Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
01.06.2020: EB FÉNIX 2020

Famfrpál

* Těsná výhra Mrzimoru nad Zaměstnanci

Vydáno dne 30. 01. 2020 10:00 (64 přečtení)

V dalším naplánovaném zápase vyhrál Mrzimor těsně nad Zaměstnanci. Více o zápasu se dozvíte v následujícím článku.

V sobotu 2. listopadu se od osmé hodiny večerní utkaly týmy z řad Zaměstnanců a Mrzimoru, kdy Mrzimor jen těsně vyhrál. Než se pustíme do bilance, podívejme se podrobně na soupisku obou týmů.

Na straně Mrzimoru se ke kapitánovi týmu a zároveň brankáři Henrymu Mitchelovi přidali do týmu na post střelce Elizabeth Fieldová, Samantha Carter, Martin Andrews a Amelie Brumm, jako odrážečky se zúčastnily Shuren Dee Kamiki a Lucy Hill, a zlatonku chytali Sarin Coyle a Barbucha Kuřavová. A jak to vypadalo na druhé straně?

U kapitána a zároveň odrážeče týmu Zaměstnanců Johnyho Saita se přidala jako druhá odrážečka Charlotte Chardonay, zlatonku chytal Teóma Tejedor, v brance si pobyl Mazrim Taim a na post střelců se vystřídali Jek James El, Maddie Láskyplná, Monča Black, Kačka Valentová a Richard Bufler.

V zápase se vstřelilo na 18 gólů. Všechny 3 Mrzimorské góly dala Elizabeth Fieldová. Zbylých 15 gólů si rozdělili střelci Zaměstnanců. Nejvíce jich dal Jek James El - 9 zásahů, 3 branky dala Maddie Láskyplná, 2 góly si připisuje Monča Black a bod za střelu si připisuje Richard Bufler.

I když se Mrzimor střelecky moc nevyznamenal, zlatonka se jim více nabízela. Než ji Barbucha Kuřavová chytila, mohla jednou o zápase rozhodnout dříve, Zaměstnanecká střelecká kanonáda by tak byla mírnější. Mrzimorští hráči zlatonku spatřili častěji, celkem 18krát. Zaměstnanci ji dokázali spatřit 10krát.

Odrážeči v tomto zápase se velmi činili. Celkem se rozdala pauza na 2 hodiny, 18 minut a 3 sekundy. Drtivou většinu pauz sesílali sami Zaměstnanci a to na 1 hodinu, 57 minut a 57 sekund. Mrzimorští rozdali pouze 21 minut a 6 vteřin pauz, ale byli díky tomu na pauze o celkové době 1 hodiny, 59 minut a 37 sekund oproti Zaměstnancům poflakující se pouze 21 minut a 39 sekund. Celková doba pauz je 2 hodiny 21 minut a 16 sekund, což znamená, že 2 minuty a 13 sekund pauzy věnoval samovolně se pohybující potlouk.

Hráči při utkání byli aktivní i v počtu nalétaných políček. Nalétalo se celkem 11 081 políček, 4 445 políček nalétali Mrzimorští, 6 629 Zaměstnanci a 7 si připisuje rozhodčí Fiona z Albionu.

V tomto duelu jsme mohli také spatřit hned 8 střídání. Dvě z nich na straně Mrzimorz, kdy ve 20:33:03 se uskutečnilo střídání na postu chytače, kdy nasedla Barbucha Kuřavová za Sarina Coyla a ve 20:43:41 na postu střelce vystřídal Martin Andrews Amelii Brumm. Zbývajících 6 střídání se uskutečnilo na straně Zaměstnanců, ve všech případech na postech střelců. Ve 20:16:25 vystřídal Richard Bufler Maddie Láskyplnou, která ve 20:22:24 vystřídala Kačku Valentovou. Ta před tím ve 20:16:37 vystřídala Monču Black, která pak ve 20:26:57 nahradila Jeka Jamese Ela. Jek James El pak střídal opět Maddie Láskyplnou ve 20:41:50, která v posledních minutách zápasu ve 20:58:57 vystřídala Richarda Buflera.

Na tribunách bylo během zápasu poklidné fandění fanoušků obou stran, poměr fandů na každé straně byl vcelku vyrovnaný. Po zapsání soupisky obou týmů a krátce po začátku zápasu vyjádřil Loptr Stark lítost nad tím, "... že si nejde vsadit třeba na to, že budou omráčení všichni hráči jednoho týmu.", na jeho reakci Katie Darková při pohledu na odrážeče soupeře jen přikyvovala.

I přesto, že byli Zaměstnanci v tomto zápase jasní favoriti, dokázal je Mrzimor porazit a bere cenné dva body do poháru.

Závěrečná statistika i k tomuto reportu je zaručena.

Elizabeth FieldováMrzimor30:15021:08:43

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině, 5 minutách a 15 sekundách hry Barbucha Kuřavová, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 180:150.