Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice

Byla aktualizované sekce "Odkazy" a "Přehled redaktorů".

Famfrpál

* Havrani zdoláni Nebelvírskou mašinou

Vydáno dne 10. 02. 2020 21:00 (26 přečtení)

Nebelvír vyhrál další zápas, tentokrát byl poražen Havraspár. Jak dopadl tento zápas, to se dozvíte v následujícím reportu.

V sobotu 30. listopadu 2019 se od osmé hodiny večer konal další zápas. Opět nastoupil Nebelvír, tentokráte poměřil své síly s Havraspárem. Nejprve nás čekají soupisky zápasu, který odstartoval přesně ve 20:05:55.

U Nebelvírské kapitánky a střelkyně Gabriely Gane na stejný střelecký post nastoupili James Oliver a Nina Pikeová. Jako odrážeči byli Henry Daniels, Mysterious Shadow a Katy Wronová. Zlatonku po celou dobu chytala Cathy Beedle a do branky se postavila Tereza Lother. Jak to vypadalo na druhé straně?

Ke kapitánovi a střelci Havraspáru Johnovi van Smithovi se přidaly na jeho střelecký post Alice Stark a Rosemary Ellen Wilde. Potlouky odrážely na protivníky Paige Tintwhistle a Yenna von Everec. Zlatonku se pokoušela chytit Natalie Korsakovna a v brance byl Benjamin Walter. A jak dopadl zápas?

Oba týmy daly dohromady 21 gólu, 2 z nich dal Havraspárský střelec a kapitán John van Smith, 19 střel si rozdělili Nebelvírští střelci, James Oliver si připisuje 10 zásahu, Nina Pikeová dokázala 8krát prohodit camrál obručí a jednu střelu má i Gabriela Gane.

I zlatonka se více objevovala Nebelvíru, který má na svém kontě 19 spatření, soupeř zlatonku spatřil celkem 17krát. Cathy Beedle v tomto zápase proto šla na jistotu.

Odrážeči za celé utkání rozdali na 1 hodinu, 11 minut a 32 sekund pauzy. V tomto opět vítězí Nebelvír, který poslal hráče na 46 minutový a 1 sekundový oddech, kdežto Havraspár rozdal odpočinek na 25 minut a 31 sekund, na pauze byli na 41 minut a 26 sekund. Nebelvírští si dáchli na 30 minut a 29 sekund. Z celkového času odrážečů (1:11:32) a oddechu hráčů (1:11:55) vyplývá, že 23 sekund patří samovolně se pohybujícím potloukům.

Celkově bylo nalétáno na 11 134 políček, 7 z nich nalétal rozhodčí Jek James El. V tomto opět převažoval Nebelvír, který nalétal 6 298 políček oproti 4 829 políčkům Havraspáru. V této sledované sekci byly velké rozdíly, Mezi 1. Cathy Beedle (2 496), druhou Natalii Korsakovnou (1 851) a třetím Jamesem Oliverem (970). V prvním případě je rozdíl 645 políček, ve druhém případě je to 881 políček. Od třetího místa jsou odstupy zhruba 100, maximálně 170 políček.

V utkání jsme spatřili 2 odvolání z hřiště za poflakování na obou stranách, 2 nástupy za tyto hráče, opět na obou stranách, v obou případech na pozici střelců a 2 střídání odrážečů na Nebelvírské straně. Ve 20:11:20 byla odvolána Rosemary Ellen Wilde, která do zápasu opět nastoupila ve 20:18:02. Další odvolání bylo v čase 20:21:39, kdy odešla Gabriela Gane, na koště zas naskočila ve 20:26:46. Ve 20:25:49 vystřídala Katy Wronová Henryho Danielse, opětovné střídání pak nastalo ve 20:36:29.

Na tribunách byly fanouškovské síly vcelku vyrovnané, občas se ale zdálo, že Nebelvírští fanoušci byli o něco hlasitější. Po zápase se tři čtvrtě hodiny čekalo na tombolu, což někteří, jak sami při tombole tvrdili, využili k menší after párty.

Havraspár v tomto utkání prohrál, ale čeká ho, stejně jako Nebelvír poslední zápas. Na oba týmy čeká Mrzimor.

A jako vždy slibovaná statistika zápasu.

James OliverNebelvír20:19021:08:30

Zlatonku v tomto zápase chytila ve 21:12:18 po 1 hodině, 6 minutách a 23 sekundách hry Cathy Beedle, přidal svému týmu 150 bodu a upravil konečné skóre na 20:340.