Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* R.B. - Prosinec 2014

Vydáno dne 09. 12. 2014 08:00 (673 přečtení)

Bude to již přibližně něco přes rok, kdy se horoskopům pro Denní Věštec věnovala Claire Sparkink naposledy. S ohledem na nově otevřený nábor do řad Denního Věštce jsem se rozhodl Denní Věštec trochu oživit právě v této branži. Mé rady budou pomocí výkladu tarotu a budou sloužit pouze jako rady, nikoliv jako pokyny a povely. Pro řešení konkrétních případů se můžete obrátit buď na mne pomocí Soví Pošty, anebo raději vyhledat pomoc odborníka.

Beran
Poslední měsíc Vám na úvod připraví menší zrcadlo. Po zásluze budou Vaše činy odměněny či potrestány. Dost možná se pak v průběhu měsíce budete snažit všemu chladným rozumem přijít na kloub, úspěšně, ovšem nezapomínejte na své city. Mohlo by to zpětně dost bolet. Dávejte také pozor na to, jak se s možnou bolestí a problémy vyrovnáte, případně k čemu se nachomýtnete. Nezoufejte však. Závěr měsíce, pak máte příležitost v sobě objevit něco pozoruhodného.

Býk
Dostali jste se konečně na místo, odkud je cítit dobré zázemí a můžete vzhlížet dál. Tak vstupujete do posledního měsíce. Nyní nadešel ten správný čas uskutečnit změnu. Pokrok správným směrem, o kterém jste doposud pochybovali. Jediné, co k tomu ale potřebujete, je odvaha a síla vlastního odhodlání. Pak můžete dojít k smíru, který byste rádi uvítali. Ať už Vaše cesta dopadne jakkoliv, na závěr měsíce doporučuji nezapuzovat sebe sama.

Blíženci
Začátek měsíce? No a? Velké pozor na lenivost a marnivost. Přichází totiž dobrodružství, vyžadující riskovat. Riskovat a vložit do něj plné úsilí. Dost možná Vás zavede na místa, kam teď nevidíte, takže to není dobré brát lehkomyslně. Na konci pak můžete čekat opojné štěstí a vytoužený klíč k němu. To by Vám k závěru měsíce mohlo pomoci vyčistit atmosféru a získat čerstvý vítr do plachet.

Rak
Spravedlivě je třeba vítat nový měsíc. Tak, jak přichází, tak ho brát. Leč můžete být připraveni a vyzbrojeni na to, se s tím porvat po svém, nedoporučuji to. Šetřete síly na později. Teď je totiž třeba trpělivě vyčkávat, jak vše bude následovat. Jsou k tomu lepší vyhlídky. Je totiž na obzoru konec něčeho, co bude dosti bolestivé. Zatím to vypadá jako důsledek Vašeho rozhodnutí. Ať přijde na závěr měsíce cokoliv, můžete počítat se svými přáteli. Neutápějte se však v tom dlouho. Život jde přeci dál.

Lev
Průběh měsíce by mohl být velmi zajímavou výzvou ke změně. Nejprve před tím však budete zavírat oči a izolujete se od možnosti něco změnit. Ale buď vlastní vinou anebo přičiněním někoho jiného, k ní nakonec budete donuceni. Máte na to, tu změnu provést. Vidím tu možnosti a pád něčeho, čemu už jste stejně odrostli. Bude to však silně emoční opustit tato dobře známá místa. Nezapomeňte se tedy dobře rozloučit se starým režimem na závěr měsíce.

Panna
Nebude Vás čekat zrovna dobrý vstup do posledního měsíce roku. Smutek, deprese, možná i nespavost. Ať Vás bude trápit cokoliv, možná bude třeba se na chvíli izolovat od ostatních a o samotě si to probrat. Podívejte se na to trošku realisticky a konejte! Není totiž čas na slova a bědování, nýbrž na činy. Jedině tak můžete přivítat změnu, která pak přijde. Jenže pozor na závěr měsíce. Dbejte na to, co opravdu může a nemůže přinést tato změna.

Váhy
Vstup do měsíce bude ryze pozitivní. Budete se cítit znovuzrozeně, plno síly a elánu. To by mohlo předcházet většímu chtíči a honu za dosažením vlastních cílů. To se bohužel nevyhne sporům a konfliktům s ostatními. Dost možná to ale bude zapotřebí. Bude to uvolňující a povede k většímu bohatství či prostě jen k plodnému období. Ovšem varuji Vás před závěrem měsíce. Rýsuje se tu něco nekalého, což může souviset se závistí, ale také s vlastní marnivostí.

Štír
Prosincový měsíc Vám na úvod připravuje úspěšný vstup v rámci duševních hodnot či úspěchů, kterých dokážete. Tento úspěch Vám jistě zaručí poklidnější následující průběh, při kterém budete v dobrém přátelském prostředí či v poklidné harmonické náladě. Upozorňuji však, že toto období dost možná bude přerušeno přehnaným pracovním nasazením. Jak toho bude moc, dopřejte si trochu odstupu a nepřehánějte to. Jedině tak se zbavíte úzkosti, strachu, naleznete v sobě dostatek potenciálu to zvládnout a budete se moci úspěšně vypravit do měsíce dalšího, přivítat Nový Rok.

Střelec
Úvod měsíce možná pro Vás nebude zrovna stravitelný. Na druhou stranu je třeba se zbavit něčeho, co pro Váš další vývoj a působení stejně již nebude zbytné. Nyní totiž bude třeba mít dostatek pořádku, jistoty a řádu, dle kterého se budete moci řídit. Jedině tak se opět vrátíte k dobré náladě a budete vše opět vidět optimisticky. Uvidíte, že vše pak půjde i snáz a nebudete mít tolik obav. Budete se totiž cítit bezpečněji. Závěr měsíce si pak dopřejte klidu a relaxování.

Kozoroh
V úvodu měsíce bude menší proces testování, co všechno jste si až moc vysnili, a jak daleko od reality to je. Doporučuji otevřít oči a vidět vše tak, jaké to skutečně je bez ohledu na Vaše předchozí dohady. Jedině tak můžete uspět a pokračovat dál důležitou změnou, kterou Vám měsíc chystá a posunout se dál. Možná pak i uvidíte ostatní v jiném, realističtějším světle a bude se Vám s nimi lépe pracovat. Závěr měsíce pak radí - nikam s těmito novými poznatky, které se Vám dostanou, nepospíchat a dočkat, jak se to nakonec vyvrbí.

Vodnář
Vidím to jako čerstvý vítr, který zavane do Vašich myšlenkových pochodů a nabídne Vám příležitost vyřešit vše s vyšší dávkou rozumu. Nyní budete totiž mít na věci trochu jiný pohled a zapeklité problémy hravě vyřešíte. Uvidíte spojitosti mezi jednotlivými problémy a pokud se nebudete bát angažovat, dát do toho vše, vidím to s krásnými a hodnotnými výsledky. Úspěch, který poté budete sklízet, bude hodnotný a plodný. K závěru měsíce budete mít kuráže na rozdávání. Moudře však rozhodujte, kde ji využít a nebuďte hned zbrklí.

Ryby
Pokud máte marnotratný pocit, máte všeho dost a do ničeho se Vám nechce, mám tu dobrou zprávu. Vše se dá zvládnout. Budete však pro to muset tento měsíc vzít vhozenou rukavici a bránit své postoje a sebe samotné, budete možná čelit silné kritice. V tom bych ovšem neviděl žádný problém, kvůli kterému byste to neměli zvládnout. Jen Vás toto vítězství možná bude stát mnoho úkolů navíc, které Vás budou zahlcovat a tížit. Nebojte se však. Konec měsíce Vám dodá síly to zvládnout a pokračovat zase dál.


Data jednotlivých znamení jsem se rozhodl nepsat, protože bych si tím mohl naběhnout. Jsou totiž různé názory, podle čeho se určuje Vaše znamení, respektive co Vás ovlivňuje více a tuto volbu raději budu nechávat na Vás.
Připomínám, že moje Soví Pošta a sekce komentářů pod jednotlivými články jsou stále otevřené Vašim názorům a kritice ke zlepšení kvality či obsahu.

Korekturu provedla Myška Myšková.

[Akt. známka: 2,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Autor: Richard Bufler | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: tarot, vlastní
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |