Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Klasický horoskop na září

Vydáno dne 10. 09. 2010 15:44 (1074 přečtení)

Jste zvědaví, jaké vlivy vstoupí do vašeho života v září? Tak právě pro vás je tento článek

Horoskop na září 2010

Dámy a pánové hvězdy promluvily. Po několika dlouhých nocích strávených pozorováním hvězd byl sestaven tento horoskop. Ale jelikož nejsou k dispozici profesionální pomůcky, může se stát, že někde vznikla chyba a horoskop nebude fungovat. V tom případě se omlouvám ...


Beran (21.3.-20.4)
Ani v září neočekávejte od planet přílišnou pomoc. Musíte se spolehnout sami na sebe a vydat ze sebe to nejlepší. Nestačí jen bojovat, přidejte vytrvalost, houževnatost a zapeklité situace řešte za pomoci klidného rozumu, jen tak dojdete vytouženého cíle.

Býk (21.4.-21.5.)
Situace na obloze je celkem vyrovnaná. Pozor si však musíte dát na vlastnické sklony a žárlivost, které mohou pokazit mnohé ve vztazích nejen s partnerem, ale i s dalšími lidmi. Také touha po vítězství vám může zaslepit zrak a hnát vás do nečekaných situací, které budete složitě rozmotávat.

Blíženci (22.5.-21.6.)
Pokračuje srpnové ladění. Na počátku září vám planety ještě přejí v oblasti partnerských vztahů. Po celý měsíc si dávejte pozor na sžíravou kritičnost, kterou vyostřuje Slunce a Merkur ve znamení Panny. Můžete zaznamenat i úbytek sil a zvýšenou nervozitu, proto dobře zvažujte své aktivity.

Rak (22.6.-22.7.)
Lehkost prázdninových dní zmizela v nenávratnu, místo ní se na vás ze všech stran hrnou nejrůznější neodbytné úkoly a vy nevíte, co udělat dřív. Chmurné myšlenky i pocity raději rychle vymeťte ze své duše a místo nich ji naplňte třeba radostí ze setkání s milými přáteli či návštěvou divadla.

Lev (23.7.-22.8.)
Planety jsou v září k vašemu Slunci spíše v neutrálním postavení. Jen přechod Venuše a Marta do znamení Štíra s sebou nese možnost sporů ve vztazích, záblesky žárlivosti a nevíru v dobré konce. Lvům narozeným okolo 20. srpna může rozmazat vnímání Neptun, který zpomaluje svůj pohyb ve znamení Vodnáře.

Panna (23.8.-22.9)
Nesnažte se vyhovět všem na svůj úkor. Práce vám jde sice pěkně od ruky, vše se vám daří, ale budete-li pokračovat tímto tempem, brzy zjistíte, že vám něco důležitého uniká mezi prsty a vy nejste schopni to zachytit. Pozornost věnujte i svému tělo a jeho výživě.

Váhy (23.9.-23.10.)
Planety jsou vám i nadále, až na malé výjimky, spíše nakloněny. Nebojte se využít situace, přestaňte váhat a pusťte se do realizace svých plánů. Jen Váhy narozené okolo 26. září mohou pociťovat určitý tísnivý tlak planety Pluto ze znamení Kozoroha.

Štír (24.10.-22.11.)
Hvězdy jsou vám příznivě nakloněny. Slunce a Merkur ve znamení Panny posilují vaši vytrvalost a pracovitost. Venuše s Martem přecházejí v průběhu září ze znamení Vah do vašeho slunečného znamení – tuto konstelaci můžete využít nejen ve vztazích, ale i v oblasti profese a financí.

Střelec (23.11.-21.12.)
Mraků na obloze proti srpnu sice přibylo, ale nic není tak horké, jak to vypadá na první pohled. Největší napětí budou zřejmě prožívat Střelci narození na samém konci svého znamení. Uran ve znamení Ryb vás láká ke skoku do tajemných hlubin, které vás pohltí před nevlídnou realitou.

Kozoroh (22.12.-20.1.)
Pokračuje náročný čas. Osobní planety, které postupně procházejí znamením Vah, vytvářejí drsný aspekt k vašemu Slunci. Využijte jejich postavení k vylepšení svých diplomatických schopností, velmi pravděpodobně je budete v nejbližší době potřebovat. Po 14. září vás posílí Mars, který vstupuje do znamení Štíra.

Vodnář (21.1.-20.2.)
Letět vesmírem jak zářivá hvězda – jistě, je to lákavá představa, ale cosi vás poutá k Zemi a vy opět řešíte vztahy s nejbližšími, ač o to vůbec nestojíte. I v profesním životě se ve druhé polovině září mohou objevit nepříjemnosti, se kterými se musíte konečně vypořádat.

Ryby (21.2.-20.3.)
Povinnosti se na vás jen hrnou a vy nevíte, co dřív. Posilou vám bude Venuše a Mars po přechodu do znamení Štíra. Trochu vázne i komunikace – nejvíce asi potrápí Ryby narozené od 24. do 27. února. Naštěstí jde jen o krátkodobé působení planety Merkur ve znamení Panny.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |