Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Charakteristika kouzelnických znamení

Vydáno dne 25. 11. 2014 11:00 (666 přečtení)

Mudlové mají svá astrologická znamení, ale jaká znamení mají kouzelníci? To bylo dlouho nevyřčenou otázkou, na kterou znám odpověď.

Vše má základy spjaté od počátku našich věků, kdy se začal počítat kouzelnický kalendář, podle kterého se řídíme do dnešní doby právě na naší kouzelnické škole. Protože, jak je nám známo, kouzelnický rok běží rychleji než ten mudlovský. Musíme tedy zvědět, že i horoskopy jsou poněkud jiné. Proto jsem se vydala do starého skladu knihovny, kde jsem vypátrala kouzelnický horoskop dle kouzelných tvorů, který Vám dnes přináším pro seznámení s jejich charakteristikou.


JEDNOROŽEC (22. 12. – 20. 1., 22. 6. – 22. 7.)
Kouzelníci, kteří se v této době narodili, jsou ve svém nitru citliví a vnímaví. Mají smysl pro analytiku. Avšak navenek působí jako vůdčí osoby, které nic neotřese. Mají respekt pro rodinu, jsou silně spolehliví a zodpovědní. Mají smysl pro nové začátky a dodržování tradic. Záleží jim na spokojenosti všech, takže když se něco má udělat, udělá se to. Mají velmi rádi umění. U těchto lidí druzí často nalézají oporu. Často vytváří dojem, že jsou mentálně starší, než opravdu jsou, ale dětskou hravost prožívají spíše ve starším věku.
Jsou citliví na důvěru, a když je někdo zradí, těžko mu odpustí, proto se občas začnou odmlčovat a často jim utečou příležitosti, které se nachází okolo nich.

BAZILIŠEK (21. 1. – 20. 2., 23. 7. – 22. 8.)
Tito kouzelníci jsou plni originálních myšlenek a uplatňují se často v oboru rozvoje, kde svými netradičními postupy dochází k novým objevům. Mají rádi volnost, nespoutaný svět a překvapivě se dobře orientují v organizaci. Dokáží druhé o své pravdě snadno přesvědčit, neboť sami si vše dokáží živě představit a působí sebevědomě. Jsou soutěživí. Můžete si s nimi povídat o čemkoliv.
Nemají rádi pokrytectví a prohry, se kterými se těžko vyrovnávají. Mají tolik plánů, že je často nestíhají.

FÉNIX (21. 2. – 20. 3., 23. 8. – 22. 9.)
Narození kouzelníci v tomto znamení jsou obdařeni intuicí jemné a klidné duše. Svět vnímají harmonicky, s klidem, trpělivostí a pečlivostí pro detaily, kterých si v první řadě všímají. Těší je, když mohou někomu pomoci, mohou o někoho pečovat. Mají své klidné názory, které si nechávají spíše pro sebe a jsou vlastně těmi, proti kterým většina lidí nenosí zášť. Mají vysokou pracovní morálku, plní své úkoly poctivě, jak jen to jde v tom nejlepším.
Často se sami vnitřně užírají a těžko přetrpí nepořádek.

GRYF (21. 3. – 20. 4., 23. 9. – 23. 10.)
Kouzelníci narozeni v tomto znamení vynikají ve své stálosti a udržení rovnoměrné energie, která je udržuje svěží a vždy připravené se pustit do něčeho nového, avšak s velkou dávkou rozvahy, bystrosti a logických úsudků. Nedělají předem předsudky. Ve skrytu duše mají rádi velkou pozornost, i přes to, že se tváří skromně. Nemají rádi nespravedlnost a příkoří. Mají stále potřebu něco tvořit, a když se do něčeho pustí, už to lehce nepustí.
Ale při té píli občas zapomenou, proč se do toho pustili a jestli to, či ono, má smysl.

DRAK (21. 4. – 21. 5., 24. 10. – 22. 11.)
Tito kouzelníci žijí pro realitu, pro zázemí a svou budoucnost. Jsou vyrovnaní a zvyklí pracovat tvrdě pro to, k čemu se upnou. I když se tváří mnohdy pasivně k věcem okolo, stávají se z nich stálé a vytrvalé osobnosti, které mají silnou vůli, za kterou se skrývají i hluboké city. Mají silnou intuici a talent odhadnout situaci. Když jim někdo ukřivdí, nezapomenou na to a umí to pořádně vrátit. Mají srdce však na správném místě.
Často přes všechnu práci zapomenou na zábavu a odpočinek. Neradi přiznávají chybu.

KENTAUR (22. 5. – 21. 6., 23. 11. – 21. 12.)
Kouzelníci, kteří se narodili v tomto znamení, skrývají silnou ideologii na svůj svět. Vypadávají z řady, v tom dobrém slova smyslu, i když občas se chovají netaktně. Projevuje se u nich přirozené vůdcovství, které je podpořeno velkou gestikulací, protože být osobností všem na očích se jim líbí. Jsou optimističtí a překypují komunikativností. Mají mnoho zájmů a velký okruh přátel, který se snaží korigovat, protože ve skrytu se jim příčí úplná povrchnost a jen ti nejbližší ví, že vše říkají s upřímností, jen jsou většinou silně nepochopeni.
Avšak nevydrží na stejném místě, mají problém se závazky a vším, co je vnitřně nebaví.


To jest ke krátké charakteristice vše. O příště se můžete těšit na měsíční horoskopy, které vám řeknou, co pro vás bude dobré udělat a nedělat na našem skromném Hradě. *úsměv*

Vaše Rosemary Ellen Wilde


Korekturu provedla Myška Myšková.

[Akt. známka: 1,93 / Počet hlasů: 14] 1 2 3 4 5
Autor: Rosemary Ellen Wilde | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |