Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
12.11.2019: Nová série kvízů!
První dva kvízy z nové série Denního věštce jsou tady! Tématem jsou hlášky - v tomto kole PRVNÍ díl HP a hlášky z filmu. A dvě úrovně obtížnosti. Celkem 40 otázek! Šup šup do příslušné sekce! Více informací o sérii již brzy.

01.11.2019: EB SLETY
Proběhla aktualizace bodů 5 a 6 v sekci "Oznámení organizace sletu" v informacích k pořádání sletů.

Famfrpál

* Poražený lev u nohou Zaměstnanců

Vydáno dne 06. 09. 2019 10:30 (36 přečtení)

V dalším ze zápasů Profesorského sboru tentokráte padli Lvi. Pojďme se v článku ohlédnout i za tímto zápasem.

Další zápas Zaměstnanci školy odehráli o 9 dnů později, v sobotu 11. května 2019 od osmé hodiny večerní. V tomto duelu vyzvali Lvy z Nebelvíru. Než přejdeme k analýze a ke statistice zápasu, řekněme si, kdo na jaké straně hrál.

U klasického kapitána Nebelvíru Mysteriouse Shadowa hrajícího na postu odrážeče nastoupil jako druhý odrážeč James Oliver, střelci Nina Pikeová, Henry Daniels a Rose de Villiers, do branky se postavila Tereza Lother a na postu chytače se vystřídaly Cathy Beedle a Simelia Dawn. Podívejme se na druhou stranu.

U dobře známého kapitána a odrážeče z řad Zaměstnanců Johnyho Saita byla druhým odrážečem Charlotte Chardonay, camrálem stříleli Charoline Swan, Kačka Valentová, Cornelia Haleová a Richard Bufler. Do branky přiletěl Mazrim Taim a u postu chytače se též prostřídali Jek James El a Teóma Tejedor. A nyní k zápasu, který byl zahájen ve 20:05:16.

Zápas byl velmi vyrovnaný, ale přece jenom Zaměstnanci měli mnohdy navrch. Za celé utkání jsme mohli vidět celkem 18 branek, 8 z nich na straně Nebelvíru, zbývajících 10 jich dali hráči z řad Zaměstnanců. Nejvíce branek měli Richard Bufler a Rose de Villiers, oba po 5 brankách. O 1 střelu méně, tedy 4 vstřelené góly si připisuje Kačka Valentová, o polovinu méně, tedy 2 branky, si pak píše Nina Pikeová a po jedné trefě pak i Charoline Swan a Henry Daniels.

Jediná statistická disciplína, kde Nebelvír vyhrál nad soupeřem, byla skorochycení zlatonky. Cathy Beedle ji 2krát málem chytila a mohla tak rozhodnout o vítězství svého týmu. Ale Zaměstnanci ji spatřili častěji, konkrétně 13krát oproti 10 spatření Nebelvírských, až ji po 55 minutách a 14 sekundách hry chytili.

Ani odrážeči moc nezaháleli. Celkově rozdali pauzu na 1 hodinu, 30 minut a 24 sekund, 42 minut a 51 sekund pro Nebelvír, Zaměstnanci měli o 4 minuty a 42 sekund více, tedy 47 minut a 33 sekund. Hráči byli o 2 minuty a 9 sekund déle na pauze kvůli samovolně se pohybujícímu potlouku. Celkově si tedy oddechli na 1 hodinu, 32 minut a 33 sekund, Nebelvír si odpočinul o 3 minuty a 21 sekund více než Zaměstnanci, konkrétně si odpočinuli na 47 minut a 57 sekund, Zaměstnanci si dali oddech na 44 minut a 36 sekund.

Co se týče nalétané vzdálenosti, v tomto byli opět aktivnější Zaměstnanci. Za celý zápas tak nalétali 4 999 políček, 4 727 políček pak nalétali hráči z Nebelvíru. Celkově se nalétalo i s rozhodčím Fionou z Albionu, která nalétala 7 políček, na 9 733 políček.

Za celý zápas jsme zpozorovali 5 střídání, první střídání bylo na straně Nebelvíru, kdy ve 20:17:22 se prostřídaly chytačky a to Simeliu Dawn za Cathy Beedle. Ostatní střídání se odehrávalo na straně Zaměstnanců. Ti též ve 20:25:26 vystřídali chytače Teómu Tejedora za Jeka Jamese Ela, který pak ve 21:00:30 chytil zlatonku. Zbylá tři střídání se odehrávala na pozicích střelců. Ve 20:21:26 vystřídala Charoline Swan Cornelii Haleovou, ty se opět ve 20:31:36 prohodily. Charoline Swan poté ve 20:53:22 vystřídala Richarda Buflera.

I když zápas byl poměrně vyrovnaný, Zaměstnanci byli lepší a zápas vyhráli. Připisují si tím další body do tabulky. Nebelvír si musí s body počkat do dalšího zápasu.

Statistika nesmí chybět ani v tomto reportu.

Henry DanielsNebelvír80:10021:00:23

Zlatonku v tomto zápase chytil ve 22:08:08 po 1 hodině, 2 minutách a 44 sekundách hry Jek James El, přidal svému týmu 150 bodů a upravil konečné skóre na 80:250.