Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice
Byly aktualizovány sekce Historie DV, Síně slávy jednotlivců a EB galerie nejlepších.

Aktuálně z EB

* Drtivá výhra Zaměstnanců

Vydáno dne 31. 01. 2020 10:00 (85 přečtení)

Ve druhém odloženém zápase Zaměstnanci drtivě porazili Zmijozelské hráče. O tomto zápase se dočtete v článku.

Tento zápas se měl původně konat 4. října 2019 od 21. hodiny, díky jistým úkazům se tento zápas přesunul na pátek 8. listopadu od 21 hodin. V tomto zápase se utkaly týmy z řad Zaměstnanců a z řad Zmijozelské koleje. Nejdříve si povíme, kdo v jakém týmu nastoupil.

U střelkyně a kapitánky Zmijozelu Hannys Leistrové se druhého postu střelkyně ujala Gabriel de Montanue, potlouky si vzali na starost Percy Conel a Jane Vixen, obruče hlídala Hanare Takeda, a zlatonku se pokoušela chytnout Naomi Dreams. A co na druhé straně?

Vedle kapitána a odrážeče Zaměstnanců Johnyho Saita se na odrážení potlouků zúčastnila Charlotte Chardonay, na pozici střelců se střídali Kačka Valentová, Monča Black, Maddie Láskyplná, Charoline Swan a Jek James El, v brance postával Mazrim Taim a zlatou chytal Richard Bufler.

V zápase jsme mohli vidět celkově na 27 branek. 25 střel si připsali Zaměstnanci, zbylé 2 góly pak dali Zmijozelští, konkrétně tyto dva góly si připisuje Hannys Leistrová. Po dvou si také připisují střelkyně z řad Zaměstnanců, jde o Charoline Swan a Maddie Láskyplnou. 4 střely si připisuje Monča Black, 7 gólů vstřelil Jek James El a nejvíce branek dala Kačka Valentová, která dokázala střelit 10 branek.

Blíže ke zlatonce měli Zmijozelští, kteří jednou mohli lapit zlatonku dříve, než jej lapil Richard Bufler. Hráči Zmijozelu ji také 14krát spatřili oproti 3 spatřením Zaměstnanců.

Odrážeči Zaměstnanců se ale činili. Za zápas rozdali ostatním pauzu na 1 hodinu, 10 minut a 44 sekund, zatímco Zmijozel jen 22 minut a 48 sekund. Celkově se tedy rozdalo na 1 hodinu, 33 minut a 32 sekund pauzy. Potlouky měli více namířeno na Zmijozelské, kteří si tak odpočinuli na 1 hodinu, 11 minut a 2 sekundy. Zaměstnanci si dáchli na 23 minut a 34 sekund, což je 1 hodina 34 minut a 36 sekund celkového pauzírování. Zbylou 1 minutu a 4 sekundy rozdaly volně se pohybující potlouky.

Celkově se za celý zápas nalétalo na 9 604 políček, 7 z nich nalétala rozhodčí Fiona z Albionu, 3 981 políček pak Zmijozel a 5 616 políček nalétali hráči z řad Zaměstnanců.

Za celý zápas jsme viděli 2krát nástup po odvolání hřiště, které se stalo na straně Zmijozelu. Ve 21:18:34 byla odvolána chytačka Naomi Dreams, která pak na hřiště naskočila 21:23:42. Druhé Zmijozelské odvolání se konalo ve 21:54:45 na postu odrážečky Jane Vixen, která pak naskočila ve 22:01:10. Na straně Zaměstnanců jsme zaznamenali 6 střídání, všechny na postu střelců. Ve 21:15:53 vystřídala Monča Black Jeka Jamese Ela, ve 21:25:32 Charoline Swan vystřídala Maddie Láskyplnou. Poté Jek James El ve 21:34:23 vystřídal Kačku Valentovou. Ve 21:42:50 střídala Maddie Láskyplná Monču Black a ve 21:49:43 vystřídala Kačka Valentová Jeka Jamese Ela. K poslednímu střídání došlo ve 21:57:01, kdy Monča Black vystřídala Charoline Swan.

Fandění na tribunách bylo o tomto zápase velmi sporadické a chladné. Před zápasem Zmijozelští vtipkovali, zda to bude hra na babu nebo vybíjená. I když padl i název evidentně nové hry o přežití, vezmeme-li v potaz Zmijozelské doby v omráčení.

Zmijozelští chtěli do toho dát vše, ale Zaměstnanci byli v tomto utkání daleko lepší, berou 2 body do poháru a Zmijozelu nezbývá než si věřit v dalším zápase.

Klasická závěrečná statistika na konci reportu určitě nesmí chybět.

Kačka ValentováZaměstnanci20:25022:00:48

Zlatonku v tomto zápase chytil ve 22:01:23 po 56 minutách a 56 sekundách hry Richard Bufler, přidal svému týmu 150 bodů a upravil konečné skóre na 20:400.

2.Hannys LeistrováZmijozel3krát
2.Percy ConelZmijozel3krát
3.Gabriel de MontanueZmijozel2krát
3.Johny SaitZaměstnanci2krát
4.Cornelia HaleováZaměstnanci1krát

UmístěníHráčTýmčas
1.Johny SaitZaměstnanci1:05:57
2.Percy ConelZmijozel18:23
3.Cornelia HaleováZaměstnanci4:47
4.Jane VixenZmijozel4:25

Doba v omráčení

1.Percy ConelZmijozel23:54

1.Mazrim TaimZaměstnanci56:56
1.Percy ConelZmijozel56:56

9.Monča BlackZaměstnanci475
10.Percy ConelZmijozel459