Denní Věštec 

Návrat famfrpálové sezóny

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 26. 03. 2022 12:00

Po velmi krátké odmlce se navrací 16. ročník školního famfrpálového klání. Podívejme se, co nabídne.

Nová famfrpálová sezóna 2022 školního turnaje se letos odehraje již v 16. ročníku. Těsně po příjezdu na hrad se již mohlo domlouvat termíny zápasů, které uváděli ve speciálním fóru pro famfrpál kapitáni týmů.

V seznamu kapitánů kolejních týmů se obměnilo hned několik jmen. Kapitáni Havraspáru John van Smith, Nebelvíru Clea Eowerová a Zmijozelu Hannys Leistrová se rozhodli své otěže předat svým spoluhráčům. Seznam kapitánů týmů je následovný:

I letošní sezóna, stejně tak jako minulá, moc nefandí dvojzápasům, je naplánován jen jediný a to v sobotu 21. května duely od 18:00 mezi Nebelvírem a Zaměstnanci a od 20:00 mezi Zmijozelem a Havraspárem. Letošní zápasy jsou naplánovány následovně:

Žádné jiné změny nenastaly. Zda bude někdy organizována tzv. "juniorská" liga se neví, nikde již nepadlo zmínka o této lize. Pokud budou probíhat nějaké změny ohledně famfrpálu, určitě o nich budeme ještě informovat. Stejně tak, jako v uplynulých sezónách ale můžete od mé maličkosti očekávat klasické reporty ze zápasů. Nyní si můžeme jen přát, aby sezóna proběhla bez potíží, bez odkladů zápasů, jako to bylo v průběhu posledních několika sezónách. Sportu zdar a famfrpálu obzvlášť!Korekturu provedla Shuren Dee Kamiki