Denní Věštec 

Začíná 17. famfrpálová sezóna

Autor: Samantha Carter <(at)>, Téma: Famfrpál, Zdroj: E-Bradavice, EB famfrpál, Vydáno dne: 11. 10. 2022 21:00

Krátce po zahájení školního roku začne již 17. ročník famfrpálové ligy sezóny 2022/2023.

Nový školní rok 2022/2023 začal před necelým měsícem, my až teď známe harmonogram letošního 17. ročníku hlavní famfrpálové ligy v sezóně 2022/2023. Jak ale bude vypadat?

První viditelnou změnou je změna Hlavního rozhodčího, místo Jeka Jamese Ela, který se stal absolventem havraspárské koleje nastupuje kapitán Mrzimoru Henry Mitchell. O tomto jsme vás informovali.

Další jsou kapitáni. V Mrzimoru si po odchodu Henryho Mitchella zvolili nového kapitána a to odrážečku Shuren Dee Kamiki. Další změnou v postech kapitánů je u Zmijozelu, kde vystřídá Lucy von Balbi Naomi Dreams. U zbylých týmů jsou posty kapitánů beze změny, tedy:

Informace ohledně této sezóny přišel Henry Mitchell 15. září, první zápas byl oznámen kapitánkou Mrzimoru Shuren Dee Kamiki a to konkrétně 21. září 46 minut po deváté duelem mezi Mrzimorem a Nebelvírem, který se bude konat v sobotu 15. října od 19:00. Poslední zápas byl oznámen 4. října 4 minuty do půl deváté duelem Zmijozelu a Havraspáru konajíc v sobotu 3. prosince od 20:00. Ostatně Havraspár s oznámením svých zápasů trochu váhal, co za tím bylo, ví jen kapitáni.

V soupisu panuje více pátek, na ten je naplánováno na 5 zápasů, 4 zápasy jsou naplánované na sobotu a jeden na úterý. Panuje oblíbenost času zahájení na 20:00, na které jsou naplánovány 4 zápasy, po třech zápasech mají časy naplánované na 19:00 nebo 21:00. A jak jsou zápasy naplánované?

Vedle této ligy povede Henry Mitchell i juniorskou ligu, kterou uvede později. My o tomto počinu bude informovat, pokud se uveřejní bližší informace. Stejně tak, jako v uplynulých sezónách ale můžete od mé maličkosti očekávat klasické reporty ze zápasů. Nyní si můžeme jen přát, aby sezóna proběhla bez potíží, bez odkladů zápasů, jako to bylo v průběhu posledních několika sezónách.

Sportu zdar a famfrpálu obzvlášť!Korekturu provedla Shuren Dee Kamiki.