Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Horoskop na Říjen 2010

Vydáno dne 16. 10. 2010 12:21 (1723 přečtení)

Lidské osudy nás někdy zavedou do situací, kdy už si sami nevíme rady a zoufale hledáme jakoukoli pomoc. Nemusíte chodit nikam daleko a utrácet hned své peníze za věštění a horoskopy. V Denním Věštci vám aktuálně přináším horoskop na měsíc Říjen..

Předmluva k měsíci říjnu

Říjen bude měsícem proměn. Možná se zaleknete toho, že věci jsou zcela jinak, než byly dřív a že ke změně došlo tak rychle, že jste se jí ani nestačili pořádně všimnout. Začátkem října budete přesně vědět, co a proč máte udělat, budete velmi obratně prosazovat své názory a cokoli budete potřebovat, druhým bez problémů vysvětlíte. Konec října už nemusí vůbec odpovídat tomu, co bylo na jeho začátku. Pokud vám budou některé věci připadat ponuřejší a hůře pochopitelné, nenechte se stáhnout do hlubin splínu a raději se uvelebte na nějakém teplém a příjemném místě, kde si můžete s někým popovídat. Blíženci, Ryby a Vodnáři by neměli propadat podzimní depresi. Místo toho si raději vyražte ven zaběhat nebo na procházku do přírody. Ostatní znamení by letos k tomu neměli mít sklony. V případě jakýchkoli dotazů, se obracejte do SP - Jasmína Selena Eyre .


Beran | 21.3. - 20.4.

Během října budete mít mnoho příležitostí připomenout svým blízkým, že je máte rádi. Tento měsíc vám bude přát ohledně mezilidských vztahů. Navážete totiž také kontakt se známými, které z vašeho života dávno odnesl čas. K tomu, abyste se jim ozvali, vás přimějí okolnosti, ale to, že je budete chtít opět vídat jako za starých časů. Pozor ale na vaše zdraví. V podzimním sychravém počasí může být velmi chatrné.

Býk | 21.4. - 21.5.

Říjen by pro vás mohl být měsícem velkých změn. Budete mít možnost, projevit se během něho takoví, jací opravdu jste. Přestanete tak být pro ostatní nevýraznou součástí davu. Budete moci ukázat okolí své vlastní já. Pochopitelně budete někomu připadat sympatičtí, někteří lidé si vás neoblíbí. Nemůžete se zavděčit všem. Neuchylujte se k ukvapeným rozhodnutím.

Blíženci | 22.5. - 21.6.

Zatímco během září byly ve středu vašeho zájmu peníze, v říjnu budete moci svou pozornost věnovat jiným, důležitějším věcem. Nenechte si nahromadit práci na stole. Raději si lépe naplánujte čas a věnujte se i sobě. Nemějte příliš velké nároky na sebe a na ostatní. Všechno není jen o výhře. Najděte si nějakou novou činnost. Zkuste se třeba učit nový jazyk nebo sport.

Rak | 22.6 -22.7

Buďte trpěliví, když věci nepůjdou podle vašich představ. Tajné touhy, které již delší dobu nosíte v hlavě a v srdci, budou nakonec vyslyšeny. Není to příliš uspokojivá odpověď na vaše naléhavé a palčivé otázky, ale postavení hvězd hovoří jasně - vaše chvíle přijde. Po celý měsíc budete mít sklony věci moc neřešit a problémy odsouvat. Jenže sami víte, že tudy cesta nevede, takže nestrkejte hlavu do písku. Dejte si pozor na to, co říkáte. Nečekanou návštěvou vás může poctít strýc Murphy. *mrkne*

Lev | 23. 7. - 22. 8.

Ti, co nemají stále partnery, budou potkávat zajímavé a velmi přitažlivé jedince, jenom od nich nechtějte víc než jen pár společně strávených pěkných chvilek. Netlačte tolik na pilu a nechávejte věcem volný a přirozený průběh. Vaše představy o světě jsou sice více než oprávněné, ale trochu z nich slevit jistě nebude na škodu. Buď si můžete stěžovat na to co nemáte, nebo se spokojit s tím co máte.

Panna | 23. 8. - 22. 9.

Nepodceňujte varovné signály počínajících nemocí a svoje zdravotní problémy řešte včas.Tento měsíc je rokem pilné práce, velkého nasazení, přizpůsobivosti a soustředění.Nezapomeňte svůj čas rovnoměrně rozložit mezi vaši práci a soukromí. Panny, ať děláte cokoliv, vždy se snažíte odvést skvělý výkon a směřujete až k perfektcionalismu. Ale možná díky tomu nejste schopni nadhledu, utápíte se v detailech, malichernostech a to nejdůležitější vám uniká.

Váhy | 23.9. – 23.10.

Je čas si uvědomit, že na tomto světě nenajdete dokonalost, po které bytostně toužíte. Snažte se být realističtější, přijmete život takový, jaký je a určitě se vám povede lépe. Vězte, „že budete-li se snažit dělat všechno perfektně, neuděláte nakonec dobře skoro nic!“ Nestresujte se zbytečně a vězte, že spousta problémů, která vás tíží, za to nestojí.

Štír | 23.10. - 21.11.

Tento měsíc, zvláště jeho začátek, pro vás nebude úplně nejlepší, potrápí vás láska, objeví se konflikty v zaměstnání a budete se potýkat s nedostatkem financí. Možná by stačilo více důvěřovat ostatním, být otevřenější a tolerantní, ledacos se pak dá snadněji vyřešit.Patříte k lidem vybaveným poměrně dobrou odolností proti nemocem, ale nesmíte zapomínat na pravidelný spánek a odpočinek.

Střelec | 22.11. - 20.12.

Rok 2010 je pro vás rokem mnoha příležitostí, přízeň hvězd je velká a bylo by velká škoda jí nevyužít. Nezanedbávejte svoje blízké, věnujte se více rodině, která pro vás bude oporou a zdrojem pozitivních podnětů.Jste plni síly a elánu a díky originálním nápadům, inovacím a pracovnímu nasazení můžete dosáhnout skvělé pracovní pozice a finančního ohodnocení.

Kozoroh | 21.12. - 20.1.

Mohou nastat zajímavé obraty v lásce a partnerství, stanete se pro druhé přitažlivější. Jste-li nezadaní, vhodnou dobou pro nový vztah je tento měsíc.Říjen je pro vás spíše měsícem pasivity, měli byste se držet dlouhodobých cílů, být trpěliví a prozíraví, což vám nejvíce prospěje. V průběhu měsíce na vás působí planeta Pluto, která je nositelem pevné vůle, ale také komplikací.

Vodnář | 21.1. - 19.2.

Nezapomínejte na širší rodinné vztahy, jsou pro vás důležité! Vaší velkou chybou je nedostatek sebedůvěry, snažte se více prosadit, spoléhejte na svoje vlastní schopnosti a využijte všechny šance, které vám nový měsíc přinese. Nepřepínejte se tolik, mohlo by to mít za následek únavový syndrom nebo úraz. Zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trocha pokory a projevené úcty se vám mnohonásobně vrátí.

Ryby | 20.2. - 20.3.

Můžete očekávat poměrně úspěšný měsíc, kterým dobře „proplujete“. Začátkem měsíce do vašeho znamení vstupuje planeta Jupiter, která je nositelem štěstí, bohatství, optimismu a velkorysosti a záleží jen na vás, jak tento bohatý měsíc dokážete využít. Jste pro opačné pohlaví nečitelní, neuzavírejte se do sebe a více ostatním důvěřujte.Rádi hodně mluvíte a občas řeknete něco dříve, aniž si uvědomíte možné následky. Dejte si pozor na to, co říkáte.


Za pozornost děkuje

Jasmína Selena Eyre


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Upraveno z knihy Astrologie pro všechny (J. Březina)
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |