Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Runy radí.. aneb vemte si deštník!

Vydáno dne 11. 10. 2011 11:25 (1324 přečtení)

Runy předpovídají nejen velké změny a zvraty v životě ale i nepříznivé počasí!..


Horoskopy z run vznikají takovým způsobem že se z 9-ti, náhodně vybraných, run sestaví "jejich proroctví".. *usměje se*

A teď již co vás čeká a nemine:

Beran

Ze začátku bude toto období obdobím chladu. Ovšem dostaví se příliv peněz z důvodu nečekaného dědictví. Dojde k rychlému vzkříšení mysli a dostaví se pocit ochrany. Vaše pozitivní vlastnosti jsou moudrost a dokonalost, které budou po celý týden stálé.


Býk

Tento týden bude pro Vás týdnem pohybu a změn. Začátek týdne přinese okolo Vás nepříznivé počasí a prožijete zásadní zvrat ve svém životě. Ovšem po půli týdne přijde obnova energie a budete se cítit jako znovuzrození. Toto bude zapříčiněno darem z hůry. A také vaším vítězstvím. Konec týdne bude dokonalý a budete se cítit, že jste v bezpečí před zlými vlivy.


Blíženci

Chladná zpráva bude zažehnána, a i přes nepřízeň počasí to vypadá na dokonalý týden. Potkáte společnost, která zapříčiní vaše znovuzrození. Díky rychlosti vašeho pohybu budete potřebovat spoustu spánku, aby jste nabrali energii na další den.


Rak

Celý týden si budete připadat ochraňováni. Před nepřízní počasí, zlem a zlými duchy. Bude to zapříčiněno vaší velkou duševní silou, díky které budete ve svých očích moudří a dokonalí. Budete se pohybovat rychle a bez energetických ztrát. K vaší dobré náladě přispěje i dar od příbuzných či přátel ve finanční podobě.


Lev

Zpráva, která vypadala ze začátku chladně, Vám nakonec přinese duševní dar. Proto, že jste dokonalý a máte chuť dávat, tak se rozdáte pro blaho společnosti. Ale nepřežeňte to! Budete mít stálou denní rychlost a celý týden se nezastavíte. Až na konci týdne načerpáte novou energii.


Panna

Mám pro vás radu. I přes nepřízeň počasí pronásledujte své vnitřní světlo. Odměnou pro vás bude dar moudrosti. Kromě duševního znovuzrození si můžete vylepšit i svou finanční situaci. Dosáhněte rychle svého vítězství. Čerpejte z ochrany run.


Váhy

Přijde zpráva, která způsobí ve Vašem životě zvrat. Může jít o nedostatek peněz, problémů ohledně rodiny či špatné ochraně majetku. Nedejte se tímto zviklat a dejte věci do pohybu! Ponechejte si svou důstojnost. Po tomto týdnu dojde k opětovnému zlepšení situace.


Štír

Dostanete se díky své moci do lepší společnosti. Získáte díky tomu moudrost a velkou vnitřní sílu. Tento dar v obě ponesete i přes chlad. Pokud obstojíte, vyhnete se zvratu a Váš život se zregeneruje.


Kozoroh

Pokud budete bojovat s nepřízní počasí, najdete po vynaložené námaze pozitivní světlo. Nabytá ochrana bude zvratem ve vašem životě. Díky pocitu bezpečí budete vzkvétat a může se objevit finanční dar. Budete jako znovuzrození. Budete dokonalí.


Střelec

Ze začátku týdne budete mít nedostatek pohybu. V půli týdne dojde k obnově fyzických sil a Váš život získá stálou rychlost. Následujte své vnitřní světlo a buďte dokonalí. Dosáhněte vítězství v tom, co děláte a na co se soustředíte.


Vodnář

Získáte dar předvídat věci příští. Někdo tomu říká šestý smysl, někdo věštění. Díky tomu bude tento týden dokonalý. Vyhnete se nepřízni počasí i chladné společnosti. Budete se cítit mladí a plní sil. Budete se cítit v bezpečí a vše okolo Vás bude rychlé.


Ryby

Peníze Vám přinesou zvrat v životě. Bude to dar z hůry. Tato zpráva způsobí chlad u vašich známých. Ale toto nebude trvat dlouho a dobré vztahy se obnoví. Můžete trpět pocitem malé ochrany. Je třeba se neustále pohybovat a nenechat život upadnout.


Omlouvám se za stále se opakující výrazy, ale run je omezený počet a já mám omezenou slovní zásobu.. *nevinný pohled*

Emanue Tyrs

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |