Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Horoskop od 11.8. do 17.8.

Vydáno dne 14. 08. 2008 00:15 (837 přečtení)Několik planet v Panně je v dobrém aspektu s Jupiterem v Kozorohu, což by mělo obecně přinést poklidnější klima než konstalace v minulých dnech. Je vhodná doba k řešení finančních záležitostí a praktických stránek života vůbec. Planety přejí také komunikaci a studiu.

Vodnář (21.1.-19.2.)
Máte sklony k upovídanosti a hrozí, že celé dny jen proklábosíte s kolegy a nic moc toho neuděláte. Měli byste méně mluvit a více jednat, i když vám jde práce jak psovi pastva a chvílemi zcela ztrácíte motivaci. V rámci rodiny mohou vyjít najevo dosud utajované skutečnosti, které vás překvapí. Nejspíš se budou týkat vzdálených předků.

Ryby (20.2.-20.3.)
Konečně jste zase jednou trochu bezstarostní a přijímáte život tak, jak přichází. Méně se obáváte o svou finanční situaci a dopřáváte si drobné radosti. Šetřit by se vám teď ostatně ani nevyplatilo. Zřejmě se vám také dostane milého pozvání na společenskou akci, v jejímž rámci dostanete občerstvení i nějaký ten dárek zdarma.

Beran (21.3.- 20.4.)
V zaměstnání to zrovna neklape podle vašich představ a zatím není ve vašich silách podniknout něco významnějšího. Navíc ani kolegové nejeví zájem o spolupráci. Seberealizace se tedy moc nedočkáte, zato ale máte konečně čas na svůj protějšek a rodinu. V milostném životě byste měli být tento týden spokojeni, prožijete hezké chvíle.

Býk (21.4.-20.5.)
Nejste si jisti, co si máte myslet o chování některých lidí v sousedství. Někdo vás zřejmě schválně vytáčí, ale neznáte důvod. Jinak by měl tento týden proběhnout bez obtíží. Dobře se vám jedná s obchodními partnery, klienty i kolegy a v kolektivu získáváte stále větší popularitu. Pokud studujete, můžete dosáhnout dobrých výsledků.

Blíženci (21.5.-22.6.)
Pracovní rutina vám nevadí, protože si ji vždycky umíte něčím ozvláštnit. Nehodláte pracovat jako stroje, do každé maličkosti zapojíte svůj tvůrčí potenciál. Ve společnosti však tentokrát hvězdami nebudete, naopak zde hrozí slovní střety a konflikty. Držte se proto spíš doma s rodinou a udělejte něco pro zvelebení domácnosti.

Rak (23.6.-22.7.)
Jste po uši zamilovaní a ve svém romantickém opojení nevnímáte partnerovy chyby. To, co vám nevadí v těchto dnech, vám může začít vadit později. V začátku vztahu je to přirozené a pochopitelně jste nedůtkliví, když vás na to někdo upozorní. Pokud jste ale růžové brýle nesundali ani po pěti letech manželství, začněte s tím něco dělat.

Lev (23.7.-22.8.)
Jste nabiti tvůrčí energií a můžete ji náležitě využít v práci i v osobní tvorbě jen tak pro radost. Hvězdy přejí mileneckým vztahům, společná procházka po romantických místech a večeře při svíčkách je pro vás tento týden jako stvořená. Do řešení finančních záležitostí se ale nepouštějte, to přenechejte lidem, kteří se drží více při zemi.

Panna (23.8.-22.9.)
Vaše osobní ambice jsou oslabeny a orientujete se zejména na pomoc druhým. Vděčnost okolí je pro vás důležitější než dosažení prestižního postavení a služební výhody. Angažujete se také ve veřejném životě, sbíráte podpisy k petici za obranu životního prostředí a možná se zasadíte o zvelebení části obce, kde bydlíte.

Váhy (23.9.-22.10.)
V tomto týdnu byste měli být spokojeni zejména se svým profesním vývojem. Ukazuje se, že vytyčený směr je v souladu s vaším nadáním a možnostmi. Máte také štěstí na dobré kontakty, které vám v kariéře mohou pomoci. Občas byste se ale měli ukázat i doma a dát svým blízkým najevo, že jsou pro vás důležitější než kariéra.

Štír (23.10.-21.11)
V těchto dnech jste trochu podráždění, ale planety v Panně vám dávají důvod k radosti. Něco se daří, aniž o to nějak zvlášť usilujete. Vaše energie je posílena a snadno plníte pracovní úkoly. Dokonce i manuální činnost vám jde lépe než obvykle, jste šikovnější. Přestaňte proto pochybovat o svých schopnostech a pusťte se do díla.

Střelec (22.11.-20.12.)
Svému okolí se v těchto dnech poněkud uzavíráte. Nemáte náladu na společenská setkání, jednání s lidmi vás nyní stresuje. Také v práci je pro vás obtížné dohodnout se s kolegy na společném postupu. Raději si všechno uděláte v klidu sami a po svém. Přitom vám ale není lehko na duši a nějakou tu společnost byste potřebovali.

Kozoroh (21.12.-20.1.)
Tentokrát je přáno hlavně přátelským vztahům. Ve společnosti kamarádů se cítíte uvolněně a dostává se vám nové inspirace. Je tu také příležitost poznat nové lidi nebo se stát členy nějaké zájmové skupiny. V intimní rovině to může trochu zaskřípat, nicméně jste ochotni se brzy zase usmířit. Tento týden dejte pozor na alkohol.

Hope Honey

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: internet
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |