Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Horoskop od 16.6. do 22.6.

Vydáno dne 17. 06. 2008 11:48 (838 přečtení)Venuše přechází ve středu do znamení Raka a vnese do vztahů více hloubky a empatie. V tomto týdnu se však drží v opozici s Plutem, což naznačuje i určité těžkosti. Mnozí lidé mohou mít pocit, že je vztah svazuje nebo jsou druhým manipulováni. Dominantní typy se projeví obzvláště dominantně.

Vodnář (21.1.-19.2.)
V tomto období máte tendenci vyčítat partnerovi staré prohřešky, které už považoval za promlčené.To, co se v minulých měsících nevyřešilo, se teď dere na povrch a může způsobit nemilé konflikty. Možná jste ale jen přetažení z práce/školy a vadí vám i drobnosti, jež byste jindy přehlédli. Odpočiňte si na procházce podél řeky nebo rybníka.

Ryby (20.2.-20.3.)
Budete mnohem sebevědomější a šťastnější, když se přestanete porovnávat s jinými. Máte sklon naříkat nad tím, že nemáte tak krásnou postavu, ani tak luxusní auto, ani tak prestižní postavení jako někdo ze sousedství, a zapomínáte si vážit své jedinečné osobnosti. Uvědomte si své přednosti a buďte spokojeni s tím, co máte.

Beran (21.3.- 20.4.)
V tomto týdnu lidem raději přikyvujete, než abyste se pouštěli do diskusí, které záhy přejdou ve výměnu názorů. Pro beranskou povahu to není zrovna typické, ale zkrátka máte zrovna potřebu působit mile a zachovat klid ve vztazích. Také se asi víc zamýšlíte nad tím, co si o vás myslí druzí lidé, a mrzelo by vás, kdyby vás pomlouvali.

Býk (21.4.-20.5.)
Pokuste se práci/školu i koníčky zorganizovat tak, aby vám zbyl čas i na rodinu. V těchto dnech ji trochu zanedbáváte a brzy vám to bude vyčítáno. Možná také řešíte dilema, jak strávit víkend. Lákají vás dvě možné varianty, a rozhodování mezi nimi není jednoduché. Nenechte se ovládnout pohodlností a beze strachu zvolte náročnější aktivitu.

Blíženci (21.5.-22.6.)
Máte soutěživou náladu a rádi byste v něčem vynikli. Můžete zkusit některé soutěže nebo kvízy, na které se dřív nedostalo a získat na poslední chvíli body pro sebe a svou kolej. Pokud zrovna nemáte příležitost blýsknout se v práci/škole ani ve sportovních aktivitách, zřejmě aspoň pokoušíte štěstí a sázíte na famfrpálové zápasy. No, asi nic nevyhrajete. Ale aspoň máte pocit, že nejste zcela pasivní a něco pro své možné úspěchy děláte. Jinak byste si připadali prázdně a nevyužitě.

Rak (23.6.-22.7.)
Rozvíjejte svou obrazotvornost a do každé činnosti zapojte fantazii. A pokud cítíte, že se vám v hlavě nic kloudného nevynoří, inspirujte se myšlenkami svých dětí- pokud je máte. V jejich světě najdete podnětné nápady pro svou práci i tvůrčí činnost. Rodinnou pohodu může tentokrát zkazit příbuzný poštvávající jednotlivé členy rodiny proti sobě.

Lev (23.7.-22.8.)
I když se nezadaří všechno do puntíku, stejně si zachováte vyrovnanou mysl a je vám lehko na duši. Jste trpěliví a zodpovědně vykonáváte povinnosti všedního dne. Nadřízení ocení vaši spolehlivost a důslednost. Dbejte proto na včasné příchody do práce/školy a zadané úkoly neodkládejte. Planety tentokrát přejí také finančním záležitostem. Brigády u Hagrida budou vynášet a pak jsou zde také sovy, které nosí v zobáku dopisy s penězi a ostatní.

Panna (23.8.-22.9.)
Zachvátila vás nuda a jen tak něco vás nepobaví. V práci/šklole vás unavuje jednotvárnost, doma nemáte, do čeho píchnout, a kamarádi pořád omílají ta samá témata. Chtělo by to najít si pořádný koníček, který by vás na nějakou dobu udržel ve stavu nadšení. To ale v tomto období není tak jednoduché, jste poněkud apatičtí.

Váhy (23.9.-22.10.)
V těchto dnech byste si měli udělat pořádek ve finančních záležitostech, splatit staré dluhy a dlužníkům je připomenout. Výdaje se teď opět zvyšují a budete muset trochu utáhnout rozpočet. Na druhé straně jste ale vynalézaví a najdete způsob, jak se dobře pobavit i za pár korun. Na mnohém můžete ušetřit-třeba na hábitech, stačí jen trochu přemýšlet.

Štír (23.10.-21.11)
Upnuli jste se k vysokým cílům, ale cesta k jejich naplnění není bezbolestná. Jestliže chcete něčeho dosáhnout, musíte se vzdát velké části dosavadního pohodlí, zejména odpočinku a dlouhého spánku. Na konci týdne se zřejmě budete cítit dost vyčerpaně. Nepřepínejte síly a alespoň jeden den v týdnu si dopřejte sladké nicnedělání.

Střelec (22.11.-20.12.)
Dokážete se vcítit do svých nejbližších a jste připraveni učinit, co jim na očích vidíte. Posléze ale máte pocit, že se vám to nijak nevrací. Není to pravda; druzí se vám také snaží udělat radost, jen přesně neví, jak na to, a jejich snaha nepadá na úrodnou půdu. Nic nezkazíte, když jim otevřeně řeknete, co pro vás mohou udělat.

Kozoroh (21.12.-20.1.)
V práci/škole sklízíte úspěchy, což je pro vás motorem pro další snažení. Najeli jste na rychlé tempo, všechno zvládáte a pekelně dobře se soustředíte. Pokud se však domníváte, že čím dřív splníte všechny zadané úkoly, tím dřív půjdete domů, jste na omylu. Nadřízení využijí vašeho zápalu a naloží vám toho na záda čtyřikrát tolik.

Korekturu provedl Teóma Tejedor

Hope Honey

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: net,vlastní
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |