Denní Věštec 

A zase ti Warneři!

Autor: Naomi Praychild <(at)>, Téma: HP filmy, Vydáno dne: 25. 11. 2022 12:00

Je to stále dokola - Warner Bros studio vypadá jak malé, nerozhodné dítě s drobnými v kapsičce, stojící před hračkářstvím, rozhodujíce se, jestli si tu hračku koupí, nebo nekoupí, a jestli na to vůbec má dost galeonků. Máme pro vás opět žhavé novinky ohledně připravovaných a plánovaných filmů!

Za další aktualitou stojí tentokrát šéf Warner Bros. Discovery, David Zaslav který prý plánuje natočit nového Harryho Pottera a také nového Supermana. Během prezentace pro investory totiž potvrdil, že za poslední kvartál je studio ve ztrátě neuvěřitelných 2,4 miliardy mudlovských amerických peněz, ten předchozí kvartál to bylo dokonce 3,4 miliardy!!!

Jedním dechem však nadhodil, že hodlá vytvořit nové filmy o Harrym Potterovi. Nejsme si úplně jistí, jestli myslel přímé pokračování Harryho Pottera nebo mluvil o filmu Fantastická zvířata.

Jak jsme ale již naše čtenáře informovali, Fantastická zvířata byla propadák ze všech stran, takže se nabízí možnost, že myslel přímo sérii Harryho Pottera. Řekl doslova, že nového Pottera nenatočil již 15 let a Supermana už 13 let - to nám ale jen ukazuje, jak moc velký přehled o svém studiu (ne)má, protože poslední Harry byl v kinech před jedenácti lety a Superman před léty devíti.

V každém případě má v plánu něco natočit a má to být z prostředí Harryho Pottera. jestli se ale vrátí i původní herci, nebo najme nové, to je zatím ve hvězdách. Zaslav chce totiž nové filmy vytvořit ve spolupráci s J. K. Rowling a proti jejím transfobním vyjádřením se ohradilo celé hlavní trio. Nesmíme ale ani zapomenout na Radcliffovo vyjádření, které platí už pár let, že zatím nemá zájem o tom, podílet se na novém Harrym Potterovi.

My tedy budeme netrpělivě očekávat, s čím se zase studio dále vytasí a budeme doufat, že to bude lepší, než to, co tady už bylo.

Příjemný den přeje vaše NaomiKorekturu provedla Shuren Dee Kamiki.