Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Horoskop od 15.9. do 21.9.

Vydáno dne 16. 09. 2008 11:21 (769 přečtení)Planety ve Vahách stále přejí harmonickým vztahům a usmiřování. Pěkný aspekt Venuše s Neptunem podporuje fantazii a uměleckou tvorbu, čehož mohou využít zejména lidé s převahou vzdušných a ohnivých znamení. Opozice Slunce v Uranem varuje před netrpělivostí a utíkáním od rozdělané práce.

Vodnář (21.1.-19.2.)
Vydali jste se do krajiny snů a záležitosti všedních dnů vám unikají. Venuše ve Vahách přeje milostným vztahům a můžete prožívat příjemné romantické chvíle ve dvou. Praktické myšlení je však oslabeno, což se projeví zejména v práci/ škole. Jste roztržití a pro všechny úkoly vymýšlíte příliš složité postupy, i když by daly vykonat zcela jednoduše.

Ryby (20.2.-20.3.)
Nemůžete se rozhodnout, co provést se svými úspory. Pokud si nejste jisti, raději ještě nějaký ten týden vyčkejte. Prozatím si můžete koupit něco pro radost, nakonec, už jste na sobě šetřili dost dlouho. V Dárkových předmětech určitě najdete něco, co by jste si rádi koupili. V partnerském vztahu to vypadá na bouřku, v mnohých otázkách se tentokrát s protějškem neshodnete. Chce to hodně tolerance.

Beran (21.3.- 20.4.)
Díky dobrým komunikačním schopnostem získáte nové kontakty, které se mohou v budoucnu hodit. V osobních vztazích je však znát napětí, ačkoli se snažíte svým blízkým porozumět. Mnozí lidé ve vašem okolí nejsou zrovna dobře naladěni, a vy to odnášíte. Odreagovat se můžete při sportu, ale nepokoušejte se lámat rekordy.

Býk (21.4.-20.5.)
Jste-li manuálně zruční, můžete vytvořit kouzelná dílka, která se dočkají ocenění. Pokud se řadíte k těm nešikovnějším, mohli byste se realizovat aspoň třeba v kuchyni. Stačí trocha fantazie a své blízké překvapíte originálními dobrotami. V tyto dny se vám mohou zdát pozoruhodné sny, někdy až noční můry. Nebojte se, nic zlého to neznamená.

Blíženci (21.5.-22.6.)
V práci/ škole dosahujete dobrých výsledků, všechno jde jako po másle a máte skvělé příležitosti k dalšímu rozvoji. Daří se vám zejména díky dobrým mezilidským vztahům, někdo vás významně podporuje. Naplňovat vás bude i zájmová činnost, pokud na ni máte čas a najdete kamarády, kteří se jí budou věnovat s vámi. O samotě vás nic nebaví.

Rak (23.6.-22.7.)
Planety přejí duchovnímu rozvoji a samostudiu. Ponořte se do svých myšlenek a najděte si vhodné knihy, které vás mohou inspirovat. Možná vás lákají tajemné vědní disciplíny, rádi byste přišli na kloub věčným záhadám. Vztahy tento týden nejsou nic moc, i když k otevřeným konfiktům docházet nebude. Spíš se setkáte s vyhýbavým jednáním.

Lev (23.7.-22.8.)
V zaměstnání/ škole se vám nevede špatně, ale jako by vám chyběl pocit seberealizace. Nemáte-li v současné době příležitost ke změně, věnujte se ve volném čase nějakému koníčku, který vás skutečně naplňuje. Jinak hrozí, že budete znudění a nevrlí. Na druhé straně můžete dospět k pohodě s příbuznými, s nimiž jste doposud neměli dobré vztahy.

Panna (23.8.-22.9.)
Toužíte po klidných večerech v kruhu rodinném, ale něco tomu neustále brání. Přátelé vás zvou na oslavy a neodpustili by vám, kdybyste nepřišli. Pořádně si odpočinete až o víkendu. Naberete síly na další školní rok.

Váhy (23.9.-22.10.)
Úspěch by mohli zaznamenat především lidé pracující v oblasti vědy a techniky. Přáno je také diplomatické činnosti a soudnímu rozhodování. V lidech je posílen smysl pro spravedlnost a právní rovnost. Nad polem vztahů se rozprostírá nebe bez mráčků. Nemůžete nikoho naštvat ani vyprovokovat, i kdybyste se snad o to schválně pokoušeli.

Štír (23.10.-21.11)
V názorech se s mnohými lidmi rozcházíte a na rozdílnost narazíte i při komunikaci s partnerem. Pokud uznáte, že každý má právo na vlastní mínění, bude vše v klidu a pořádku. Jestliže však budete chtít druhé přesvědčit o své pravdě, zamotáte se do nekonečných, nikam nevedoucích dialogů a nakonec ještě budete pěkně naštvaní.

Střelec (22.11.-20.12.)
Hodně času věnujte tento týden svým přátelům. Z jejich strany totiž mohou přicházet podnětné nápady pro vaši tvůrčí práci, ale i třeba pracovní nabídky. Kromě toho se v jejich přítomnosti skvěle pobavíte a odreagujete. A přestanete myslet na blížící se školní rok. Štěstí na sebe nenechá dlouho čekat ani v oblasti lásky, všechny vaše dosavadní potíže se mohou vyřešit.

Kozoroh (21.12.-20.1.)
Dokážete se lépe přizpůsobit novým podmínkám než jindy, a tak dozrává doba na změny. Jestiže uvažujete o nové práci, začátku podnikání nebo vycestování za hranice země, dejte se do toho, dokud na to máte odvahu a energii. Využijte dobré pozice Jupiteru, který bude stát ve vašem znamení až do konce letošního roku.

Hope Honey

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: internet, vlastní
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |