Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Prastarý Perský horoskop

Vydáno dne 05. 09. 2010 10:59 (1528 přečtení)

Lidské osudy nás někdy zavedou do situací, kdy už si sami nevíme rady a zoufale hledáme jakoukoli pomoc. Nemusíte chodit nikam daleko a utrácet hned své peníze za věštění a horoskopy. V Denním Věštci vám aktuálně přináším Perský horoskop...

Perský horoskop

Předmluva k Perskému horoskopu


Ahojte,
doufám, že jset si užili prázdniny tak jako já a že vám Egyptský horoskop v parném letním dni přišel vhod. *mrkne* Dneska vám přináším mnou ještě neprobádaný, Perský horoskop.V každé kultuře se hledaly významy a symboly, které pomáhaly člověku pochopit jeho osud. Prastarý perský horoskop ochranných zvířat je inspirativní i v 21. století. Zkuste se začíst, třeba tomu příjdete na chuť. *usměje se*

„Žijte, jako by každá minuta byla vaše poslední“

Jasmína Selena EyrePes 25. 1.–24. 2.


Člověk pod ochranným symbolem psa nebývá ambiciózní. Nejraději žije v klidu, ústraní, netouží po slávě ani penězích . Je skromný, veselý, hravý. Rád prožívá život naplno, bez zbytečných komplikací. V těchto lidech najdete přátele a kumpány pro každou zábavu. I v lásce jsou otevření. Když někoho milují, tak mu to prostě řeknou. Mají rádi průzračné a opravdové vztahy.


Delfín 25. 2.–20. 3.


Každý, koho chrání Delfín, je většinou milý a tolerantní. Nebrání se žádnému přátelství. Zdá se, že má rád snad všechny lidi. Proto se těší velké oblíbenosti, kdekdo mu pomůže. Nejen příbuzní, ale i kolegové v práci či sousedé. Tihle zrozenci jsou úspěšní i ve vztazích, málokdy bývají odmítnuti, protože v jejich společnosti se obvykle všichni cítí dobře. Na druhou stranu Delfín není příliš pracovitý.


Ježek 21. 3.–17. 4.


Ježkovití lidé jsou rozporuplní. Na jedné straně působí tvrdě, velmi nepřístupně, jsou nedůvěřiví a opatrní, vyžadují vysoké pracovní tempo a nasazení. Na druhé straně se dokážou zcela oddat milovanému člověku. To samé však očekávají od svého protějšku. Jestliže se zklamou, většinou se uzavírají a lásce přestávají věřit. Žijí pak samotářským způsobem a budují si profesní a společenskou kariéru.


Slon 18. 4.–15. 5.


Jak známo, slon je zvíře rozvážné, pomalé, avšak velmi vytrvalé. Stejní jsou i tito zrozenci. Jestliže někoho přijali do svého „stáda“, budou ho chránit a podporovat. Jsou velmi přátelští. Vzhledem ke své obrovské vůli jsou schopni lecčeho dosáhnout. Nedělá jim problém pomáhat druhým lidem, zvláště těm, kteří jsou v nouzi a potřebuji se o někoho opřít. Slon je nejlepší přítel a kamarád do nepohody.


Zlatý zajíc 16. 5.–12. 6.


Lidé narození pod tímto symbolem působí mladistvě, pružně, kreativně. Jako by byli stále v pohybu. Jsou velmi společenští, milují zábavu, dokážou propojovat různé skupiny lidí. Prostě nalézají společnou řeč s každým, protože se umějí vcítit do druhých. Problémem může být jejich nedochvilnost a občasná nespolehlivost. Často kráčí po cestách, které vedou k nevěře a potížím v partnerství.


Bobr 13. 6.–10. 7.


Na jedince s tímto symbolem se můžete v každé situaci spolehnout. Jsou výbornými partnery i rodiči. Svým blízkým dokážou dopřát maximum věcí a výhod, dopřejí jim královské zabezpečení včetně péče ve stáří. Jsou vítanými společníky a rádci, své okolí okouzlí rozvahou a moudrostí. Celý život se učí.


Orel 11. 7.–7. 8.


Král v ptačí říši se chová i na zemi královsky. Na druhé působí autoritativně, proto se jim ostatní přirozeně podřizují, pomáhají a slouží jim. Orlí zrozenci mají většinou šťastný osud, vše se jim daří. I jejich zdravotní stav bývá do vysokého věku velmi dobrý. Zkrátka: narodit se do tohoto znamení je tak trochu za odměnu. Přejme jim to.


Vepř 8. 8.–4. 9.


Pod tímto zvířecím symbolem se rodí pracovití a nesobečtí lidé. Obvykle jsou velmi houževnatí, nadprůměrně spolehliví. Získat je jako zaměstnance nebo kolegy, to se rovná životní výhře. V jejich osobních vztazích však mohou nastat problémy kvůli velké náročnosti na výběr partnera. Proto také bývají dlouho osamocení, a jestliže nenajdou protějšek podle svých představ, sami zůstávají po celý život.


Hřebec 5. 9.–3. 10.


Zvláštní symbol. Prý se pod ním často rodí krásní lidé. Tihle muži i ženy jsou přímo okouzlující, většinou nemají problém získat partnera. Ale kvůli jejich dobrodružné povaze, touze po změnách a velké náročnosti jejich partnerství netrvají příliš dlouho. Hřebci se vůbec nebojí změn, rádi riskuji, a to jak v lásce, tak i v práci. Stále hledají nové, lepší „pastviny“. Snažme se je proto pochopit.


Havran 4. 10.–31. 10.


Tak tohle je opravdu záhadné znamení. Havrani působí přímo mysticky – a není to jen vnější zdání. Neustále touží poznat to, co je neprobádané. Více než osobní život je zajímají duchovní oblasti. Mohou být umělecky nadaní, předávají tak druhým své vize. V lásce jsou příliš komplikovaní, což jejich partnerům většinou vadí. Jestliže nenajdou spřízněnou duši, zůstávají raději sami.


Kohout 1. 11.–28. 11.


Symbol, který přináší výbušnou energii a silně autoritativní povahu. Tihle zrozenci většinou nesnášejí odpor. Nutno však podotknout, že Kohouti by se pro své blízké rozkrájeli. Když to ovšem přeženou, tak jejich starostlivost může působit až dusivě. Jsou to většinou velmi šikovní lidé, vynikají v řemeslech, obchodě i v duševních činnostech. Druzí k ním vzhlížejí, váží si jejich rad a dobrých úsudků.


Jelen 29. 11.–26. 12.


Jedinci zrození pod tímto symbolem bývají většinou uvážliví, velmi opatrní lidé. Trvá jim delší dobu, než se pro něco rozhodnout, poté však jednají rázně a nikdo a nich je z jejich cesty nevychýlí. Vyznačují se skromností, jsou spořiví, za což se jim dostává od méně zralých jedinců posměchu. Váží si rodinných vazeb, neriskují a nepouštějí se do žádných flirtů a vztahů „na den“. Není to jejich styl.


Velbloud 27. 12.–24. 1.


Na člověka narozeného pod tímto symbolem se mohou všichni spolehnout. Ať už s ním založíte společnou firmu nebo vstoupíte do manželského svazku, můžete si být jisti, že vás nezklame ani neopustí. Je vytrvalý, pilný, ale někdy i dost tvrdohlavý a neústupný. Tito lidé většinou mívají díky své přátelské povaze šťastný život. Což je také dáno tím, že k sobě přitahují podobně nekomplikované jedince.


Nikdo není dokonalý, ani hvězdy ne. Proto pokud k vám popis vašeho znamení prostě „nepasuje“ nebojte se mi ozvat do SP Jasmína Selena Eyre nebo na e-mail jasminaselenaeyre@seznam.cz . Vaše stížnosti, pochvaly i připomínky ráda zkousnu. *usměje se*
Hezký zbytek dne!

Jasmína Selena Eyre


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Upraveno z knihy Astrologie pro všechny (J. Březina)
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |