Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
12.11.2019: Nová série kvízů!
První dva kvízy z nové série Denního věštce jsou tady! Tématem jsou hlášky - v tomto kole PRVNÍ díl HP a hlášky z filmu. A dvě úrovně obtížnosti. Celkem 40 otázek! Šup šup do příslušné sekce! Více informací o sérii již brzy.

01.11.2019: EB SLETY
Proběhla aktualizace bodů 5 a 6 v sekci "Oznámení organizace sletu" v informacích k pořádání sletů.

Famfrpál

* Mrzimorští stále bez bodu

Vydáno dne 05. 09. 2019 10:30 (35 přečtení)

Mrzimorští jsou i po svém druhém zápasu, který se konal den před pálením čarodějnic - 29. dubna, bez bodu. Podlehli soupeři z Havraspáru. Více se dozvíte v článku.

V pondělí 29. dubna 2019 se odehrál po 21. hodině další z utkání letošní famfrpálové sezóny. Ve 21:05:27 byl zahájen duel mezi Mrzimorem a Havraspárem. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný, chvílemi se zdálo, že Mrzimor vyhraje. Nakonec zlatonku získají Havraspárští, kteří berou zaslouženě 2 body do boje o famfrpálový pohár. A kdo v tomto zápase vlastně nastoupil?

Pod vedením Mrzimorského kapitána Henryho Mitchella nastoupily k němu na střeleckou pozici Katie Darková a Elizabeth Fieldová, potlouky odrážely Shuren Dee Kamiki a Annie Quinton, v brance poletovala Caillean Windrunner a zlatonku chytala Barbucha Kuřavová. A jak to vypadalo s hráči na druhé straně?

U Havraspárského kapitána a střelce Johna van Smitha nastoupily jako střelci Katharina Brown a Yenna von Everec, potlouky odrážely Rosemary Ellen Wilde a Elsie de Fleer, v brance byla Alice Stark a zlatonku chytala Annabelle Fairy. A jak vypadal zápas?

To, že bylo utkání velmi vyrovnané, ukazuje hlavně skóre vstřelených branek. Na každé straně jsme jich viděli hned 9. Celkově to dává na 18 vstřelených gólů během utkání. Nejvíce jich vstřelil John van Smith, který nasázel všech 9 Havraspárských branek. O 3 branky méně, tedy 6 gólů, si na své konto připisuje Henry Mitchell a zbývající 3 góly vstřelila Elizabeth Fieldová.

Odrážeči v tomto zápase trochu pokulhávali. Celkově rozdali 54 minut a 23 sekund pauzy, z toho 30 minut a 10 sekund Mrzimor a zbývající čas 24 minut a 13 sekund rozdal Havraspár, respektive jen Rosemary Ellen Wilde, Elsie de Fleer jakožto druhá odrážečka Havraspáru byla po 2 minutách a 44 sekundách hry odvolána za neaktivitu. V počtu pauz platí de facto křížové pravidlo. Mrzimor poslal celkem 30 minut 10 sekund, které si skutečně tolik oddechnuli Havraspárští, Mrzimorští byli díky samovolně se pohybujícímu potlouku o 2 minuty 40 sekund déle na pauze. Celkově tomu tak bylo 26 minut a 53 sekund.

Celkově bylo nalétáno 9 767 políček, více měli nalétáno z Mrzimoru, kteří nalétali 5 337 políček oproti Havraspárským 4 423 políčkům. z celkového počtu ještě zbývá 7 políček pro rozhodčího Jeka Jamese Ela. Během zápasu byla také vyhlášena pauza o celkové délce 1 minuty a 48 sekund, a to konkrétně v době od 22:00:24 do 22:02:12. Bylo to z důvodů řešení jednoho technického problému, kdy ve 21:58:56 byla odvolána Elizabeth Fieldová pro svou údajnou neaktivitu, při tom 2 minuty a 3 sekundy před tím vstřelila branku. Během této pauzy ve 22:01:38 byla do zápasu opět přidána.

Ačkoliv zápas byl velmi vyrovnaný, síly na obou stranách též byly vyrovnané, vítěz může být jen jeden. Havraspár chytil jako první, čímž v tomto zápase vítězí a připisuje si další body v tabulce. Mrzimor si musí ještě nějakou dobu počkat.

Elizabeth FieldováMrzimor90:9022:07:29

Zlatonku v tomto zápase chytila ve 22:08:03 po 1 hodině a 48 sekundách hry Annabelle Fairy, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 90:240.