Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
12.11.2019: Nová série kvízů!
První dva kvízy z nové série Denního věštce jsou tady! Tématem jsou hlášky - v tomto kole PRVNÍ díl HP a hlášky z filmu. A dvě úrovně obtížnosti. Celkem 40 otázek! Šup šup do příslušné sekce! Více informací o sérii již brzy.

01.11.2019: EB SLETY
Proběhla aktualizace bodů 5 a 6 v sekci "Oznámení organizace sletu" v informacích k pořádání sletů.

Famfrpál

* Lvi si smlsli na Morčatech

Vydáno dne 06. 09. 2019 18:30 (29 přečtení)

Po neúspěchu nad Zaměstnanci si Lvíčata o týden později smlsla na Morčátkách. Jaká delikatesa to byla, se dočtete v článku.

V sobotu 18. května 2019 se uskutečnil další zápas mezi Mrzimorem a Nebelvírem. Zápas byl zahájen ve 20:05:56 a trval 1 hodinu, 3 minuty a 53 sekund. V zápase byla střelecká převaha Nebelvíru, Mrzimor se v ostatních částech snažil alespoň o vyrovnaný stav.

U Nebelvíru byla na soupisce menší změna a to v roli kapitána, respektive kapitánky. Do tohoto zápasu nastoupila jako kapitánka střelkyně Rose de Villiers, společně s ní camrálem střílely Nina Pikeová a Gabriela Gane, potlouky odráželi James Oliver a Katy Wronová, v brance byla Tereza Lother a zlatonku chytala Cathy Beedle. A na druhé straně?

Kapitán Mrzimoru Henry Mitchell si společně s Katie Darkovou zastřílel camrálem, potlouky odháněly Shuren Dee Kamiki a Anne Quinton, v brance byla Caillean Windrunner a zlatonku se pokoušela chytit Barbucha Kuřavová. A jak celý zápas vypadal?

Střelecky jasně vyhrál Nebelvír, který dokázal nastřílet dohromady 24 gólů, přesně polovinu, 12 střel, dala Rose de Villiers, druhou půlku, druhých 12 gólů dala Nina Pikeová. Mrzimorští se vzmohli pouze na 2 střely, Katie Darková a Hnery Mitchell prohodili camrál obručemi každý jen jednou.

U zlatonky to bylo ale vyrovnané. Obě strany zlatonku 5krát na každé straně spatřili a také byla na každé straně jednou skorochycena. Cathy Beedle z Nebelvíru pak přece jenom měla to štěstí a zlatonku chytila.

I v rozdávání pauz to bylo vcelku vyrovnané, Mrzimor rozdal pauzu na 45 minut a 11 sekund, Nebelvír to vytáhl na 42 minut a 45 sekund. Dohromady to dělá 1 hodinu, 27 minut a 56 sekund. Doopravdy byli hráči na pauze díky samovolně se pohybujícímu potlouku o 1 minutu 24 sekund déle, tedy celkově 1 hodinu, 29 minut a 20 sekund. Paradoxem zůstává hlavně to, že Mrzimor rozdal více pauz, ale sám pauzíroval více, a to rovných 45 minut a 50 sekund oproti 43 minutám a 30 sekundám pauzy Nebelvíru.

Celkově se nalétalo na 7 543 políček. V tomto měl Nebelvír navrch, nalétal 4 168 políček, zatímco Mrzimor pouhých 3 364 políček. 11 políček nalétal Jek James El.

Z technických důvodů jsme mohli sledovat 2 odvolání obou chytaček a to Barbuchy Kuřavové ve 20:13:08 a Cathy Beedle ve 20:17:48. Po upozornění rozhodčího Jeka Jamese Ela pak opět nastoupily na hřiště ve 20:21:58 Barbucha Kuřavová a Cathy Beedle ve 20:22:53.

I když se Mrzimor snažil, jak chtěl, výhru si nedokázal zajistit, a tak si zklamání z předešlého zápasu spravil Nebelvír, který si tak připisuje další body do poháru.

I teď následuje klasická statistika zápasu.

Rose de VilliersNebelvír240:2021:08:31

Zlatonku v tomto zápase chytila ve 21:09:49 po 1 hodině, 3 minutách a 53 sekundách hry Cathy Beedle, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 390:20.