Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Co vás čeká v roce 2011 aneb hvězdy předpovídají!

Vydáno dne 08. 01. 2011 16:55 (1646 přečtení)

Lidské osudy nás někdy zavedou do situací, kdy už si sami nevíme rady a zoufale hledáme jakoukoli pomoc. Nemusíte chodit nikam daleko a utrácet hned své peníze za věštění a horoskopy. V Denním Věštci vám aktuálně přináším horoskop na rok 2011...

Horoskop na rok 2011


Zdravím, *úsměv*
Doufám, že jste si naplno užili vánočních svátků a strávili je v klidu se svou rodinou nebo přáteli. Dnes vám přináším můj letošní první horoskop, který se zaměří na rok 2011. O tom jaký bude zrovna pro vás, si můžete přečíst níže.
Kouzelný zbytek dne!
Jasmína Selena EyreBýk

Pro Býky bude rok 2011 mimořádně příznivý – můžete se těšit na ohromné úspěchy zejména v materiálních záležitostech a je pravděpodobné, že výrazně zbohatnete! Nejlépe se vám bude dařit v létě, vyplatí se vám tedy nezahálet a pustit se do realizace dlouhodobých plánů, které vám budou přinášet své ovoce v průběhu nejbližších dvou let. Mars vás obdaří průbojností a sebedůvěrou především v květnu a červnu a pomůže vám získat si pozornost nadřízených a vlivných osob. V lásce bude pro Býky nejpříznivější květen, kdy vám Venuše v souhře s Merkurem pomohou navázat vztah s vysněným protějškem nebo vyřešit případné potíže ve stávajícím vztahu, do něhož se opět vrátí ztracená jiskra!

Blíženci

Začátek roku 2011 bude pro Blížence nejspíš trochu rozpačitý a možná budete pociťovat určité napětí a nervozitu, ale tím byste se v žádném případě neměli nechat odradit – v březnu se totiž díky vstupu Uranu do znamení Berana dočkáte výrazného a dlouhodobého obratu k lepšímu! Je možné, že vás dlouhodobě trápila mrzutá nálada a nervozita, což se v březnu konečně změní a začne z vás vyzařovat spokojenost, a to samozřejmě neunikne pozornosti vašeho okolí. Příznivý vliv Uranu se projeví zejména v rodinném a milostném životě – konečně najdete opravdovou spokojenost a začnete se na věci dívat z té lepší stránky!

Beran

V roce 2011 bude pro Berany velmi důležitý vliv planety Saturn, která bude po celý rok stát vůči vašemu znamení v opozici. Saturn vám může přinést do života určitá omezení a výzvy, jichž však není vůbec potřeba se obávat, protože vám dají příležitost k růstu a k pochopení mnoha záležitostí, které byly až dosud zamotané. Dočasné těžkosti se mohou týkat zejména partnerského života a otázek materiálního zabezpečení, je tady určitá pravděpodobnost majetkových sporů v rodině. V první polovině roku 2011 se budou Berani těšit z blahodárného vlivu Jupitera, který vás obdaří sílou, optimismem a pevným zdravím.

Rak

Rok 2011 bude pro Raky celkově velmi příznivý, ale největší úspěchy vás čekají až v jeho druhé polovině. První část roku bude poměrně klidná a nehrozí vám žádné výraznější změny. Od června se však dění ve vašem životě zrychlí a přinese vám nové příležitosti – na znatelné zlepšení situace se můžete těšit zejména v materiální oblasti! Po pracovní stránce bude pro Raky léto mimořádně pozitivním obdobím a vaše ochota vzít si na sebe v období dovolených více povinností než ostatní vám vynese velké úspěchy a zisk. Při tom všem vám zůstane dostatek času na milostný život – láska bude hrát ve vašem životě velmi důležitou roli zejména v červenci, kdy budete pod příznivým vlivem planety Venuše.

Lev

Lvi se mohou v roce 2011 těšit na velké zlepšení – v tomto roce se vám budou všechny problémy vyhýbat obloukem a většina zamotaných záležitostí, které vás dosud trápily, se konečně vyřeší. Platí to hlavně pro dlouhodobé potíže spojené s nedůvěrou a podvody, které budou díky přesunu planety Neptun do znamení Ryb postupně odeznívat od dubna až do konce roku. Spravedlnost se konečně dostane na vaši stranu a díky vlivu Saturnu se můžete dočkat soudních sporů, v nichž se napraví staré křivdy. V první polovině roku bude nad vámi držet ochrannou ruku Jupiter. Je to nejvhodnější doba pro nové začátky – pokud tedy máte nějaké plány, a to především v souvislosti s kariérou, bude nejlepší pustit se do jejich realizace ještě před příchodem léta!

Panna

Rok 2011 přinese Pannám velkou úlevu od potíží, které vám v posledních dvou letech nadělovala planeta Saturn. Konečně si budete moct oddechnout a začít víc důvěřovat lidem ve vašem okolí, protože vás už nečekají žádné těžkosti ani podrazy! Chvíli potrvá, než se opět naučíte stavět se k okolí otevřeně, ale u vašich známých se to setká s velmi pozitivní odezvou a vaši blízcí velmi ocení, že vás konečně uvidí spokojené a šťastné! Navíc se vám během nadcházejícího roku povede najít seberealizaci v jisté oblasti, o které jste již dlouho snili. Po finanční stránce se vám vyplatí méně se řídit racionálními úvahami a místo toho poslechnout hlas vaší intuice.

Váhy

Váhy prožijí rok 2011 pod silným vlivem planety Saturn, což vám může přinést do života jisté výzvy a otazníky. Je možné, že zatoužíte po změně, ale bude lepší vyvarovat se unáhlených rozhodnutí. Především v lásce a partnerském životě se mohou objevit dočasné těžkosti, které ale mají za úkol prohloubit a upevnit váš vztah, proto by rozhodně neměly být příčinou k pesimismu. Naopak, konečně si ověříte, že jste s partnerem schopni společnými silami překonat překážky, které by vám mohly stát v cestě, a vaše vzájemné pouto se díky tomu ještě posílí. Naopak, milostné vztahy, které byly udržovány uměle, se mohou v tomto roce rozpadnout, díky čemuž získáte volnost a svobodu samostatně se rozhodovat. Saturn vám v roce 2011 pomůže zjistit, které z vašich vztahů jsou opravdové a pomůže vám zbavit se falešných přátel.

Štír

Pro zrozence ve znamení Štíra bude rok 2011velmi příznivým obdobím, které vám bude hrát do karet. Nečekají vás žádné těžkosti ani výraznější životní změny, díky čemuž vám zbude dostatek energie věnovat se věcem, které jsou pro vás doopravdy důležité a pracovat na sobě. Je pravděpodobné, že závěr roku 2010 byl pro vás velmi úspěšný – v dalším roce se budou úspěchy ještě znásobovat a to, do čeho jste se v posledních měsících úspěšně pustili, se bude dál rozvíjet. Platí to jak v pracovním životě a kariéře, tak i v lásce a osobních záležitostech. V lásce vás čeká zvláště příznivé období v říjnu a listopadu, kdy bude vašim znamením procházet Venuše a přinese vám úspěchy u opačného pohlaví!

Střelec

První polovina roku 2011 bude pro Střelce díky příznivému vlivu planety Jupiter obzvláště přínosná. Bude se vám skvěle dařit nejen v pracovních záležitostech, ale také při studiu a vzdělávání. Je to období jako stvořené pro duchovní rozvoj a sebezdokonalování! Druhá polovina roku pak bude klidnější a rodinnější. Od března na vás bude mít vliv planeta Uran, která podpoří vaši spontánnost a pravděpodobně budete mít chuť začít dělat věci trochu jinak něž dosud – objevíte v sobě skrytého rebela! Mezi přáteli se to setká s nadšením, ale doma byste si měli dávat větší pozor, protože váš partner a příbuzní více ocení stabilitu než radikální změny.

Kozoroh

Rok 2011 přinese Kozorohům potřebu vnést do svého života větší jistoty a stabilitu. Projeví se to zejména v partnerském životě, kde pocítíte potřebu dát vašemu svazku jasnější formu a zjistit, s čím můžete do budoucna doopravdy počítat. Mnoho Kozorohů se v tomto roce dočká sňatku nebo zasnoubení, ale některé vztahy, které neměly vyhlídky do budoucna, se mohou naopak rozpadnout. Obecně budete v tomto roce věnovat lásce mnohem více času a energie než doposud a partnerství se stane jednou z vašich největších priorit. Je však potřeba dát si pozor na sklon k manipulacím – pokud byste náhodou nabyli pocitu, že vás váš protějšek, případně někdo jiný z vašich blízkých využívá, bude nejlepší nic neodkládat a začít to co nejdřív řešit!

Vodnář

Vodnáři mají před sebou klidný a příjemný rok – konečně se dočkáte opravdové pohody a nečekají vás žádné nepříznivé změny. Díky přesunu Neptuna do znamení Ryb se vám počínaje dubnem začne mnohem více dařit v materiálních a finančních záležitostech. Do té doby se Neptun ještě zdrží ve znamení Vodnáře, odkud vám po dlouhých třináct dosavadních let přinášel větší fantazii, zasněnost a umělecké sklony, které máte v prvních měsících roku ještě šanci naplno využít. Pak se vaše pozornost obrátí spíš k praktickým záležitostem. Ve věcech financí se vám naskytne příležitost k výhodné investici a konečně se začnete setkávat s opravdu férovými nabídkami – ve vašem životě se přestanou objevovat podvodníci, kteří se vás doposud snažili využívat a házeli vám klacky pod nohy!

Ryby

Pro Ryby bude rok 2011 přelomovým, a to v tom nejlepším smyslu slova. Nepůjde však ani tak o změny na hmotné úrovni, jako spíš o záležitost pocitů a celkovou přeměnu vašeho postoje k životu. Vaše vládnoucí planeta Neptun totiž na začátku dubna opustí znamení Vodnáře a přesune se do vašeho znamení Ryb, kde se díky svému pomalému pohybu po obloze bude zdržovat po dlouhých třináct let. To předznamenává příchod období, které vám přinese seberealizaci a možnost projevit to nejlepší, co se ve vás skrývá! Zrozenci ve znamení Ryb budou díky podpoře Neptuna v tomto roce úspěšní ve všem, co bude vycházet z jejich nejhlubšího nitra – konečně dostanete možnost začít žít podle svých ideálů, pracovat pro dobro lidstva a pomáhat, kde to bude potřeba!

Jasmína Selena Eyre

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.horoskopy.cz
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |