12
1.Shira Ruden YaikoHavraspár44:12:741:03:12
2.Mazrim TaimZaměstnanci44:12:381:03:10
3.Gabriel de MontanueZmijozel44:08:101:02:03
3.Hannys LeistrováZmijozel44:08:101:02:03
3.Naomi DreamsZmijozel44:08:101:02:03
4.Henry MitchellMrzimor44:06:371:01:39
4.Loptr StarkMrzimor44:06:371:01:39
4.Martin AndrewsMrzimor44:06:371:01:39
4.Samantha CarterMrzimor44:06:371:01:39
4.Sarin CoyleMrzimor44:06:371:01:39
4.Shuren Dee KamikiMrzimor44:06:371:01:39
5.Clea EowerováNebelvír44:06:121:01:33
5.James OliverNebelvír44:06:121:01:33
5.Nina PikeováNebelvír44:06:121:01:33
6.Jane VixenZmijozel44:05:571:01:29
7.Cathy BeedleNebelvír44:00:331:00:08
8.Barbucha KuřavováMrzimor44:00:171:00:04
9.Kačka ValentováZaměstnanci43:48:0057:00
10.Amelie BrummZaměstnanci43:24:4251:11
11.Charlotte ChardonayZaměstnanci33:12:221:04:07
11.Teóma TejedorZaměstnanci33:12:221:04:07
12.Johny SaitZaměstnanci33:07:541:02:38
13.Jek James ElZaměstnanci43:07:5446:59
14.Rose de VilliersNebelvír33:04:581:01:39
15.Paige TintwhistleHavraspár33:04:161:01:25
16.Flouen DarkNebelvír33:03:561:01:19
17.Rosemary Ellen WildeHavraspár43:01:1345:18
18.Lucy von BalbiZmijozel32:16:3945:33
19.Clint NumineHavraspár32:16:0245:21
20.Rina BennetZmijozel22:07:221:03:41
21.Rock HolmesováHavraspár22:06:051:03:02
22.Maty AnyusZmijozel22:05:441:02:52
23.Murphy JenkinsNebelvír22:03:301:01:45
24.Percy ConelZmijozel22:02:261:01:13
25.Avione LarsZmijozel22:00:431:00:22
26.Maighread SeemanNebelvír31:54:3138:10
27.Cornelia HaleováZaměstnanci21:53:3256:46
28.Richard BuflerZaměstnanci21:42:1151:06
29.Kate RosewoodHavraspár31:11:3423:51
30.Kamcha DarkroseZmijozel11:05:281:05:28
31.Alice StarkHavraspár11:05:221:05:22
32.Henry DanielsNebelvír11:00:431:00:43
33.Ontárie NepodloženáZmijozel147:0947:09
34.Monča BlackZaměstnanci130:4430:44
35.Charoline SwanZaměstnanci127:0927:09
36.Jamie FosterHavraspár123:1623:16

Nalétaná vzdálenost

UmístěníJménoKolejPočet zápasůOmráčeníPrůměr
1.Sarin CoyleMrzimor410 9912 747,75
2.Naomi DreamsZmijozel47 9921 998
3.Teóma TejedorZaměstnanci37 5092 503
4.Cathy BeedleNebelvír47 0791 769,75
5.Jek James ElZaměstnanci45 5521 388
6.Rosemary Ellen WildeHavraspár45 0611 265,25
7.John van SmithHavraspár44 1701 042,5
8.Henry MitchellMrzimor44 1421 035,5
9.Martin AndrewsMrzimor44 0001 000
10.Samantha CarterMrzimor43 953988,25
11.James OliverNebelvír43 848962
12.Kačka ValentováZaměstnanci43 782945,5
13.Gabriel de MontanueZmijozel43 566891,5
14.Hannys LeistrováZmijozel43 336834
15.Amelie BrummZaměstnanci43 167791,75
16.Nina PikeováNebelvír43 032758
17.Rose de VilliersNebelvír32 841947
18.Maty AnyusZmijozel22 2751 137
19.Clea EowerováNebelvír42 189547,25
20.Barbucha KuřavováMrzimor42 120530
21.Richard BuflerZaměstnanci22 0541 027
22.Shuren Dee KamikiMrzimor41 970492,5
23.Jane VixenZmijozel41 908477
24.Charlotte ChardonayZaměstnanci31 852617,33
25.Johny SaitZaměstnanci31 646548,67
26.Paige TintwhistleHavraspár31 491497
27.Percy ConelZmijozel21 392696
28.Rock HolmesováHavraspár21 345672,5
29.Shira Ruden YaikoHavraspár41 236309
30.Maighread SeemanNebelvír31 180393,33
31.Alice StarkHavraspár1935935
32.Clint NumineHavraspár3783261
33.Lucy von BalbiZmijozel3761253,67
34.Benjamin WalterHavraspá4729182,25
35.Flouen DarkNebelvír3693231
36.Rina BennetZmijozel2689344,5
37.Loptr StarkMrzimor4631157,75
38.Cornelia HaleováZaměstnanci2604302
39.Murphy JenkinsNebelvír2585292,5
40.Mazrim TaimZaměstnanci4515128,75
41.Monča BlackZaměstnanci1468468
42.Henry DanielsNebelvír1410410
43.Charoline swanZaměstnanci1408408
44.Kate RosewoodHavraspár3390130
45.Avione LarsZmijozel2297148,5
46.Jamie FosterHavraspár1279279
47.Kamcha DarkroseZmijozel1147147
48.Ontárie NepodloženáZmijozel1121121

Souboj kolejí

Střelci

UmístěníKolejPočet zápasůPočet gólůPrůměr
1.Havraspár46215,5
2.Zaměstnanci45914,75
3.Nebelvír45112,75
4.Mrzimor44611,5
5.Zmijozel4153,75

Chytači a zlatonka

Chycení zlatonky

Umístění KolejPočet zápasůChyceníPrůměr
1.Mrzimor441
2.Zaměstnanci430,75
3.Zmijozel420,5
4.Nebelvír410,25
5.Havraspár400

Málem chycení zlatonky

UmístěníKolejPočet zápasůSkorochycení Průměr
1.Zaměstnanci4102,5
2.Havraspár471,75
2.Mrzimor471,75
3.Zmijozel420,5
4.Nebelvír410,25

Spatření zlatonky

UmístěníKolejPočet zápasůSpatřeníPrůměr
1.Zmijozel46716,75
2.Zaměstnanci46416
3.Mrzimor46015
4.Nebelvír44411
5.Havraspár44310,75

Omráčení potlouky

Úspěšnost odrážečů

UmístěníKolejPočet zápasůOmráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Mrzimor45:44:021:26:015:39:27-4:35
2.Zaměstnanci44:10:061:00:173:57:39-3:27
3.Nebelvír41:56:2929:071:55:15-1:14
4.Havraspár41:34:1523:341:32:08-2:07
5.Zmijozel41:28:2122:051:26:46-1:35

V omráčení

UmístěníKolejPočet zápasůČas v omráčeníPrůměr SkutečnostRozdíl
1.Zmijozel45:14:061:18:324:58:30-15:36
2.Havraspár44:37:441:09:264:32:16-5:28
3.Nebelvír42:30:3137:382:29:30-1:01
4.Zaměstnanci42:16:4734:122:11:27-5:20
5.Mrzimor441:2410:2141:240:00

Porušení ochranné zóny pokusem o odebrání camrálu

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Nebelvír423:000,5/0:453:000:00
2.Zaměstnanci411:300,25/0:231:300:00
3.Havraspár, Mrzimor, Zmijozel400:000/0:000:000:00

Porušení ochranné zóny pokusem o vlétnutí na camrálu

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Havraspár, Mrzimor, Nebelvír, ZaměstnanciZmijozel400:000:000:000:00

Porušení ochranné zóny odpálením potlouku

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Zmijozel446:001/2:305:59-0:01
2.Nebelvír423:000,5/0:453:000:00
3.Mrzimor, Zaměstnanci411:300,25/0:231:300:00
2.Havraspár400:000/0:000:000:00

Porušení ochranné zóny vlétnutím na potlouk

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Nebelvír423:000,5/0:453:000:00
2.Zaměstnanci411:300,25/0:231:300:00
3.Havraspár, Mrzimor, Zmijozel400:000/0:000:000:00

Počet omráčení brankáře za zdržování při rozehrávce

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměrSkutečnostRozdíl
1.Zmijozel41319:303,25/4:538:56-10:34
2.Nebelvír411:300,25/0:231:300:00
3.Havraspár, Mrzimor, Zaměstnanci400:000:000:000:00

Dlouhé držení potlouku

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměr SkutečnostRozdíl
1.Nebelvír462:031,5/0:312:030:00
2.Mrzimor4101:412,5/0:251:410:00
3.Havraspár471:311,75/0:231:25-0:06
4.Zaměstnanci450:521,25/0:130:520:00
5.Zmijozel440:391/0:100:390:00

Samovolný útok potlouku

UmístěníKolejPočet zápasůPočet trestůČas v omráčeníPrůměr SkutečnostRozdíl
1.Zaměstnanci442:001/0:302:000:00
2.Zmijozel410:100,25/0:030:100:00
4.Havraspár, Mrzimor, Nebelvír400:000:000:000:00

Nalétaná vzdálenost

UmístěníKolejPočet zápasůVzdálenostPrůměr
1.Mrzimor427 8076 951,75
2.Zaměstnanci427 5576 889,25
3.Zmijozel422 4845 621
4.Nebelvír421 8575 464,25
5.Havraspár416 4194 104,75

Odehranný čas

UmístěníKolejPočet zápasůČasPrůměr
1.Havraspár44:12:471:03:12
2.Zaměstnanci44:12:381:03:10
3.Zmijozel44:08:101:02:03
4.Mrzimor44:06:371:01:39
5.Nebelvír44:06:121:01:33



Korekturu provedla Shuren Dee Kamiki