Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
14.09.2019: Změna adresy redakce
Redakce DV byla ze závažných provozně-technických důvodů oficiálně přesunuta na adresu www.denni-vestec.sqee.eu, za čež patří poděkování jménem redakce a čtenářů DV hradnímu inspektorovi Johnymu Saitovi, který vedení významně pomohl přesun zrealizovat.

V případě nefunkčnosti čehokoliv, prosíme, kontaktujte vedení DV!
Původní adresa redakce bude funkční do 30. 9. 2019 a poté bude uzavřena.

Děkujeme za pochopení a věříme ve světlou budoucnost DV, vedení DV

05.09.2019: Nábor do Denního Věštce!

Famfrpál

* Stále nezastavitelní Zaměstnanci

Vydáno dne 01. 08. 2019 20:00 (85 přečtení)

20. dubna se odehrál další zápas 10. famfrpálové sezóny mezi týmy Mrzimor a Zaměstnanci. Více o zápase v článku.

V sobotu 20. dubna 2019 se od 21. hodiny odehrál další ze zápasů desáté famfrpálové sezóny, v němž se utkaly týmy z řad Mrzimoru a z řad Zaměstnanců. Celý zápas měli Zaměstnanci velkou převahu nad soupeřem. I když se Mrzimorští snažili jak chtěli, zápas se jim nepodařilo převzít pevně do svých rukou. Jak vypadaly soupisky obou týmů?

U Mrzimorského kapitána a střelce Henryho Mitchela se přihlásili i další střelkyně Elizabeth Fieldová a Caillean Windrunner, potlouky odrážela Shuren Dee Kamiki a zlatou se pokusila chytit Barbucha Kuřavová. Mrzimor se v tomto zápase pokoušel hrát bez brankáře. A co druhá strana?

U kapitána týmu z řad Zaměstnanců Johnyho Saita se přihlásili na pozici střelce Charoline Swan, Monča Black, Kačka Valentová, Cornelia Haleová, Maddie Láskyplná a Jek James El, potlouky kromě kapitána odrážela i Charlotte Chardonay, v brance pak stál Mazrim Taim a zlatonku chytal Teóma Tejedor.

Zápas byl velmi jednoznačný, kontrolu nad zápasem převzali pracovníci školy, za celý zápas dokázali nastřílet 18 gólů oproti Mrzimorským 8 střelám. Nejvíce vstřelených branek měli Jek James El a Henry Mitchel, kteří se trefili rovnou šestkrát. Po 4 brankách mají Maddie Láskyplná a Kačka Valentová a 2 góly si zapisují i Charoline Swan, Monča Black a Elizabeth Fieldová.

I zlatonka se docela nabízela, již 3krát mohli chytači rozhodnout o zápase, jednou Mrzimor a dvakrát Zaměstnanci. A právě tým z řad Zaměstnanců ji i 11krát spatřil oproti Mrzimoru, který ji dokázal spatřit pouze sedmkrát.

Také odrážeči Zaměstnanců o sobě dali hodně vědět. Poslali své protivníky na téměř hodinu a půl trvající pauzu. Konkrétně to bylo 1 hodinu, 28 minut a 23 sekund. Mrzimor to oplatil pouhou čtvrthodinkou, tedy 15 minut a 53 sekund. Byli to ale právě oni, kdo nejvíce pauzíroval. Jednu hodinu 22 minut a 53 sekund oproti 23 minutám a 42 sekundám, které měli Zaměstnanci. Celkově tedy odrážeči poslali na pauzu své protivníky na 1 hodinu, 44 minut a 16 sekund, hráči byli na pauze 1 hodinu, 46 minut a 35 sekund, což znamená, že 2 minuty a 19 sekund pauzy rozdaly potlouky.

Hráči byli i aktviní, hrálo se celkem 1 hodinu, 2 minuty a 43 sekund a bylo nalétáno na 10 037 políček. Jako nejvíce měl Teóma Tejedor, který měl 2076 nalétaných políček, což je jedna pětina celkového počtu. A právě Zaměstnanci toho měli nalétáno více, a to 6 043 políček oproti Mrzimorským 3 994 políčkům.

Za celý zápas jsme mohli sledovat dobrých 15 střídání na straně Zaměstnanců převážně tedy na pozici střelců. Ve 21:16:08 Cornelia Haleová vystřídala Jeka Jamese Ela, 21:16:10 střídala Monča Black Kačku Valentovou, 21:16:12 došlo k prostřídání Charoline Swan za Maddie Láskyplnou, ve 21:27:13 střídala Maddie Láskyplná Cornelii Haleovou, 21:27:15 Jek James El Monču Black a ve 21:27:17 Kačka Valentová Charoline Swan. Ve 21:34:46 došlo k dalšímu vystřídání Cornelie Haleové za Maddie Láskyplnou, ve 21:34:52 vystřídala Charoline Swan Jeka Jamese Ela a ve 21:34:55 střídala Monča Black Kačku Valentovou. Ve 21:44:04 vystřídala Kačka Valentová Cornelii Haleovou , ve 21:44:13 střídal Jek James El Charoline Swan a ve 21:44:18 Maddie Láskyplná Monču Black. Poslední trojice střídání, které jsme mohli vidět bylo ve 21:59:51 střídání Monči Black za Kačku Valentovou, ve 22:00:06 střídala Charoline Swan Jeka Jamese Ela a ve 22:00:12 Cornelia Haleová Maddie Láskyplnou.

V tomto zápase štěstí stálo na straně Zaměstnanců, Mrzimor vychází z tohoto zápasu jako poražený bez bodu.

V závěru již tradiční statistika zápasu.

Henry MitchelMrzimor80:18022:07:30

Zlatonku v tomto zápase chytil po 1 hodině, 2 minutách a 43 sekundách hry Teóma Tejedor, přidal svému týmu 150 bodů a upravil konečné skóre na 80:330.