Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
19.09.2019: EB SLETY
Mezi proběhlé slety bylo přidáno setkání na pátek třináctého.

19.09.2019: Aktualizace sekcí
Byla aktualizovány sekce Historie DV, EB galerie nejlepších a Síně slávy jednotlivců.

14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Aktuálně z E-B

* Trávíte Vánoce v Bradavicích?

Vydáno dne 04. 12. 2018 22:29 (403 přečtení)

Ať je vaše odpověď ano či ne, určitě si článek přečtěte! Sníh se z něj jen sype!

Máme zde prosinec, nejkrásnější čas v roce. Tedy, mluvím sama za sebe, někdo se mnou může jistě nesouhlasit. Prosinec, to je samozřemě doba Vánoc, konec další etapy, příchod dalšího roku, který přináší nová dobrodružství, poznání, zážitky a voní tajemnem.

Bradavické pozemky zahalil sníh, po chodbách se prohání meluzína, brnění zahájila své slavné přednesy koledy Ó křesťané. Zkrátka a jednoduše - není pochyb o tom, že duch Vánoc už přišel do našeho hradu.Když se na to podíváme hlouběji, tak jedním z důvodů, proč mají Vánoce na hradě to pravé kouzlo, je zaručenost sněhové nadílky. Ano, všechny zimy, které Bradavice zažily, byly vždy zahalené bílou pokrývkou. A s tou přichází sněhové bitvy, nebo praktické zkoušky v klouzacích kouzlech. Tímto bych ráda připomněla, že v sobotu 8.12. se budou konat Zimní radovánky u jezera, určitě si najděte chvilku mezi balením dárků a dojděte se pobavit!

S pořádnou zimou přichází i zamrzlé jezero, na kterém můžete provětrat brusle a předvést pár kouzelnických axlů, salchovů, lutzů, hexenšusů atd... Eh, počkat, to poslední asi není druhu skoku, že?A když už se vrátíte z chladných pozemků, ve Velké síni si jistě rádi dáte teplý maslový ležák! Ten je totiž v zimě naprosto nejlepší. Já osobně zrovna ležáku moc neholduji, ale horkou čokoládou od našich skřítků po promrznutém dni v Zapovězeném lese nikdy nepohrdnu!Už nikdy se nebudete chtít vrátit ke své papírové krabici s vánočními dekoracemi, neboť se vám ihned zjeví obraz profesorů, kterak z hůlek na stromy ve Velké síni vystřelují ozdoby různých tvarů a barev.A když už jsme u těch stromů, kde jinde jich vlastnoručně přinese rovných dvanáct poloobr Hagrid? Těchto dvanáct stromů po obvodu Velké síně, s jedním obrovským stromem za profesorským stolem dává dohromady překrásnou atmosféru Vánoc.Velká síň - nejlepší místo pro vánoční plesy! Vzpomeňme na ten slavný, při příležitosti Turnaje tří kouzelníků. A letos si to můžeme jako každý rok prožít znovu - 22.12 od 20:00 nás čeká letošní Vánoční ples!A co teprve ty stoly, pod jídlem se prohýbající! Pokud se skřítci v kuchyni po celý rok snaží, abychom se měli nadmíru dobře, pak o Vánocích se mohou přetrhnout. Na stolech tu objevíme úplně vše, po čem naše chutě touží.Užijte si adventní čas, hledejte větvičky, loupejte adventní kalendář a buďte v tento kouzelný vánoční čas s námi v Bradavicích!

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Autor: Maddie Láskyplná | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
© 2007-2008 tým Denního Věštce | Design by Daniel Simon, Robin Cook & Daniell Moon
Stránky optimilizovány pro Firefox; Opera 9.27 a vyšší. Při používání IE nezaručujeme správný chod!

Powered by phpRS | Designed by PaBi3 RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS2.1 |