Hlavní stránka | Seznam rubrik | Redaktoři | Kvízy | Slety | Povídky | E-Bradavice

Famfrpál

* Lvi jako nepřekonatelná mašina

Vydáno dne 08. 05. 2020 16:00 (55 přečtení)

Nebelvírští opět jednoznačně zvítězili, tentokráte nad Zmijozelem. V článku se dočtete více.

Druhý zápas, který se hrál v sobotu 25. dubna 2020, byl mezi Nebelvírem a Zmijozelem, kde Nebelvírští opět vyhráli. Zápas se konal podle předpokladů od 20. hodiny, zahájen byl ve 20:03:44 a trval 1 hodinu, 3 minuty a 28 sekund, byl ukončen ve 21:07:12 chycením zlatonky.

Složení Nebelvíru se z předchozího zápasu nezměnilo, kapitánka Gabriela Gane jako střelkyně opět hrála se střelci Jamesem Oliverem a Ninou Pikeovou, odrážeči Mysteriem Shadowem a Cleou Eowerovou. Chytači Cathy Beedle a Henrym Danielsem a v brance s Terezou Lother.

Kapitánka a chytačka Zmijozelu Hannys Leistrová nasadila do tohoto utkání střelkyně Ariu Wolf, Gabriel de Montanue a Rinu Bennet, na post odrážečů Jane Vixen a Percyho Conela a do branky poslala Báru Wolfovou.

V zápase padlo na 22 branek, jeden z nich dali Zmijozelští, dokázala se trefit jen Gabriel de Montanue, zbylých 21 pak Nebelvírští. 13krát prohodit camrál obručemi dokázala Gabriela Gane a 4 branky si zapisují Nina Pikeová i James Oliver.

Odrážeči, zejména Nebelvírští, kteří dokázali rozdat pauzu o celkové době 1 hodiny, 54 minut a 22 sekund, reálných 1 hodinu, 51 minut a 10 vteřin oproti Zmijozelským, kteří rozdali pauzu na 13 minut a 2 sekundy a což je i reálná doba, kdy trefení hráči od nich byli v omráčení. Celkově to dělá na celý zápas 2 hodiny, 7 minut a 24 sekund, reálná doba jsou 2 hodiny, 4 minuty a 12 sekund. Zajímavá jsou i čísla, respektive doba, kdy byly hráči v omráčení. Nebelvírští si takto oddechli na 9 minut a 31 sekund a to i v reálné době. Zmijozelští byli na oddechu 1 hodinu, 59 minut a 37 sekund s reálnou dobou 2 hodin, 1 minuty a 19 sekund. Celkově byli hráči v omráčení 2 hodin, 10 minut a 50 sekund s reálnou dobou 2 hodin, 9 minut a 8 sekundami.

Za vyšší číslo doby v omráčení může několik faktů. Jednak samovolně se pohybující potlouk, který srazil Rinu Bennet na 2 minuty 23 sekund. I v tomto zápase se zdržovala hra při rozehrávce, příkladem je jedno zdržování Báry Wolfové, svůj trest jedné a půl minuty si odpykala celý. I v tomto zápase se dlouho držel potlouk, Mysterious Shadow za dlouhé držení potlouku zaplatil 51 sekundami v omráčení a Cela Eowerová 12 vteřinami. Zajímavostí je omráčení Arii Wolfové na 2 minuty a 24 sekund odrážečem Percym Conelem.

Zlatonka se více objevovala Zmijozelu, který ji spatřil 28krát. Nebelvír ji zahlédl 15krát. Chytačka Zmijozelu Hannys Leistrová mohla již po 48 minutách a 55 sekundách za stavu 180:10 zápas rozhodnout, i když ne ve prospěch své koleje. V tomto zápase měla chytačka Nebelvíru Cathy Beedle větší klid a ve 21:07:12 zlatonku chytá.

Během hry se nám Nebelvírští chytači prohodili. První střídání bylo po 31 minutách a 52 sekundách hry, kdy ve 20:35:36 vystřídala Cathy Beedle Henryho Danielse, která byla po 6 minutách a 1 sekundě odvolána ze hřiště. Proto musel o 1 minutu a 22 sekundách naskočit zpátky Henry Daniels, který byl pak ve 20:49:10 vystřídán opět Cathy Beedle.

Za zápas bylo nalétáno celkově na 10 152 políček. Více toho pochopitelně nalétal Nebelvír a to 5 867 políček, 4 278 políček proletěl Zmijozel a na rozhodčího Jeka Jamese Ela zbylo 7 políček. Fanoušci na tribunách hřiště byly vcelku vyrovnaní, více se fandilo Nebelvíru, fanoušci Zmijozelu byli též slyšet.

Po tomto zápase pak již byla losována medailonková tombola. Losovalo se tentokráte 8krát, 6 medailonků bylo na jedno použití a 2 medailonky na 2 použití. Výherci na jedno použití se stali:

• Cailean Windrunner
  • Henry Daniels
  • Amelie Brumm
  • Sarin Coyle
  • Richard Bufler
  • Rosemary Ellen Wilde (přenecháno Paige Tintwhistle)
A výherci medailonků na 2 použití:
  • Shuren Dee Kamiki(přenecháno Melody Moonstone)
  • Bílinka von Sala (přenecháno Jendovi Chodcovi)

I přesto, jak Zmijozelští statečně bojovali, Nebelvírští vyhrávají i svůj třetí zápas a berou další dva body. A opět klasická statistika nesmí chybět.

Gabriela GaneNebelvír200:1021:00:29

Zlatonku v tomto zápase chytila po 1 hodině, 3 minutách a 28 sekundách hry Cathy Beedle, přidala svému týmu 150 bodů a upravila konečné skóre na 360:10.

4.Mysterious ShadowNebelvír3krát
4.Percy ConelZmijozel3krát
5.Nina PikeováNebelvír1krát

UmístěníHráčTýmČasReálRozdíl
1.Mysterious ShadowNebelvír57:5455:42-2:12
2.Clea EowerováNebelvír56:2855:28-1:00
3.Percy ConelZmijozel9:249:240:00
4.Jane VixenZmijozel3:383:380:00
MimoSamovolný útok potlouku2:232:230:00
MimoZdržování při rozehrávce1:301:300:00
MimoDlouhé držení pozlouku1:031:030:00

Doba v omráčení

1.Rina BennetZmijozel32:2332:230:00
2.Percy ConelZmijozel22:0522:050:00

1.Jane VixenZmijozel1:03:28
1.Percy ConelZmijozel1:03:28

6.Gabriel de MontanueZmijozel707
7.Percy ConelZmijozel686