Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* REW: Kouzelnický horoskop na prosinec 2014

Vydáno dne 18. 12. 2014 11:00 (503 přečtení)

Kouzelníci mají už svůj horoskop, ale jaká je věštba na měsíc prosinec 2014? To je snad ukryto v magii hvězd. Přináším vám něco z toho, co nám hvězdy řekly.

Základní charakteristiku znamení naleznete zde: Charakteristika kouzelnických znamení


Věštění není tak jednoduché a jednoznačné, jak se některým zdá. Otevři mysl, nenech se zastrašit. To je základ, ale i tak náš svět řízen téměř bezpočtem rozhodnutí, které se v jeden okamžik dějí. A každé rozhodnutí mění vše, některé více radikálně a jiné svého účinku nabudou později, ale to hlavní nezapomínejme, budoucnost, co se nám stane, máme hlavně u sebe, tady v srdci.


JEDNOROŽEC (22. 12. – 20. 1., 22. 6. – 22. 7.)
Čas Vánoc je pro Jednorožce tradicí, na kterou nedají dopustit, a proto se ani nelze divit, že tuto atmosféru hltají plnými doušky. Jen tu atmosféru nasávejte a vypouštějte na další lidi.

Chat: Nejlepším místem, kde pocítíte krásu Vánoc je Jezero. Naleznete tam Vánoční klid, ale i nám věrně známé vánoční radovánky.

Hagridova bouda: Nejvíce pomůžete na brigádě „Pomoci vyzdobit školu“. Taky si ji pořádně užijete.


BAZILIŠEK (21. 1. – 20. 2., 23. 7. – 22. 8.)
Vánoce se Baziliškům nebezpečně blíží, proto je důležité držet to na paměti a neskákat sem a tam. Zastavte se a popřemýšlejte nad dárky, už je nejvyšší čas. Ale i přesto máte dost času být originální a něco pro své blízké kreativně vytvořit.

Klubovny: Ani o Vánocích vám soutěžní duch nedá spát, proto vězte, že vaše šťastné číslo bude 24, 3. řada a velká čísla.

Příčná ulice: Nejlepší dárky a zábavu na dlouhé Vánoční večery s přáteli najdete v Kratochvílných kouzelnických kejklích. Hryzavé házedlo vždy ví, na koho má mít spadeno.


FÉNIX (21. 2. – 20. 3., 23. 8. – 22. 9.)
Vánoce jsou pro Fénixe časem velkého úklidu a pečování o druhé. Vaše prožitky budete vstřebávat od druhých tak, jak jste se k nim po celý rok chovali. Co zlého jste udělali, vrátí se sedmkrát, a co dobrého jste udělali, vrátí se třikrát, to platí po celý rok, ale v době Vánoc je to pro fénixe naopak.

Hagridova bouda: Kde udělat nejvíce radost. Na prácičce „Pomoci v ošetřovně“. I na ošetřovně jsou lidé, kteří slaví Vánoce, nezapomínejme na ně.

Prasinky: Máte srdce na pravém místě, takže až budete v letaxovém doupěti, jděte doprava, na západ. Objevíte to, co jste hledali.


GRYF (21. 3. – 20. 4., 23. 9. – 23. 10.)
Gryfové dělají vždy vše svědomitě, stále, takže Vánoce skoro nezaznamenáváte. Proto nezapomínejte, že Vánoce jsou jen jednou ročně a měli byste tyto svátky prožít s vašimi blízkými. Takže pro jednou zanechte práce a jděte se bavit.

Klubovny: Jestli hráváte oběšence, jistě váháte, které písmeno tipnout. O vánocích se budete divit, ale písmena A, O a V vám budou nápomocni.

Chat: Jděte nasávat vánoční atmosféru do Velké síně. Kromě atmosféry můžete nasávat i lahodné nápoje.


DRAK (21. 4. – 21. 5., 24. 10. – 22. 11.)
Vánoce prožíváte především tím, že jíte cukroví. Samozřejmě cukroví i pečete. Draci nedají dopustit na perníčky a vše, co se peče v troubě, ale také si smlsnou na rumových kuličkách. Nad vánoční cukroví pro ně nic není.

Prasinky: V době svátků není důvod neudělat si radost. Proto si zajděte do Dračího světa a kupte si nějakého dráčka. Jistě vás to potěší.

Příčná ulice: V době svátků si neodpustíte i sladkosti. Až zase půjdete do Gringottovy banky, nezapomeňte se stavit v Cukrárně Floreana Fortescuea. Kupte si tam zmrzlé bonbóny a podělte se o ně, jistě tím potěšíte i jiné duše na hradě.


KENTAUR (22. 5. – 21. 6., 23. 11. – 21. 12.)
Vánocemi jsou kentauři dočista posedlí. Dokonce už mají pro všechny nachystané dárky, nic nenechají na poslední dobu a nic neponechají náhodě. Všechny zpovídá, jak se těší na Vánoce, protože sami jsou nedočkaví.

Odborné učebny: Nezapomeňte se zde o vánocích objevit. I když často zápolíte s pravopisem, tak se nebojte, určitě tam naleznete třeba tvora, kterého jistě znáte.

Zapovězený les: Jste dost silní na to, abyste se vydali do zapovězeného lesa, kde možná najdete to, co hledáte. Třeba nějaký malý poklad.


Věštbu svou dnes končím,
a s Vámi se dnes loučím.
Vaše Rosemary Ellen Wilde


Korekturu provedla Myška Myšková.

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Autor: Rosemary Ellen Wilde | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |