Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
12.11.2019: Nová série kvízů!
První dva kvízy z nové série Denního věštce jsou tady! Tématem jsou hlášky - v tomto kole PRVNÍ díl HP a hlášky z filmu. A dvě úrovně obtížnosti. Celkem 40 otázek! Šup šup do příslušné sekce! Více informací o sérii již brzy.

01.11.2019: EB SLETY
Proběhla aktualizace bodů 5 a 6 v sekci "Oznámení organizace sletu" v informacích k pořádání sletů.

Famfrpál

* Havranům nevyšel ani poslední zápas

Vydáno dne 07. 09. 2019 18:30 (31 přečtení)

Havraspár se postavil proti Zmijozelu a prohrál s nimi svůj poslední zápas. Na Zmijozelské ještě čeká úplně poslední zápas sezóny s Mrzimorem. Jak vypadal předposlední zápas sezóny najdete v článku.

V pátek 31. května 2019 se od 8 hodin večer uskutečnil na famfrpálovém hřišti předposlední zápas jubilejní 10. famfrpálové sezóny mezi Havraspárem a Zmijozelem. Pro Havraspár to byl poslední zápas v této sezóně, na Zmijozel ještě čeká o týden později v sobotu 8. června též od osmi hodin večer Mrzimor. Jak ale dopadl předposlední zápas, který byl zahájen ve 20:05:53?

Na úvod si řekněme soupisku. U Havraspárského kapitána a střelce Johna van Smitha hrály jako střelci, respektive jako střelkyně Elsie de Fleer a Alice Stark, potlouky vyháněly Rosemary Ellen Wilde a Yenna von Everec, zlatonku chytala Annabelle Fairy a do branky se postavila Katharina Brown. A jak to vypadalo s hráči na druhé straně?

Zmijozelskou kapitánkou a střelkyní byla Hannys Leistrová, dalšími střelci byli Maty Anyus a Gabriel de Montanue, potlouky odráželi Percy Conel a Jane Vixen, zlatou chytala Lenka Tsouhalová a do branky se postavila a bránila ji Selene Crimson. A jak probíhal zápas?

Za hrací dobu 1 hodiny a 44 sekund jsme mohli vidět na 32 gólů. 11 střel dal Havraspár, které nastřílel kapitán Havraspáru John van Smith. Zbylých 21 gólů dal Zmijozel a to konkrétně Maty Anyus, který nastřílel nejvíce střel v zápase, dal jich 13. S 5 trefy pak přispěla Hannys Leistrová a 3 střely si zapisuje i Gabriel de Montanue.

Než zlatonku Lenka Tsouhalová chytila a ukončila havraspárské trápení, 3krát ji skorochytila. I v počtu spatření je na tom Zmijozel lépe, spatřil ji celkově 18krát oproti 13 spatření od Havraspáru.

I odrážeči se docela činili. Rozdali celkově pauzy na 1 hodinu, 29 minut a 2 sekundy. Z toho Zmijozelští dokázali rozdat pauzu ostatním na 1 hodinu, 3 minuty a 24 sekund, Havraspár se zmohl na 25 minut a 38 sekund. Celkově ale hráči byli na pauze 1 hodinu, 34 minut a 24 sekund, a to díky samovolně se pohybujícímu se potlouku, který přidal 5 minut a 21 sekund. Déle na pauze byl Havraspár, konkrétně pauzíroval 1 hodinu, 6 minut a 12 sekund, Zmijozelští si dali pauzu na 28 minut a 12 sekund. Nejdéle na pauze byla Yenna von Everec, která si dáchla na 26 minut a 19 sekund, tedy téměř 2krát tolik, co Elsie de Fleer (13:43). Zajímavostí je i stejný oddychový čas u Alice Stark a Percyho Conela. U obou je totiž shodný, 5 minut a 10 sekund. Obvykle to takto není. Percyho Conela to ale nezastavilo v rozdávání pauz, dokázal rozdat na 50 minut a 15 vteřin, tedy dvojnásobek toho, co měla Rosemary Ellen Wilde (25:19).

Za celý zápas se nalétalo na 10 706 políček. Nejvíce jich měl Zmijozel, který nalétal na 6 150 políček, 4 549 políček si připisují Havraspárští a 7 políček má rozhodčí Jek James El. V zápase jsme nesledovali žádné střídání či pozdní příchod hráče nebo předčasný odchod.

Statistika bude k nahlédnutí i k tomuto zápasu.

John van SmithHavraspár110:21021:06:07

Zlatonku v tomto zápase chytla po 1 hodině, 44 sekundách hry ve 21:06:37 Lenka Tsouhalová, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 110:360.

UmístěníHráčTýmSkorochycení
1.Lenka TsouhalováZmijozel3krát
2.Annabelle FairyHavraspár0krát

Spatření zlatonky

UmístěníHráčTýmSpatření
1.Gabriel de MontanueZmijozel6krát
1.Percy ConelZmijozel6krát

UmístěníHráčTýmČas
1.Percy ConelZmijozel50:15

7.Alice StarkHavraspár5:10
7.Percy ConelZmijozel5:10

1.Maty AnyusZmijozel1:00:44
1.Percy ConelZmijozel1:00:44

8.Rosemary Ellen WildeHavraspár531
9.Percy ConelZmijozel447