Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Horoskop na Červen 2010

Vydáno dne 13. 06. 2010 10:54 (1756 přečtení)

Lidské osudy nás někdy zavedou do situací, kdy už si sami nevíme rady a zoufale hledáme jakoukoli pomoc. Nemusíte chodit nikam daleko a utrácet hned své peníze za věštění a horoskopy. V Denním Věštci vám přináším čerstvý horoskop na měsíc červen!

Ahoj všichni zvědavci,
přináším vám svůj první měsíční horoskop. Dovolte mi pár připomínek, než začnu. Název „měsíční“ vypovídá o tom, že ode mě budete dostávat čerstvé horoskopy každý měsíc. Horoskop se bude skládat z krátké předmluvy o nadcházejícím měsíci a z věštby pro všechny znamení. Pokud vás zajímá podrobnější přehled nebo máte dotaz,na který se chcete zeptat hvězd, kontaktujte mě do SP- Jasmína Selena Eyre .

Předmluva k měsíci červnu

Červen,jako poslední měsíc školní docházky bude pro studenty beze sporu velmi vytížený,pokud dohánějí poslední známky na vysvědčení. Studující tedy můžou být nevrlí, nervózní, nepříjemní a mohou na ně dopadat deprese. Ve druhé polovině června tomu bude pravý opak, a proto je nejvhodnější doba, k seznamování nebo k pořádání různých večírků. Studenti si totiž „odbyli“ své povinnosti a škola už je tolik nevytěžuje. Pracující lidé můžou být celý měsíc v klidu. Letní počasí totiž dopřává dobré nálady, takže i vaši nadřízení mohou být příjemnější než obvykle. *úsměv* Červen je zkrátka velmi zapeklitý měsíc. Pro všechny ale platí,že je nejvhodnější doba, k prozrazení, pokud před někým něco tajíte nebo chystáte. Nevzbuzujte před nikým,že jste něco „víc“ a nebuďte namyšlení. Převážně Býci,Štíři a Lvi k tomu v tomto měsíci budou mít sklony. *zvedne varovně ukazováček*Beran- (21.3. až 20.4.)

Červen pro vás bude celý plný překvapení. Pokud vás přepadne pesimistická nálada a celý svět se najednou, jakoby postavil proti vám, nebojte se a svěřte se někomu z rodiny,přátelům nebo třeba deníčku. Naštěstí jste dostatečně flexibilní a není důvod, proč byste to nezvládli. Ve volném čase se věnujte přátelům a najděte si nové záliby, u kterých se psychicky odreagujete. *úsměv*

Býk- (21.4. až 21.5.)

Zachovejte si zdravou sebekritiku a zůstaňte u praktického, logického myšlení. *zaťuká si na hlavu* Nesněte a nepředstavujte si,ale plňte a dělejte vše proto,aby se vám sny proměnily ve skutečnost. Nezapomeňte,že sny bez akce,zůstanou sny. Jestli vás někdo k něčemu přemlouvá, neohlížejte se na reakce okolí, rozhodujte dle svého uvážení.

Blíženec- (22.5. až 21.6.)

Rodina vás podporuje a je připravená vám s čímkoli pomoci. *kladně zvedne palec* Proto se na své blízké nebojte obrátit, kdykoli budete něco potřebovat. Pozor na žhavé,letní rádoby lásky. Nejen že prázdniny ještě nezačaly,ale takoví to lidé se vás budou snažit pouze využít. Buďte především upřímní. Lidé si vás budou více vážit.

Rak- (22.6. až 22.7.)

K negativně postavené Luně, která vám umožňuje nečekaně nevýhodné nápady a setkávání se připojuje Saturn. Proto neriskujte a vyhýbejte se všem mrzoutům, pesimistům a nervózům. Užívejte si z duše léta,protože právě vaše znamení je ze všech dvanácti v tomto měsíci nejvíce impulsivní. Dát najevo více pozitivních emocí ve vztahu k lidem z blízkého okolí není žádná slabost. *vážně zamrká*

Ryby- (21.2. až 20.3.)

Ryby mají ze všech znamení, nejvíce vyvinuty citlivá místa. *názorně utře pomyslnou slzičku* V červnu ale buďte klidní, žádné velké změny ve vztazích vás nečekají. Pozor ale na zdraví a kondičku. Snažte se jíst co nejvíce zdravě a alespoň jednou denně sportovat. Nejen že vám a vašemu zdraví to prospěje ale pročistí to i vaši duši a psychiku.

Vodnář- (21.1. až 20.2.)

Narozdíl od Ryb buďte ohledně lásky a vztahů připraveni. *varovně zvedne prst* Kdekoliv za rohem může čekat ta pravá/ ten pravý. Ten, s kterým by vás nikdy nenapadlo navázat citový vztah,vás hodně a mile překvapí. Svá rozhodnutí zbytečně neukvapujte, vše pořádně promyslete. Rozhodujte ale srdcem a rozumem.

Střelec- (23.11. až 21.12.)

Do Vašeho života vstoupí nová osoba,která ve vás vyvolá pocit důvěry. Nedělejte ukvapené závěry, protože daná osoba k vám může cítit něco víc. Pokud vás tím opravdu zaskočí, vše pečlivě promyslete. *vážně pokývne hlavou* Pokud se s osobou cítíte dobře a vyváženě,možná by jste jí mohli dát šanci.

Lev- (23.7. až 22.8.)

Připravte se na ostrou výměnu názorů. Není však třeba zvyšovat hlas a bouchat do stolu. Jde spíše o nalezení správných a zároveň přesvědčivých argumentů. Zbytečnými hádkami ale nezatěžujte drahocenný čas. Jakékoli závazky hoďte za hlavu a užívejte si krásného počasí a příjemných teplot *zasněný úsměv*

Kozoroh- (22.12. až 20.1.)

Pozor na rozvášněné city. *naznačí prsty srdce* Přednost dejte člověku se kterým se cítíte lépe a nepřetvařujete se před ním. Buďte také více důvěřivý a méně naivní, mohlo by se vám to vymstít. Prokážete také dokonalý čich na správnou příležitost. Snažte se být upřímnými a otevřenými. To,co skrýváte na srdci, by bylo vhodné sdělit dané osobě co nejdříve.

Panna- (23.8. až 22.9.)

Máte sklon sebelítosti a chvílemi budete hodně vztahovační. *překříží ruce* Pokuste se nezůstávat doma, budete se nudit a přemýšlet o hloupostech. Potřebujete získat nové dojmy a podněty. Je nejvyšší čas zkusit dlouho plánovanou aktivitu (např. Lanový park)ale nenuťte se do něčeho, na co nemáte odvahu.

Štír- (24.10. až 22.11.)

Nahlas neřeknete nic, ale v duchu si položíte otázku, nakolik s nimi vůbec můžete v budoucnosti počítat. *začne prsty přepočítávat čísla* Bude vám trochu smutno. Rozveselte se procházkou do přírody nebo si kupte něco co vám udělá radost. Zbytečně se nezdržujte otázkami o životě nebo úvahami o smrti.

Váhy- (23.9. až 23.10.)

Nepohoršujte se nad tím, že ostatní často přemýšlejí a jednají jinak, než byste si přáli. *mávne rukou* Ostýchavost může natolik oslabit vaši odvahu, že se nedokážete prosadit. Vše chcete dělat podle sebe. Měli by jste si najít oporu (např. partnera nebo nejlepší přátele),kteří vás vyslechnou a poradí s problémy.


Přeji krásný den!

Jasmína Selena Eyre

Korekturu provedla Myška Myšková.

Jasmína Selena Eyre

[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |