Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Horoskop na březen 2012

Vydáno dne 08. 03. 2012 20:00 (905 přečtení)

Horoskopy s tipy na Březen 2012.

BERAN -21.3. -20.4. Nenechte se vyvést z míry okolním shonem. Od 20. 3. budete zažívat pocity bezmezného štěstí a rozkvětu.
Tip: Odpočiňte si s lípou. Květům lípy jsou od pradávna přisuzovány relaxační a protikřečové účinky. Oblíbené jsou v čaji, který pomáhá proti nachlazení či migréně a uklidňuje (stačí 1 šálek lipového čaje ráno a je klidný celý den) *usměje se*.

BÝK-21. 4. -20. 5. Sršíte přímo geniálními nápady, ale neměli byste z nich stavět vzdušné zámky. Pracujte raději na úkolech, které mají reálnější základ a jsou prospěšné pro budoucnost *mile se usmívá*.
Tip: Fitness vás dostane do kondice, nejvíce cviky na zemi jsou pro vás účinné. Mají jen jednu nevýhodu: Zatěžují kolena a zápěstí. Tak pozor na ně!

BLÍŽENCI- 21.5-21.6. Srdce a rozum nemluví za všech okolností stejnou řečí, ale vaše břicho funguje jako výborný tlumočník. Naslouchejte teď zejména v lásce svému vnitřnímu hlasu. Trénujte proto svůj „vnitřní sluch“.
Tip: Posilujte svojí vůli. Důvodem toho, že city a rozum nejsou zajedno v tom, co chtějí, je skutečnost, že naše skutečná přání ukrývají hluboko v našem nitru. K tomu, abychom je slyšeli, je zapotřebí absolutní klid.

RAK- 22.6. -22.7. Najít zlatý střed měsíce je pro vás nesmírně jednoduché- okolo 15. 3. podáváte v práci či škole skvělé výkony a doslova záříte. V soukromém životě by se měl objevit někdo, kdo váš učaruje, ale pozor, ne vše je na něm takové, jaké se na první pohled zdá. Tip: Vitamín B uklidňuje. Ve velkém množství ho najdete například v jogurtech. Uvolňuje, posiluje nervy a pomáhá při lehkých poruchách spánku. Bílkoviny účinně pomáhají se spalováním tuků a vytvářením svalové hmoty. Bakterie kyseliny mléčné se starají o klidné zažívání.

LEV- 3.7. -23.8. Práce se vám teď vyplatí, průkopnická práce dokonce dvojnásob. Buďte odvážní a pusťte se do nových věcí- s vaší energií a při vašem štěstí se vám teď daří skoro nemožné. Tip: Vyhněte se partnerským hádkám, které budou po celý březen hrozit. Nepodléhejte iluzím, pokud se vám bude zdát, že je šance získat novou známost. Vztahy navázané tento měsíc nebudou trvat moc dlouho.

PANNA 24.8. -23.9. Na začátku března se vám bude dařit- a možná se kvůli tomu ocitnete s někým v konfliktu. Již kolem 12.3 se však dočkáte usmíření. Trochu méně spokojené bude vaše srdce, které příliš zatěžujete tučnou stravou. Tip: Začněte jíst zdravé svačiny. Jídlo z fast foodů a hotové pokrmy obsahují často nasycené mastné kyseliny, tuky, díky nimž jsou potraviny trvanlivější. Jsou považovány za jednu z příčin zvýšeného cholesterolu v krvi. Raději uzobávejte ořechy, které obsahují nenasycené mastné kyseliny.

VÁHY- 23.9. -23.10. Rychle jako vítr- tak teď musíte reagovat v každé situaci. Ti, kteří jsou na lovu a hledají partnera/part nerku, „kořist“ vám jistě neunikne. Vavříny budete sklízet i na pracovním poli.
Tip: Dejte si s chutí dobrotu, kterou jste si vytvořili sami, případně byla pro vás připravena. Uvolníte se a jen tak vás něco „nezvedne ze židle“.

ŠTÍR- 24.10. -22.11. Láska prochází nosem, rýma bohužel také. Celý měsíc pro vás a vaší drahou polovičku (pokud tedy nějakou máte *usměje se*) to budou jedny nekonečné líbánky plné sladkých překvapení. Předpokladem ovšem je, že se vyhnete nepříjemnému nachlazení.
Tip: Med vám zaručí láskyplné chvíle. Je ideálním zdrojem energie, působí antibakteriálně a antibioticky, posiluje imunitní systém a obsahuje vitamíny, které přispívají k dobrému zdraví.

STŘELEC 23.11. -21.12. Až do 20. 3. je březen podle vašich představ, na konci měsíce vám však budou trochu ležet v žaludku termíny, které máte stihnout. Nenechte se znervóznit neklidem panujícím kolem vás a raději si dopřejte odpočinek.
Tip: Sedět výše, více se uvolnit. Polštář využívaný při cvičení jógy vám pomůže k tomu, že budete sedět vzpřímeně (a nebudete si ničit záda), a budete mít lepší rovnováhu. Jak tu vnitřní, tak i navenek.

KOZOROH 22.12. -20.1. Osobní život vám dodává obrovské množství energie, a ta vám umožňuje velkolepé úspěchy- ať už v práci (škole) nebo v otázce vašeho zdraví. Pozor však na přepracování.
Tip: Zatočte se svou vrozenou leností. V březnu jste vnitřně silní a máte tak jedinečnou příležitost zbavit se dlouholetého břemene, změnit své stravovací návyky, nebo konečně začít cvičit. Nenechte si tuto možnost proklouznout mezi prsty.

VODNÁŘ 21.1. -19.2. Nechcete už žádnou čokoládu, místo ní byste chtěli partnera/partnerku? V tom případě se můžete radovat: váš vysněný či vaše vysněná se objeví nejpozději 15.3. - a zůstane vám nablízku. Sladkosti na dosah už snad mít nebudete…
Tip: V práci či škole to nebude žádný med. Vědci přišli se zajímavým objevem: Máme-li na psacím stole položenou tabulku čokolády, dopřejeme si z ní přibližně 9 dílků denně. Pokud je ve vzdálenosti 1,5 metru, jsou to už jen dílky 4. Ukládejte si proto sladkosti mimo svůj dosah nebo do skříně *zachichotá se*.

RYBY 20.2. -20.3. Čehokoliv se dotknete, se promění ve zlato: S vaším štěstím a energií se vám prostě daří všechno, na co sáhnete. Blýskněte se nejen úspěchy, ale i sportovními výkony- jste teď horkým kandidátem na medaile.
Tip: Kdo plave hodně bazénů, zůstane dlouho fit. Zní to jako klišé: Vodní znamení se ve vodě většinou cítí více jako doma než ostatní. Využijte astrologické předpoklady k vytrvalostnímu tréninku, který namáhá každičký sval- a slibuje vám nyní další pocity úspěchu.


Ravennë au Lorien

[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Autor: Bývalí redaktoři | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |