Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Horoskop od 23.6. do 29.6.

Vydáno dne 25. 06. 2008 17:09 (752 přečtení)Slunce s Venuší v Raku přeje upevňování rodinných vztahů a zvelebování domácnosti. Posílena je i obrazotvornost snílků a romantiků. Bez konfliktů se však tento týden neobejde; opozice Slunce s Plutem může přinést do vztahů větší či menší krize.

Vodnář (21.1.-19.2.)
V tomto týdnu vám hrozí hádky, a to i s osobami, se kterými se nikdy nehádáte. Ačkoli to pro vás není zrovna typické, jste popudliví a vztahovační. Všechno si berete osobně a vyrážíte hned do boje, i když to není zcela nutné. Možná to vše pramení z toho, že poslední dobou hodně pracujete/studujete. Pomůže vám výlet do přírody a klid.

Ryby (20.2.-20.3.)
V tomto týdnu mohou přijít dobré finanční příležitosti a ruku v ruce s nimi také posílení sebevědomí. Co se týče peněz, velice dobře vám to myslí a ozývá se ve vás až určitá mazanost. Jenže zatímco si mnete prsty, jak se penízky hromadí, někde se otevírá konflikt v mezilidských vztazích. Měli byste v sobě potlačit sklony k lakotě.

Beran (21.3.- 20.4.)
Studenti mohou pocítit nový elán do učení a dotáhnout zkoušky do zdárného konce. Období obecně přeje plánování a intelektuálním aktivitám, ale neměli byste mít na sebe příliš vysoké nároky. Stanovte si reálné cíle a vyvarujte se pocitům nepřemožitelnosti. Také byste neměli rozházet všechny finanční rezervy, které máte.

Býk (21.4.-20.5.)
Intelektuální aktivity nejsou tento týden vaší parketou, do odborných diskusí se raději nepouštějte. Máte sice dobrý přehled a paměť vám také slouží, schází vám ale ta pravá vyjadřovací schopnost. Zaujmout nicméně můžete šarmem a příjemným vystupováním. Díky Slunci s Venuší v Raku si také užíváte dobrých mezilidských vztahů.

Blíženci (21.5.-22.6.)
Zdá se, že jste se ponořili do studia a hltáte mraky nových informací. Moc přitom nevnímáte svět okolo a vaše polovička se chvílemi cítí osamělá. Měli byste si občas udělat pauzu a věnovat se svým blízkým. Nezapomínejte ani na své rodiče, zvláště pokud jste si v poslední době neudělali čas na to, abyste se za nimi jeli podívat.

Rak (23.6.-22.7.)
Tento týden máte víc energie fyzické než duševní, přáno bude proto zejména lidem pracujícím manuálně. Můžete se také pustit do domácího kutilství a opravit všechny drobné závady, které vás doma už delší dobu obtěžují. Dávejte pozor na klepny, které se vám navážejí do soukromého života a chtějí vám jej znepříjemnit. Pomluvy tady byly a vždycky budou.

Lev (23.7.-22.8.)
Jste-li nezadaní, měli byste vyrazit do společnosti a užívat si života. Snadno navazujete nové milostné kontakty, i když jejich základy nebudou vždy pevné. Kde vám však tento týden pokvete štěstí, budou vztahy pracovní. Těšíte se oblibě kolegů i nadřízených a dočkáte se díky tomu mnoha výhod. Práce vás tentokrát ani neunavuje.

Panna (23.8.-22.9.)
Na myšlení se tento týden nemůžete moc spoléhat, všechno vám dochází pomalu a drátky se vám v hlavě nespojují tak hladce jako jindy. Je štěstí, že známky jsou uzavřené, jak v reálu, tak na E-B. Zato se konečně dočkáte příjemných mezilidských vztahů a upevníte si partnerství. Vyražte na romantickou procházku a udělejte si hezký večer.

Váhy (23.9.-22.10.)
Zdá se vám, že si v práci s dosavadními zkušenostmi už nevystačíte. Potřebujete další studium a rozvoj, abyste udrželi krok s dobou a vyrovnali se konkurenci. Chce to více nápadů a vynalézavosti. Nespoléhejte se jen na sebe a spojte se s někým, kdo tyto nápady má. Nad novinkami přemýšlejte, zvláště pokud podnikáte.

Štír (23.10.-21.11)
Rozhodli jste se skoncovat se svým negativním postojem ke všemu a všem a opět se usmíváte na svět. Na pracovišti/ve škole vytváříte pohodovou atmosféru a snažíte se stmelovat kolektiv. Doma vypínáte televizi a chcete s rodinou více komunikovat. Také se konečně odhodláte napsat přátelům, kterým to už dlouho dlužíte. Jen tak dál.

Střelec (22.11.-20.12.)
Lidé okolo vás a jejich osudy se proměňují, a vy to nestíháte sledovat. S překvapením (a trochou žárlivosti) zjistíte, že vaše první láska je dávno vdaná a že největší loser ze střední školy rozjel úspěšné podnikání a topí se v penězích. Vyvarujte se pocitům ukřivděnosti, tak to už ve světě chodí a není na tom nic nespravedlivého.

Kozoroh (21.12.-20.1.)
Dobře rozumíte společnosti okolo sebe a není vám lhostejné, jakým směrem se svět ubírá. Možná vás popadne chuť učinit něco prospěšného, věnovat se charitativní činnosti nebo podpořit společenské reformy. Dobře ale zvažte, k jakému uskupení se připojíte, abyste nemarnili čas a energii na podvodbých projektech.

Korekturu provedl Teóma Tejedor

Hope Honey

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: net,vlastní
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |