Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Horoskopy

* Předadventní horoskop (15. 11. - 6. 12.)

Vydáno dne 15. 11. 2015 12:00 (743 přečtení)

Co nás asi čeká na konci listopadu? Runy nám zkusí napovědět...

Nebudeme to zdržovat nudným povídáním a přejdeme rovnou k tomu hlavnímu, tedy k předpovědi...Možná pocítíte potřebu samoty, ale ta Vám jen prospěje a pomůže Vám se správně rozhodnout. V tomto období se nebojte spolehnout na svou intuici a emoce. Zkuste se tak vyvarovat přílišné kontrole, spíše nechte věci plynout a buďte trpěliví. Vhodné aktivity jsou tanec či cestování.

Láska
V oblasti vztahů budete mít štěstí. Čeká na Vás nová láska. Očekávejte velké změny! Je však možné, že za láskou budete muset někam vyrazit a jít jí naproti! Svou drahou polovičku hledejte mezi spolužáky či spolupracovníky. Buďte velkorysí!

Rodina
Radost a štěstí se Vás bude držet i v oblasti rodiny. Buďte tolerantnější, milejší a zkuste pomoci bližním. Nebojte se projevit lidskost. Odměnou Vám bude láska, dobré vztahy a harmonie.

Zdraví
V následujících dnech by Vás neměly potkat žádné nemoci, ale dejte si pozor na popáleniny.
Načerpáte novou sílu a energii a budete úspěšní ve všech směrech! Pokud nad něčím váháte, je nejlepší čas pro rozhodnutí! Nebojte se projevit lidskost a lásku. S nově nabytým sebevědomím to nepřehánějte a nepřestávejte být tolerantní ke svým přátelům, rovnováha je nejlepší cesta k vítězství.

Láska
Možná Vám škaredé počasí kazí plány a činí nemalé potíže. Zkuste se obrnit trpělivostí, využijte nečasu a udělejte si čas sami pro sebe!

Rodina
Nebojte se s rodinou komunikovat! Pokud máte nějaký problém, je nejpříznivější čas ho vyřešit. Nehrajte si na neviditelného a obraťte stav k lepšímu!

Zdraví
Dejte si obzvláště pozor na prochladnutí, hrozí vám totiž rýma, nachlazení i chřipka!
Nejspíše právě řešíte otázku dědictví, či nově získaného majetku. Štěstěna se na Vás usmívá a užíváte si bohatství a hojnosti. Snažte se dobře vycházet se svým okolím a žít v míru a vyřešte rodinné problémy, začátek adventu je nejvhodnější doba.

Láska
Nejspíše se u vás zrodí nová láska. Vše však záleží na komunikaci, ale je Vám přáno a možnost vztahu je více než-li vysoká. Zkuste spolu vyrazit za kulturou a uměním.

Rodina
Nejspíše se ve Vaší rodině odehrají velké změny. Snažte se se všemi členy rodiny spolupracovat a vycházet. Je možné, že se vaše rodinné plány zhatí a přijdou „bouřky“, ale vše se v dobré obrátí, pokud se budete společně snažit.

Zdraví
V příštích dnech konečně zatočíte s nemocemi, které na vás útočí. Získáte sílu a bacily porazíte.
Nebraňte se změnám! Je na čase něco dělat i s rodinnými záležitostmi. Je dobré však mít věci stále pod kontrolou a nepřehánět to. Zkuste si trochu orazit a podniknout nějaké výlety s partnerem či přáteli.

Láska
Je na čase zúročit všechnu dřinu, kterou jste vložili do vašeho vztahu a užívat si vaší pohody. Vyjděte si za kulturou. Pokud lásku hledáte, kulturní akce jsou to pravé, nebojte se oslovit nové lidi.

Rodina
Zkuste svolit z vašich nároků na rodinu a snaže se být více tolerantní. Nikdo není dokonalý, tak to po nikom nevyžadujte! Užijte si jejich společnosti a lásky.

Zdraví
Budete oplývat přebytkem síly a energie, díky čemuž se Vám nemoci budou vyhýbat.
Nenechte si špatným počasím a nevydařenými plány zkazit náladu. Nestresujte se, nechte věci plynout a úspěchy se dostaví. Neuzavírejte se do sebe a neodhánějte od sebe přátele, kteří Vám chtějí pomoci.

Láska
Máte spoustu síly a energie. Využijte ji k hledání lásky nebo, pokud již drahou polovičku máte, ke zlepšení vašeho vztahu. Naslouchejte svému okolí a zkuste nabídnout pomocnou ruku.

Rodina
Jste plní elánu a energie. Zkuste trochu svého sebevědomí přenést na vaši rodinu. A nebo si jen zahrajte společenské hry a utužte vaše vztahy.

Zdraví
Dejte si obzvláště pozor na problémy dýchacích cest, hlavně na kašel.
Čeká vás období, ve kterém budete ve stresu, depresích, objeví se i překážky a duševní chlad. Dejte si chvilku pauzu, urovnejte vše potřebné a vše se vrátí do pořádku. Vyhledejte společnost přátel a štěstěna se opět navrátí.

Láska
Dejte si pozor na Váš vztah, čeká vás totiž vážné rozhodnutí a bude třeba něco obětovat, aby se Vám i nadále dařilo. Vše si dobře promyslete a projednejte s partnerem. Pokud partnera nemáte, možná se nějaký objeví, jelikož runy říkají, že něco „zemře“ a něco nového se „zrodí“.

Rodina
Užívejte si lásky a dobrých vztahů v rodině. Zkuste překážky překonat společně.

Zdraví
Na konci listopadu si dejte velký pozor na vředy, popáleniny, různé boláky a zánětlivá onemocnění!
Čeká Vás velmi příznivé období. Zkuste trochu odpočívat a užívat si společnosti přátel. Konečně překonáte překážky, které Vám stojí v cestě. Zkuste vyrazit za zábavou, na oslavu, kulturní akci nebo jen s přáteli do kavárny, prostě si udělejte radost.

Láska
V oblasti lásky teď trochu tápete a nevíte, co dál. Zkuste se tolik nestresovat! Vše se zase uklidní a vyrovná. Nic není ztraceno a Váš vztah toto období spíše posílí a umocní.

Rodina
Buďte k rodině upřímní a jednejte s nimi na rovinu! Řešit problémy tím, že je ututláte nikdy není dobré a problémy se ještě zhorší.

Zdraví
Mohou vás zasáhnout projevy dědičných chorob. Také Vám hrozí větší riziko úrazů a zranění!
Zkuste na chvilku vypnout, na nic nemyslet a odpočinout si. Zkuste svou ztuhlost překonat výletem nebo tancem. Pokud překonáte tyto překážky, budete si užívat hojnosti a pohodlí. Neváhejte a rozhodněte se, zda zůstat v této situaci, nebo se konečně posunout dál.

Láska
Možná teď bloudíte z kruhu nouze a stresu, ale nezoufejte, budoucnost přinese obrat k lepšímu. Zkuste na sebe upozornit a stáhnout na sebe pozornost – být neviditelný není vždy nejlepší!

Rodina
Čerpejte inspiraci z rodiny. Buďte velkorysí a nebojte se s příbuznými komunikovat. Zkuste svým blízkým věnovat malý dárek, či jim jen věnovat svůj čas.

Zdraví
V následujících čtrnácti dnech si dejte pozor na zuby, které mohou začít bolet. Pak také na kašel či chraptění, zkuste se raději držet v teple.
Pokud i Vás štve chladné počasí, ztuhlost a chlad, který cítíte, je na čase s tím něco udělat. Najděte si nějaký druh nové zábavy, nový koníček, který vám pomůže odreagovat se a vrátit se k normálu. Najděte si novou hru, hobby či sport. Navíc máte štěstí ve hře, zkuste si třeba koupit los.

Láska
Čeká na Vás nová láska, nebo zlepšení současného vztahu. Zkuste drahou polovičku nějak inspirovat a něco spolu podnikněte! Nemusíte vyrazit na výlet na druhou stranu planety, stačí si spolu užít odpoledne v přírodě nebo spolu něco vytvořit či uvařit.

Rodina
Pokud právě řešíte rodinné záležitosti, je na čase si to vyřešit. Je dobrá doba vyřešit i problém nemovitostí a dědictví. Vše však zkuste řešit bez hádek a sporů.

Zdraví
I na Vás čeká hlavně zdraví a případně rychlé uzdravení. Jen si dejte pozor na popáleniny.
Škaredé počasí a deprese budou řádit i u Vás. Čeká Vás závažné rozhodnutí a je na čase jednat. Nenechávejte věci „vyhnít“ ale jděte s kůží na trh, vyplatí se Vám to. Už potřebujete mít klid a zregenerovat se.

Láska
Láska je dar a musíte si jí vážit! Nic není zadarmo, a proto se k ní nechovejte jako k samozřejmosti. Uvědomte si své chyby a začněte lásku oplácet. Vše musí být v rovnováze, aby se dostavilo štěstí.

Rodina
Z rodiny možná necítíte tolik lásky a pochopení, kolik byste chtěli. Zkuste si na chvilku odpočinout a vydechnout. Nečekejte od všech zázraky a zkuste přijít na to, kde je zakopaný pes. Odměnou Vám bude přinejmenším zlepšení vztahů.

Zdraví
Dejte si pozor na nemoci močových cest, hlavně ledvin!
Čekají Vás velké změny, budete potřebovat hodně sil na řešení problémů, převážně v partnerském životě. Buďte k sobě upřímní a nechte si pomoci. Je potřeba udělat několik změn ve svém životě, bez kterých se prostě neobejdete. Už není na co čekat při cestě za štěstím.

Láska
Nechte plynout své emoce, komunikujte s partnerem a jednejte intuitivně. Dělejte si navzájem drobné radosti a zkuste se spolu věnovat umění.

Rodina
Rodina se k Vám možná nechtěně staví zády a Vy nevíte proč. Zkuste trochu zapátrat a najít příčinu tohoto citového ochladnutí. Naštěstí toto období nebude trvat dlouho a začátkem adventu se vše vrátí k normálu.

Zdraví
Při nadbytku energie, který vás čeká, si udělejte čas na uzdravení sebe sama a nezanedbejte prevenci.
Je na čase se rozhodnout a vybrat si jen jednu možnost. Váhání už bylo dost a je na čase jednat. Nenechte se však ovlivnit okolím a vyberte si sami. Je potřeba se nad tím zamyslet o samotě. Jen jeden směr však vede ke štěstí a úspěchu.

Láska
Naštěstí v lásce máte jistotu. Čerpejte z ní sílu, pocit bezpečí a podpory. Zúročte věnovanou námahu do vašeho vztahu a nechte se hýčkat.

Rodina
Leč v osobním životě jistotu nemáte, na rodinu se můžete spolehnout. Komunikujte s nimi, věnujte jim čas a inspirujte se. Radost a štěstí se brzy zastaví i u Vás.

Zdraví
Při boji s nemocemi Vám pomůže nová energie a síla, kterou načerpáte. Zkuste se víc uvolnit a odpočívat.PS: Run je bohužel omezený počet a mohou se opakovat, proto jsou někdy předpovědi trochu podobné.


Krásné zítřky přejeKorekturu provedla Annabelle Fairy.

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
Autor: Emanue Tyrs | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |