Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Týdenní čínský horoskop

Vydáno dne 29. 11. 2010 21:09 (1471 přečtení)

Jste zvědaví, co vás čeká? Tentokrát odpovídá čínský horoskop

48. týdenKrysa


Vaše každodenní snahy spřátelit se s osobami, s nimiž vás spojuje podnikání nebo bankovní ručení, jsou velice zajímavé a obohacující. Ale přece jenom byste se měli také věnovat praxi v komunikaci.
V půli týdne můžete kreativní projekt velmi dobře rozpracovat, ale pokud patříte mezi Ohnivé a Dřevěné Krysy, jste o trochu vpředu. Dokážete teď lépe působit na partnera a ukázat mu, jak hodně ho máte rádi a také, že si ho dokážete považovat.
O víkendu vás čeká hodně práce v domácnosti, ale co byste neudělali pro své nejbližší, rodiče a prarodiče. Jste sice hodně inteligentní, ale poněkud nepřesní v ručních pracích.

BuvolTento pracovní týden pro vás začne výborně a možná budete dokonce toužit i po věrném projevení přátelství, vaše spontánnost nejednoho člověka potěší.
Pak se ale ukáže pragmatická stránka vaší povahy a ocenění toho, jak lidé dokážou spolupracovat a hlavně přesně komunikovat s bankou a klienty.
Vaše dominantní myšlenky by měly mířit k tomu, že chcete udělat něco velkého v obchodě, postupně se musíte zaměřit na kariérní postup.
Konec týdne bude z partnerského hlediska dost náročný, tak vězte, že se věci prostě proměňují a vy jste třeba jenom náhodou zrovna u nich a cosi se snažíte vyjadřovat podle svých finančních a osobních možností.


ZajícVaše znamení bude mít v půli tohoto týdne velkou šanci, jak příjemně rozproudit všechny úvěrové problémy, které se k vám dostaly. Dřevění a Kovoví Zajíci se s finančními poradci dokážou vždy dohodnout dobře, ale nesmíte mít pocit, že jen platíte různé účty.
Pokud jste se naučili jednat s rodinou otevřeně, mnoho toho dokážete udělat i nadále, ale nesnažte se mít všechny výsledky práce jen v soukromí, podělte se o tom i s blízkými.
Jste výmluvní jako vždycky, ale když budete vnímavější, lépe pochopíte naříkajícího partnera.
Chraňte si žaludek před příliš kořeněnými jídly a nezapomeňte se všech lidí zeptat, zda při vaření pracujete dobře.

DrakVaše znamení si pro tento týden sice asi příliš neužije, protože jste ale tak charismatické osobnosti, jistě se vám dostane alespoň zajímavé pozornosti při vašich jednáních a komunikaci s klienty.
Jinak byste měli intuicí i u ostatních osob vytušit, jak se vlastně psychicky cítí, co k životu potřebují a snažit se jim dávat najevo, že vám na nich může záležet víc.
Ohniví a Kovoví Draci se mohou trochu bát, ale změny by měly být pozitivní i v citové otevřenosti. Pokud si nerozumíte s partnerem, tak se s ním netrapte dlouho a vybírejte nového tak, abyste mohli být šťastní.

HadVaše znamení má teď všechny předpoklady pro to, aby všeho dokázalo využít pro zvýšení svého konta. Proto se nebojte jít do veřejných soutěží a jiných výzev, ale musí to být ovlivněno velkou sebedůvěrou, která dokáže potěšit nejednoho zrozence znamení.
Především o víkendu se ukáže váš čich na přátele a schopnost vybrat ty pravé lidi pro spolupráci. Máte spoustu plodných nápadů, které sice asi všechny uplatnit nestačíte, ale možná se vám podaří najít společnou linii ve vztahu s partnerem, která dokáže spojovat odlišné názory na politiku.
Vodní a Dřevění Hadi mohou být skutečně spokojeni ze svých úspěchů, když ucítí dobrou večeři od partnera.

KůňMyslíte na praktické realizace projektů, o kterých předpokládáte, že budou úspěšné. Lidé k vám chodí se skutečnou důvěrou, a pokud patříte mezi Ohnivé a Kovové Koně, musíte jim ukázat, co se ve vás ukrývá.
Čeká vás mnoho pragmatické činnosti, ale také uvědomění si vaší ceny na trhu.
Jste sice už osobně méně srdeční, ale objevujete v sobě vnímavost k malým věcem, které se mohou stát skutečně velkými, pokud jim k tomu dáte šanci.
Proto se snažte objevovat dobrodružství života, neměli byste toužit dělat jenom dopředu připravené záležitosti. Důvěřujte osobnímu přístupu i hlasům veřejnosti, které se objevují.

KozaVaše znamení to začátkem týdne může mít poměrně hodně těžké, ale právě proto budete na všechno dobře připraveni a soustředěni.
Máte teď hodně projasněné myšlení a inteligenci, dokážete udělat velké věci v podnikání a především Ohnivé a Dřevěné Kozy můžou s těmito projekty na veřejnost.
Doporučuji jako vhodný spíš víkend, kdy situace vypadá myšlenkově otevřeně.
Dokážete vnímat poměrně velké štěstí sourozenců, které se k vám také dostává a skrze příbuzné se nemusíte bát jednat o pozemcích a domech.
Také si najdete lepší přístup k partnerovi v zahraničí i k přátelům, tak se nezapomínejte ozvat, abyste jim byli vítanou návštěvou.

OpiceVaše znamení bude tento týden nejšťastnější někdy ve středu a ve čtvrtek, protože ucítíte závan svobody a konečně také vnímáte své harmonické myšlení, které vám pomáhá velmi dobře snášet stres z mnoha kontaktů.
Především Zemní a Dřevěné Opice by neměly být tak napjaté a nepříliš vlídné ke své rodině, zlepšené jednání vám může jenom prospět.
Najděte si prostor pro kompromisy a pracujte na své kariéře či životě obecně.
Sice si stěžujete na bolesti zad a kříže, ale už brzy budete mít pocit síly i dost sebevědomí na zvládnutí problémů, které se vás týkají delší dobu.
Cestujte na krátké vzdálenosti, které něco přinášejí, a to přátelství.

KohoutVaše přesnost a snaha provést všechno do detailů je chvályhodná.
Ke konci týdne budete šťastní, víkend stravte podle harmonogramu a určitě někde na venkově, ale ještě předtím se musíte umět naladit na obchodní a finanční potřeby vaší společnosti.
Ohniví a Vodní Kohouti mají zajímavé vnímání, ale také potřebu zažít něco emocionálně silného, což se vám brzy podaří.
Asi jste ještě nestačili dobře odhadnout kolegu, který v sobě nosí velkou dávku přitažlivosti, kterou ještě rozšíří.
Příjemné pocity spojené s vaší domácností jsou díky tomu, že si už všechno dokážete zorganizovat a naladit se tak na jasné a přesné výsledky úklidu.

PesJste teď v jednom náročném kole, čeká vás mnoho aktivit.
Na začátku týdne dokážete přesvědčit všechny blízké, že lidi se vám mohou přibližovat i v oblasti pojištění a ještě toho spolu hodně učiníte, ale čtvrtek může být krizovým dnem, budete vytočení.
Vodním a Ohnivým Psům doporučujeme rozumně brzdit nervy a snažit se uvědomit si, co všechno má cenu a jak si najít to pravé umístění v zaměstnanecké hierarchii. Nesmíte se zlobit na lidi, kteří si stěžují, vše myslí dobře.
Víkend zase proběhne v atmosféře štěstí, jste schopni vynikat svým přístupem a sympatickým chováním, které probouzíte hlavně mezi sousedy.

VepřTento týden je vaše znamení na vážkách a vy bohužel žijete ve větším chaosu, ze kterého je třeba rychle se dostat.
Hvězdy přejí ráznému jednání. Stále vám chybí přesnost a schopnost se přizpůsobovat organizaci firmy.
Nemějte nikomu za zlé, pokud je jiný a také méně vnímavý než vy, Vodních a Ohnivých Vepřů se teď věci dotýkají snad až příliš.
Proto se snažte na druhé kolegy více usmívat a dívat se na život s důvěrou, která by člověka měla spíš inspirovat.
Partnera si snažte pokud možno udržet doma. Společně můžete zvelebovat kuchyni, příliš ale neexperimentujte.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |