Denní Věštec - Kouzelnický denní tisk pro E-Bradavice
Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Rychlobrkovky
12.11.2019: Nová série kvízů!
První dva kvízy z nové série Denního věštce jsou tady! Tématem jsou hlášky - v tomto kole PRVNÍ díl HP a hlášky z filmu. A dvě úrovně obtížnosti. Celkem 40 otázek! Šup šup do příslušné sekce! Více informací o sérii již brzy.

01.11.2019: EB SLETY
Proběhla aktualizace bodů 5 a 6 v sekci "Oznámení organizace sletu" v informacích k pořádání sletů.

Famfrpál

* Druhá Hadí výhra v řadě

Vydáno dne 08. 09. 2019 10:30 (27 přečtení)

Hadi vyhráli i poslední zápas sezóny nad Mrzimorem. Jak si vedli v tomto zápase je obsaženo uvnitř článku.

V sobotu 8. června 2019 se též od osmé hodiny večerní konal poslední zápas v letošní jubilejní 10. famfrpálové sezóny, v němž poměřili své síly hráči Mrzimoru a Zmijozelu. Zmijozelským se vrací dávná síla a u Mrzimorských se projevuje nedostatek hráčů. Jak zápas vypadal? Pojďme se nejdříve podívat na soupisku.

U jedinného střelce a kapitána Mrzimoru Henryho Mitchella nastoupily jako odrážečky Shuren Dee Kamiki a Barbucha Kuřavová a jako chytačka Caillean Windrunner. Mrzimor hrál tentokrát opět bez brankáře. Na druhé straně to bylo o něco lepší.

Na straně Zmijozelu nastoupili ke kapitánce Hannys Leistrové hrající jako střelkyně též další dva střelci Maty Anyus a Gabriel de Montanue, jako odrážeči Bára Wolfová a Percy Conel, zlatonku chytala Lenka Tsouhalová a do branky se postavila Selene Crimson. A jak vypadal zápas?

Opět jsme mohli vidět divokou střeleckou nadílku. Bylo až 28krát prohozeno obručemi camrálem, 2krát na straně Mrzimoru, oba góly dal Henry Mitchell, Zmijozel se trefil 26krát, z toho 18 gólů dal Maty Anyus, 5krát se trefila Hannys Leistrová a 3 branky si taktéž zapisuje Gabriel de Montanue.

Ani jeden chytač skoronechytil zlatonku a ta se ani moc neukazovala. Ve spatření právě zlatonky mají Mrzimorští malé vítězství, dokázali ji až 7krát spatřit oproti 5 spatření od Zmijozelu. Nejčastěji se zlatonka ukazovala Henrymu Mitchellovi (6krát), 3krát Gabriel de Montanue a po 1 spatření zlatonky si připisují Hannys Leistrová, Selene Crimson a Shuren Dee Kamiki.

I v rozdávání pauzy mají Mrzimorské odrážečky navrch. Ty dokázaly hráčům rozdat na 1 hodinu 22 minut a 36 sekund pauzy oproti Zmijozelským odrážečům, kteří rozdali jen na 12 minut a 22 sekund. O mrzimorskou spršku se postarali Barbucha Kuřavová s 45 minutami a 1 sekundou a Shuren Dee Kamiki s 37 minutami a 35 sekundami. 10 minut a 31 sekund pro Percyho Conela a 1 minuta a 51 sekund pro Báru Wolfovou je oproti Mrzimorskému výkonu dost slabý čajíček. Ale na druhou stranu i přes střeleckou kanonádu si Zmijozel docela odpočinul. Pauzíroval na 1 hodinu, 20 minut a 47 sekund oproti Mrzimoru, který si dáchnul na 14 minut a 42 sekund. Odrážeči dali ostatním hráčům pauzu na 1 hodinu, 34 minut a 58 sekund, hráči byli celkově na pauze o 31 sekund déle díky samovolně se pohybujícímu potlouku. Celkově tedy odpočívali 1 hodinu, 35 minut a 29 sekund.

V nalétané vzdálenosti byli ale aktivnější kvůli počtu hráčů Zmijozelští, ti nalétali na 5 087 políček, průměr na hráče je necelých 727 políček. Mrzimorští dokázali nalétat 2 847 políček a s průměrem 711,75 políček se srovnávají se Zmijozelskými. Celkově se nalétalo i se 7 políčky rozhodčího Jeka Jamese Ela 7 945 políček.

Jubilejní 10. sezóna nám utekla jako voda. Jen škoda, že jsem vás nemohla, kvůli těžkému úrazu a následné léčbě, důkladněji provést sezónou. Pevně věřím, že v 11. sezóně vám to vše vynahradím. Souhrnná statistika této sezóny bude vydána v nejbližší možné době, společně s oficiální podobou umístění týmů v tabulce.

Statistika tohoto zápasu ovšem nemůže chybět.

Maty AnyusZmijozel20:26021:04:15

Zlatonku v tomto zápase chytila po 57 minutách a 56 sekundách hry Lenka Tsouhalová, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 20:410.

2.Shuren Dee KamikiMrzimor37:35
3.Percy ConelZmijozel10:31
4.Bára WolfováZmijozel1:51

Doba v omráčení

1.Gabriel de MontanueZmijozel23:02
2.Bára WolfováZmijozel19:22
3.Hannys LeistrováZmijozel17:53
4.Percy ConelZmijozel13:42

1.Maty AnyusZmijozel57:56
1.Percy ConelZmijozel57:56

7.Gabriel de MontanueZmijozel606
8.Percy ConelZmijozel599