Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Jakým dárkem uděláte radost svým blízkým dle znamení?

Vydáno dne 18. 11. 2010 22:38 (1588 přečtení)

Vánoce se pomalu blíží..Lámete si hlavu s pořizováním dárků svým nejbližším? Nebo se jen chcete ujistit zda máte správný výběr? Ať už to nebo to, právě pro vás je tenhle článek *usměje se*

Beran (21.3.-20.4)


Mívají rádi sport, proto je pro ně vhodná široká škála dárků od sportovního náčiní a výbavy, přes oblečení, až po permanentky do fitness. Berana - muže potěší rovněž akční video nebo počítačová hra, žena ocení vše, co zvýrazní její osobnost (šminky, parfém, přeliv na vlasy). Berani mají rádi netradiční vánoční dárky.

Býk (21.4.-21.5.)


Při výběru vánočního dárku pro Býka nehleďte na cenu. Býci v sobě skrývají také špetku marnivosti, a ocení proto i šperk nebo kravatu. Snad největší radost uděláte Býkovi, když ho obdarujete stříbrem či zlatem. Dárek, vhodný pro tyto osoby, jistě najdete i ve starožitnictví. Postačí ale i třeba hezký svícen nebo váza, případně obrázek.

Blíženec (22.5.-21.6.)


Jelikož jsou přehnaně zvědaví, budou se těšit na něco pěkně zabaleného nebo výrazného. Ideálním dárkem je proto například adresář, diář či psací potřeby, radost uděláte i mobilním telefonem. Nic nezkazíte ani knihou o životě slavných osobností, ani jazykovou učebnici. A dárek opravdu originálně zabalte!

Rak (22.6.-22.7.)


Trefa do černého bude, když Raka obdarujete jakoukoliv technickou věcí (strojek na holení, mobilní telefon, hodinky, PC) nebo čímkoliv pěkným na sebe. Vhodné jsou pro ně i kuchařské knihy. Raci jsou zároveň citlivé duše, doplňte svůj dar nějakou maličkostí z lásky, třeba perníkovým srdíčkem.

Lev (23.7.-22.8.)


Chcete-li Lva opravdu potěšit, asi budete muset udělat průvan v peněžence. Radost jim udělá výrazný šperk, drahý parfém, luxusní pero nebo cokoliv, co je právě v módě (nejdokonalejší mobilní telefon, MP3 přehrávač apod.) Můžete ale také šáhnout po společenské hře, puzzle, hlavolamu nebo obyčejném plyšovém zvířátku.

Panna (23.8.-22.9)


Panny jsou typické puntičkářky, detailistky a perfekcionistky. Jsou prakticky založené a nesnesou doma žádnou zbytečnost, na kterou se jen práší. Dárek pro ně musí být účelný (něco do domácnosti, pohodlné oblečení). Mile překvapit je můžete novými hodinkami nebo budíkem. Chybu ale neuděláte ani když vyberete plánovací kalendář, kapesní počítač, kabelku, pořadač na dokumenty apod.

Váhy (23.9.-23.10.)


Váhy mají podobně jako Býci smysl pro estetiku a umění. Bývají společenské, a tak jim uděláte radost i vstupenkou do divadla nebo na ples. Radost jim udělá šperk, obraz, nebo nějaká praktická věc. Potěšíte je hudebním cédéčkem, sbírkou básní nebo vkusným předmětem z keramiky či porcelánu.

Štíři (24.10.-22.11.)


Štíry přitahuje tajemno. Cokoli co se magie týká, je tedy vítáno. Vonné tyčinky, aromalampa nebo kniha s horoskopy. Potěší je i drobný talisman pro štěstí. Dámy i pány narozené ve Štíru ale nadchne také detektivka nebo mrazení vyvolávající horor, ať už v knižní nebo filmové podobě.

Střelec (23.11.-21.12.)


Střelci mají rádi společnost a lidi okolo sebe. Potěší je proto například kniha o filosofii nebo cestopis, případně turistické potřeby. Uvítají i nejrůznější předměty typické pro cizí kraje - určitě se pro ně něco najde v obchodech s etnickým zbožím. Pokud je váš Střelec hudebně založen, zkuste ho překvapit třeba africkým bubínkem. Zkuste ale určitě i praktické věci jako je košile nebo hodinky.

Kozoroh (22.12.-20.1.)


Kozorozi jsou „šetřílci“. Tak ať se chvilku rozmazlují. Darujte jim něco, co by si sami nekoupili - pravou italskou kávu, archivní víno, značkové oblečení. Hlavně aby váš dárek byl prakticky využitelný. Místo plyšového medvídka je lepší polštářek. Kozorohům zajisté uděláte radost i vánočním dárkem jako je pěkná kniha, permanentka do solária, fitcentra, sauny apod.

Vodnář (21.1.-20.2.)


Mají rádi moderní a nové věci a ze všeho nejvíc potřebují mít životní cíl. Jejich životnímu stylu přizpůsobte i vánoční dárky. Technicky zaměřené typy potěší například skládací model letadla, Vodnáře s uměleckým sklonem třeba barvy s plátnem. Lidé v tomto znamení si také obvykle libují v elektronických novinkách. Úsměv na rtech jim určitě vykouzlí i módní oblečení a doplněk nebo nejnovější výkřik techniky.

Ryby (21.2.-20.3.)


Rybám uděláte radost dárkem od srdce. Je-li dotyčná Ryba vaším protějškem, dejte jí prstýnek, přívěsek ve tvaru srdíčka nebo sbírku milostných básniček. Pokud ne, vyberte jí jemně vonící parfém, pěnu do koupele nebo plakát s mořským zálivem. Nic nezkazí dárek v podobě přírodní kosmetiky, ale i svetr či župan. Ryby potěší rovněž kniha nebo film s romantickou zápletkou, stejně tak kniha se spoustou informací, jako je třeba encyklopedie.


Kouzelné nakupování dárků vám přeje

Jasmína Selena Eyre

Korekturu provedla Myška Myšková.

Jasmína Selena Eyre

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Ve spolupráci s www.horoskopy.cz
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |