Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Velký-malý horoskop na konec prázdnin

Vydáno dne 25. 02. 2012 13:36 (1217 přečtení)

Chcete vědět, co se Vám stane v nejbližších dnech? Na co si máte dát pozor? Nebo co je pro Vás výhodné? Vše se dočtete v tomto horoskopu!

Kozoroh


Konec prázdnin bude ve znamení smutku, neboť mazlíčka, po kterém celé prázdniny toužíte a šetříte na něj, vám někdo vyfoukne před nosem. Hlavu vzhůru, alespoň jste ušetřili galeony na zbytečnosti.

Vodnář


Hvězdy radí koupit si nějakou knihu na čtení před spaním, třeba Spis Smrt Sandra je na to ideální. Naše redakce přeje sladké sny.

Ryby


Jako ryba ve vodě se budete cítit jen v cukrárně Floreana Fortescuea, jen dávejte pozor, abyste se nepřecpali zmrzlinou. Madame Pomfreyová je až na hradě.

Beran


Vaše oblíbené místo je v Obrtlé ulici U Oběšence. Jen si tam dávejte pozor, abyste se tam nehoupali vy. Není to zrovna příjemné.

Býk


Pozor na veškerou červenou barvu. Chcete-li se v pořádku dostat vlakem do Bradavic, vyhýbejte se Nebelvírským studentům (nedá se jim věřit, nebo alespoň mě ne).

Blíženci


Váš/e nejlepší kamarád/ka se k vám otočí zády, proto neváhejte a proveďte mu/ji nějakou schválnost. Smích vám přinese nové známosti.

Rak


Vy a hazard. Pokud si chcete udržet zdraví rozum, skončete s tím. A pokud máte špatného informátora, akorát vám to sežere peníze. Pokud je váš informátor spolehlivý, dejte mi na něj kontakt.

Lev


Byli jste u Sv. Munga víckrát, než je zdrávo? Dejte pozor, aby si vás tam nenechali. Tak jako každá nemocnice rýžují na denních poplatcích. (Navíc jsem slyšela, že MK zvažuje zvýšení tohoto poplatku)

Panna


Vaše čistota a šlechetnost vás přijde draho, proto si následujících 14 dní nechte svůj bílí sametový hábit v kufru nebo skříni, jakmile si ho vezmete, někdo vám ho zaneřádí.

Váhy


Pokud ještě nad něčím váháte, třeba nad tím, jaký hábit si vezmete do vlaku, abyste udělali parádu, věřte mi. Nechte to testrálovi, ten má větší hlavu.

Štír


Na poslední chvíli si ještě zaběhněte do krámku Prvotřídní potřeby pro famfrpál. Mohli byste toho litovat, neboť tam mají něco přesně pro vás. Ale pokud nemáte galeony, můžete si to laskavě odpracovat, třeba takovým drhnutím podlahy.

Střelec


Váš revír jsou Kratochvílné kouzelnické kejkle, jen pozor, aby vás neviděli profesoři. Když už útočíte na ně, buďte jim stále za zády, školní trest by nebyl příjemný.Joane von Pick

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |