Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Horoskop na září

Vydáno dne 10. 09. 2009 20:23 (1033 přečtení)

Astrologický horoskop na měsíc září.

Beran (21.3. až 20.4.)
Planeta Mars vám dává příliš mnoho energie, tak se ji snažte držet pod kontrolou. Dejte si pozor na práci, někdo z vašich přátel stojí o vaše místo. V polovině měsíce poznáte nové kamarády.

Býk (21.3. až 20.4.)
Díky Venuši máte možnost poznat novou lásku, která se vám sama nabízí. Moc se nepřejídejte, máte totiž sklony k tloustnutí. Místo toho zkuste raději držet dietu.

Blíženci (22.5. až 21.6.)
Nesnažte se podléhat depresím a vytrvejte, někdy kolem 20. září vás samy přejdou. Merkur vám přináší šanci získat finanční odměnu, tak ji nepropásněte. Buďte opatrní při setkání s draky, kteří jsou pro vás v tomhle období velmi nebezpeční.

Rak (22.6. až 22.7.)
Neměli byste tolik myslet na ostatní, ale zkuste se zamyslet taky sami nad sebou. Najděte si čas a vemte si do ruky nějakou pěknou knížku nebo začněte luštit křížovky. Vydejte se na nějaký výlet, dokud máte čas k odpočívání. Ke konci září toho času mít už moc nebudete.

Lev (23.7. až 22.8.)
Nesnažte se za každou cenu získat pozornost svého partnera a raději si doma pořádně odpočiňte. Zasloužíte si to. Žádné finanční ani pracovní nabídky nečekejte.

Panna (23.8. až 22.9.)
Tenhle měsíc stojí hvězdy při vás. Vaše planeta Merkur vám naznačuje, že byste si neměli nechat ujít dobrou pracovní příležitost. Možná sami dostanete nějakou nabídku, tak neváhejte a chopte se jí. Merkur vám přináší štěstí i v jiných ohledech. Ať už se jedná o lásku, peníze či školu, svou šanci dostáváte a je jen na vás, jak s ní naložíte.

Váhy (23.9. až 23.10.)
Jestliže stojíte před těžkým rozhodnutím, dejte na svou intuici, ta vám jistě dobře poradí. Také si dejte pozor na Pána zla, který vás může zlákat na svou stranu.

Štír (24.10. až 22.11.)
Zkuste taky občas zajít někam do společnosti a neseďte pořád doma. Tam venku na vás určitě někdo čeká. Pluto stojí při vás, tak toho využijte. Nebojte se přijímat pozvánky a pracovní nabídky, určitě nebudete litovat.

Střelec (23.11. až 21.12.)
Váš neustálý optimismus vystřídá na pár dní neobvyklý pesimismus. Ale ničeho se neděste, brzy vás ta špatná nálada přejde a vy budete zase spokojení. Zkuste se něčím aspoň na chvíli odreagovat nebo zkuste relaxaci.

Kozoroh (22.12. až 20.1.)
Nebojte se ostatním říct svůj názor, tím nic nezkazíte. Zapojte se trochu víc do kolektivu, potřebujete to. Vyhněte se domácím skřítkům, někteří vám chtějí škodit. Hlavně pokud nějakého sami chováte.

Vodnář (21.1. až 20.2.)
Nepodceňujte své blízké, doplatili byste na to. Vyhněte se rodinným hádkám, stejně vám nepřinesou úspěch. Byli byste jen zklamaní. Zkuste si raději zasázet, ruleta by vám mohla přinést štěstí.

Ryby (21.2. až 20.3.)
Držte se raději dál od společnosti a plavte si jen ve známých vodách. Vyhýbejte se mudlům, neboť vám hrozí nebezpečí. Odměnou vám bude úspěch v práci či ve škole.Zirvith von Snicket

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |