Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Horoskop odhaluje: Co skrývá vaše tvář?

Vydáno dne 03. 03. 2011 18:13 (1501 přečtení)

Hvězdy jsou někdy nevyzpytatelné. Možná, že budete chtít odhadnout charakter nového partnera nebo zjistit, jak jste na tom vy sami. Schopnost určit povahu člověka z rysů jeho obličeje se vám může vždycky hodit *úsměv*


Zdravím v třetím měsíci roku 2011, již za několik málo dní uvítáme v kolejích nové přírůstky z řad čekatelů a stejnou rychlostí se k nám blíží i zahájení výuky. Novým žákům bychom se tedy měli snažit připravit co nejpřátelštější atmosféru v kolejích a učitelům popřát pevné nervy *mrkne*. A teď se tedy přesuneme k věštění z obličeje.

Jak začít?

Pořádně si prohlédněte obličej, ze kterého chcete věštit. Soustřeďte se především na jednotlivé rysy. Pokud vás nějaký znak zaujal jako první, nebo více než ostatní, předkládejte mu větší význam.

Obličej

Kulatý obličej znamená klidného a vyrovnaného člověka. Raději mlčí, než aby se hádal, protože má rád kolem sebe harmonii a klid. Trojúhelníkový obličej bude patřit chytrému a nápaditému člověku. Rád naslouchá a dokáže se vcítit do druhých. Podle obdélníkového obličeje poznáte typický vůdčí typ. Bývá přímý a rozhodný, nevzdává se snadno.

Čelo

Vysoké čelo znamená chytrého člověka, který se rád vzdělává. Nic mu neunikne a je velký detailista. Nízké čelo bude patřit upřímnému člověku, který bude jednat na rovinu a stát nohama pevně na zemi. Podle kulatého čela poznáte uzavřenějšího člověka, který se nerad prozrazuje a raději zůstává stranou.

Oči

Očí blízko od sebe znamenají člověka, který by rád řídil ostatní. Je velmi ambiciózní a ctižádostivý. Oči daleko od sebe budou patřit vynalézavému člověku, který se snaží využít všech možností, které se mu nabízí. Podle hlubokých a výrazných očí poznáte člověka, který má rád společnost, miluje debaty a všechno musí předem prozkoumat. Naopak přivřené a zapadlé oči symbolizují člověka, kterému můžete důvěřovat.

Obočí

Široké obočí znamená člověka, který je k ostatním nejprve odměřený. Když je ale pozná blíže, dokáže být dobrou oporou. Obloukovité obočí bude patřit optimistickému člověku, který se bude snažit vyřešit každý problém. Podle rovného obočí poznáte člověka, který bude odvážný a rád si bude hrát na ochránce.

Nos

Velký nos znamená člověka, který je neohrožený a energický, občas však zbytečně útočný. Malý nos bude patřit skromnému člověku, který se dokáže radovat z maličkostí. Podle rovného nosu poznáte čestného a spravedlivého člověka.

Brada

Špičatá brada znamená člověka, který se pro všechno rád nadchne a rád plánuje. Dvojitá brada bude patřit kamarádskému člověku, který se nedokáže moc dobře ovládat. Podle krátké brady poznáte člověka, který u ničeho dlouho nevydrží a všechno potřebuje mít dopředu naplánované.

Rty

Velké rty znamenají člověka, který je ke všem otevřený a během chvilky si dokáže najít přátele. Malé rty budou patřit člověku, který se nesvěřuje jen tak někomu a je spíše samotářský. Podle úzkých rtů poznáte člověka, který dokáže vyjít s kýmkoli a je velmi přizpůsobivý. Naopak velké rty vlastní člověk žíjící ve svém vlastním světě. Občas může být nedůvěřivý.

Kouzelný zbytek dne
přeje
Jasmína Selena Eyre

[Akt. známka: 1,83 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Použito a přepsáno ze www.horoskop.cz
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |