Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Slety

* Bradavické slety v novém

Vydáno dne 16. 08. 2018 15:03 (2967 přečtení)

Z nástěnky hostince U Děravého kotle už asi víte o aktuální změně. Proč k ní dochází? Co se mění a jak to nyní bude se slety?

Více v článku!

V poslední době to jde se slety a jejich organizací hodně z kopce. Jednak se hodně sletů přestalo pořádat a když už se slety konají, tak v jedněch a těch samých místem, organizují je ti stejní organizátoři nehledě na své bydliště a slety obecně hodně polevily ze své dávné úrovně. Můžeme se asi jen domnívat a debatovat proč tomu tak je. Faktorů jistě bude mnoho od toho, že svět HP pomalu ale jistě přestává být trendy až po fakt, že nováčků na EB ubývá a tedy i potenciálních sletařů je méně.

Stejně se změnila struktura, organizace a program sletů. Určitě nelze říci, že v dobách minulých i dávno minulých byly slety vzorně organizovány (někdy to byly hodně chaotické slety s téměř nulovou organizací), nicméně poslední dobou se nikomu do organizace nechce a programová stránka také hodně upadla. Proč?

Nově se tedy slety budou rozdělovat na oficiální, tedy ty s HP programem, zpravidla na více dní a zejména za tyto slety budou EB zodpovědné a poté budou slety neoficiální, tedy všechny ostatní slety s jakýmkoliv programem a zejména bez zodpovědnosti EB za tyto slety.

Novinkou je také fakt, že připravované slety budou plně v gesci EB, tedy budou zobrazované na stránce "Bradavické slety" přímo v hostinci a později na škole. Na témže místě budou také závazné přihlášky a odhlášky na slety - tedy žádné přihlášky po sově, atd. Svým způsobem dochází k výraznému zjednodušení organizace sletů - vše ostatní ale zůstává, tedy povinnost vydat v DV článek i další povinnost jako je zletilost organizátorů či podání základních informací o místě a termínu konání sletu a o jeho programu. Slety však budou mnohem přehlednější a aktualizace bude takřka automatická.

Správcem sletů zůstává jak v DV, tak nově i na EB Teóma Tejedor s výjimkou oficiálních sletů, které bude schvalovat vedení školy, neboť za tyto slety budou Eb nést zodpovědnost a budou se konat pod hlavičkou EB! Všechny slety, které se budou konat je třeba zanést na EB a poté vyčkat na schválení či neschválení. Pokud dojde ke schválení (jakože věříme, že tomu tak bude v naprosté většině případů), bude slet spolu s článek v DV zveřejněn a poté se již mohou účastníci přihlašovat přímo na EB, kde bude k nahlédnutí i seznam přihlášených.

Tak jako budou připravované slety v gesci EB, uskutečněné slety bude i nadále zpracovávat Denní Věštec - a to stávající formou s tou novinkou, že nyní bude zavedena dvojice novinek. První jest, že je zavedena povinnost alespoň minimální fotodokumentace sletu - tedy zajištění nějakých fotografií z konání sletu. Druhou jest, že z konání sletu bude třeba zpracovat zprávu o konání sletu ve formě článku - zde stačí krátký či středně krátký článek, určitě není třeba psát romány na pokračování. Nicméně tyto dvě novinky mají za cíl zvýšit zájem o posletové dění a mají sloužit jako inspirace pro další organizátory v pořádání sletů.

Veškeré novinky i aktualizace pravidel můžete nalézt v sekci zde v DV nebo v odkazu níže!

SOUHRN INFORMACÍ K ORGANIZACI SLETŮ

[Akt. známka: 4,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Autor: Teóma Tejedor | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: TT, FzA
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |